Warning: Undefined variable $mobile in /DISK2/WWW/czech-games.net/mafia/wp-content/plugins/smooth-page-scroll-to-top/smooth_scroll.php on line 24 Mafia II – Články a rozbory – Mafia, Mafia 2 & Mafia 3

Mafia II – Články a rozbory

V této sekci naleznete všechny naše články či rozbory (obrázků, videí apod.) a pochopitelně také ty nejzajímavější zahraniční, které jsme pro vás přeložili.

 • [05.01.2011] Zahrajte si Mafii 2 s volantem – lze hrát Mafia II s volantem, nebo nikoliv, to je otázka, na kterou se stále ptá spousta lidí. Ano lze, ale není to tak jednoduché, jak by se na první pohled mohlo zdát. Právě proto jsme pro vás přeložili návod, který se objevil na oficiálním fóru.
 • [10.09.2010] Naše recenze Jimmyho vendety – po dvou dnech jsem konečně dohrál první multiplatformové DLC pro Mafii 2, které nese název Jimmyho vendeta, a protože se mezi vámi jistě najdou i tací, kteří váhají nad jeho koupí, přinášíme vám recenzi zmíněného stahovatelného přídavku.
 • [03.09.2010] Naše nekompromisní recenze Mafie 2 – předepsali jsme si sedm jednoduchých bodů, ke kterým se celá redakce postupně rozepíše. Těšit se tak můžete například na naše zhodnocení města, příběhu, postav nebo hardwarové optimalizace PC verze hry.
 • [25.07.2010] Naše podrobné dojmy z hraní Mafie II – díky Ceneze jsme si mohli vyzkoušet preview verzi Mafie II, která obsahovala čtyři kapitoly, na vlastní kůži a nyní vám přinášíme podrobné dojmy.
 • [20.07.2010] Pro a proti Mafie II podle IGN – redaktoři zahraničního serveru IGN zveřejnili tři věci, které se jim na Mafii 2 líbí a tři věci, které se jim naopak příliš nezamlouvají.
 • [30.03.2010] Dojmy z hraní Mafie 2 na PAX East 2010 – redaktoři serveru Gaming Bits sdělují v článku, který vám právě přinášíme v českém překladu, své pocity z prvního “dotyku” na vytoužené Mafii 2.
 • [20.08.2009] Překlad preview GamesCom prezentace z IGN – preview, které nám detailně přiblíží obsah prezentace Mafie 2 na letošním GamesComu. Než se pustíte do čtení, tak si neodpustím upozornění, že následující text obsahuje velké množství spoilerů. Pokud tedy nechcete být připraveni o překvapení, raději dále nepokračujte!
 • [20.08.2009] Podrobný rozbor pětice screenshotů – pětice nových screenshotů, která se objevila na oficiálním webu, rozhodně stojí za zhlédnutí. Zaměříme se jak na destrukční model, tak na boje nablízko. Okolní počasí a prostředí určitě není náhodné – krásně dokresluje atmosféru.
 • [01.07.2009] Překlad článku z CGSociety – Roman Hladík promluvil pro CGSociety a vy se tak překvapivě dozvíte pár zajímavých věcí.
 • [04.10.2007] Nechali se vývojáři inspirovat? – podoba hlavního hrdiny Mafie 2 s mladým Marlonem Branden (herce, jenž ztvárnil Vita Corleona, hlavu mafiánské rodiny ve filmu Kmotr).
 • [20.09.2007] Podobnost některých postav – také se vám zdá, že jsou Joe a Eddie z traileru nápadně podobní vrahům Tommyho z prvního dílu?
 • [01.09.2007] Co víme z Traileru? – zajímavý článek ve kterém jsem se zaměřil na veškeré detaily prvního oficiálního traileru.