Warning: Undefined variable $mobile in /DISK2/WWW/czech-games.net/mafia/wp-content/plugins/smooth-page-scroll-to-top/smooth_scroll.php on line 24 Mody – středně velké – Mafia, Mafia 2 & Mafia 3

Mody – středně velké

Návod k instalaci naleznete v textovém dokumentu readme, který je téměř vždy přiložen u modu. Pravděpodobně budete muset pomocí programu MafiaDataXTractoru rozbalit adresář Models a Maps (neboli Textures) apod. Většina velkých Modů se navíc instaluje jednoduše, stejně jako např. hra.

Gangsters modcíl je tentokrát jednoduchý, zachránit rukojmí. To vše v nové lokaci a za doprovodu nové hudby.
Autor: Michal Šafárik
Velikost: 12,7 MB
Barel explosion modtento mod přeměňuje původní žluté barely s logem ohně na výbušné. Výbuch nastane po pár střelách nebo nárazem.
Autor: Apex
Velikost: 6,7 MB
Shooting rooms modv této modifikaci vás čeká nelehký úkol, musíte se prostřílet několika místnostmi až k samotnému cíli. Ze začátku vám navíc bude muset stačit Colt 1911, silnější zbraně naleznete až později. To vše v kompletně novém prostředí.
Autor: Michal Šafárik
Velikost: 16,2 MB
Factory Missionjedná se o zcela novou misi odehrávající se v temné fabrice. Jde pouze o část ze zatím nevydané modifikace Boz Mod. Více o misi vám určitě napoví video, na které se můžete podívat zde.
Autor: djbozkosz
Velikost: 10,5 MB
Lower Price Modtento mod přemění ceny v Jízdě, konkrétně v Dením městě. Všechny zbraně u Peteho, oprava u Bertoneho, uložení hry u Salieriho a vyléčení v nemocnici stojí pouhý 1 dolar. Zároveň se zvětšila odměna za rychlou jízdu z 100$ na 1000$.
Autor: Kr@ky
Velikost: 7 MB
LittleBridge Mod v1.0 – modifikace přidá do hry most, který ulehčí cestování mezi Salieriho barem a Central Islandem. Dá se ale využít i při honičkách autem a pro shození auta do vody. Autor upozorňuje, že se jedná o jeho první mód do Mafie, proto se omlouvá za drobné chyby. Časem se můžete těšit na vylepšení mostu v nové verzi.
Autor: Teapack97
Velikost: 7,6 MB
Jindra Mod Pack 1.0 – modifikace přidává do hry tři nové mise, které navazují na misi „Smrt umění“ v Paulieho bytě. Mod nahrazuje tutorial a měl by fungovat pod všemi verzemi hry.
Autor: Jindra
Velikost: 14,7 MB
Police Mission Mod v3.0 – tentokrát na vás čekají dvě nové mise odehrávající se ve dvou nových lokalitách, které jsou okořeněné o tajuplnou atmosféru a pochmurnou hudbu. Před spuštěním si přečtěte přiložené „ReadMe“. Modifikace je exkluzivně určena pro tento web!
Autor: Miso
Velikost: 18,1 MB
Xmas Battle Mod – tentokrát na vás čeká „vánoční“ pomsta Morellovi a jeho kumpánům okořeněná o několik easter eggů plus odměna v podobě score (celkové skóre činí 1440) za jejich objevování a zabíjení nepřátel. Menší upozornění: modifikace není o stylu vidím, zabiju! Je potřeba trochu použít logiku, jako v kampani hry.
Autor: hadl a Snack
Velikost: 8,3 MB
NaDr road – modifikace přidá do hry nové chodníky a silnice.
Autor: NaDr
Velikost: 5,19 MB
The MAFIA TreeS Project v3.0 – třetí a podle autora také poslední verze modifikace, která mění veškerou vegetaci v Mafii na propracovanější a reálnější. Upravená není pouze 3D grafika, ale také 2D a to znamená, že většina „papírových“ stěn (převážně v krajině) je nyní doplněna o 3D modely stromů. Autor také upozorňuje na vysoké HW nároky. Zákaz kopírování bez svolení autora!
Autor: fowner
Velikost: 7,0 MB
Teleport Mod v2.0 – modifikace, která je v podstatě rozšířením Teleport Modu v1.0. Nově se můžete teleportovat s autem. Na hlavním parkovišti v Little Italy najdete pár specialitek. Více se dozvíte v souboru readme. Zákaz kopírování bez autorova svolení.
Autor: Tommyk
Velikost: 5,25 MB
CZ Mod ukázková verze – jak už z názvu vyplývá, jedná se o zkušební (dalo by se říct alpha) verzi toho modu. Budete si moci vyzkoušet pár nových aut, prohlídnout si pár nových budov apod.
Autor: Flasch
Velikost: 17,7 MB
New Mission Mod – další povedená modifikace od Michala Šafárika, která vám do hry přidá poměrně krátkou, ale velmi dobře provedenou misi. V ní budete mít za úkol vysvobodit Sáru ze spárů nebezpečných chuligánů.
Autor: Michal Šafárik (Miso)
Velikost: 10 MB
Stvanec mission Mod – s touto modifikací nebudete obsahovat kampaň dvacet misí ale dvacetjedna! Nová mise s návzem Štvanec začíná po zabití Sama v galerii. Policie vám jde po krku a váš cíl je jasný, zlikvidovat Salieriho. Cesta to však nebude jednoduchá…
Autor: Michal Šafárik (Miso)
Velikost: 11,2 MB
The MAFIA TreeS Project v2.0 – druhá, ještě promakanější verze skvělého modu je konečně tady. Už podle obrázku poznáte, že tato modifikace mění veškeré stromy a jiné porosty na mnohem (a to nepřeháním) realističtější. Zákaz kopírování bez svolení autora!
Zdroj: http://studio.poteam.sk
Autor: fowner
Velikost: 6,5 MB
Crank – Zastav a nepřežiješ – velmi povedená modifikace inspirovaná stejnojmenným filmem. Šílený doktor vám píchl jed a vaším úkolem je udržovat vysokou hladinu adrenalinu v krvi jinak zemřete. Toho docílíte rychlou jízdou, provokováním policie, střílením apod. Pokud budete dělat jednu z těchto věcí, tak se vám úbytek zdraví zastaví. Pokud věci skloubíte dohromady, tak zdraví poroste. Celý mod začíná probuzením z bezvědomí, kdy nemáte vůbec nic (pistol, informace…). Obě tyto věci, ale brzy najdete a budete tak moc rozjet pátrání po hlavním „záporákovi“. Musíte, ale rychle jednat! Chtěl bych také všechny upozornit, že mod není lehký a laťka obtížnosti je nastavena dosti vysoko, takže doporučuji pevné nervy :). Zákaz kopírování bez mého nebo autorova svolení!
Autor: ESAUL
Velikost: 14,7 MB
Teleport Mod v1.0 – s tímto módem se můžete teleportovat do různých částí města pomocí telefonních budek. Více se dočtete v souboru readme. Zákaz kopírování bez autorova svolení.
Autor: Tommyk
Velikost: 8,9 MB
Magic Bullet 1.0 – další velmi povedený a hlavně originální mod, ve kterém ovládáte vystřelenou kulku. A jak na to? Vystřelte z Coltu 1911 a držením levého tlačítka myši ovládejte kulku než urazí 200 metrů, nebo dokud nezasáhne cíl. Po nárazu kulka exploduje, takže si nestřílejte pod nohy :).
Zdroj: http://mafiascene.com
Autor:
Kanala
Velikost: 5,3 MB
Bazooka Mod verze 1 – skvělá modifikace díky které budete mít místo sniperky Mosin Nagant 1891/30 opravdu povedenou Bazooku. Můžete s ní střílet po všem, co vás jen napadne.
Autor: GSTR
Velikost: 6,7 MB
Airplane Mod verze 1 – zní to skoro neuvěřitelně, ale opravdu se nyní v Mafii můžete proletět (zatím je k dispozici jen jedno letadlo, doporučuji přečíst si readme). Létání není úplně doladěné, ale autoři brzy plánují druhou verzi toho báječného modu.
Zdroj: http://mafiascene.com
Autor: GSTR a ASM
Velikost: 10,8 MB
Lost Heaven 1932 – tento mod vám má především zpříjemnit a oživit hraní Mafie. Přidává spoustu scriptů, auta na parkoviště, různé vychytávky, postavy vykonávající určitě práce a spousta dalších věcí. Jedním slovem paráda. Doporučuji vám přečíst si readme, pokud se o modu chcete dozvědět více.
Autor: Pavel
Velikost: 7,8 MB
PG’s Busy Mod – s tímto modem budete mít mnohem hustší dopravu.
Zdroj: http://mafia.czechgamer.com
Autor: PG
Velikost: 5,8 MB
Freestyle Mod mod mění obleky, obličeje, Salieriho bar apod.
Trailer – představí vám Mod
Autor: Mark
Velikost: 5,1 MB
CityBars Mod v1.0 – jeden z nejlepších modu pro Mafii (alespoň podle mě). Otevírá nespočet interiérů (bary, policejní a hasičskou stanici, mrakodrap, skoro všechny interiéry známé z misí atd.).
Mapa s otevřenými lokacemi
(autorem jsem já, omluvte prosím pomalé načítání, mapa má 5 MB)
Locomotive
– ano s tímto patchem vám bude jezdit ve městě mašina (musím uznat, že to vypadá skvěle ;-). Pozor! Musíte mít samozřejmě nainstalovaný CityBars Mod.
Autor:
GOLOD55 & Akay
Zdroj: http://BarMafieuso.new.fr

Velikost: 16 MB
Sky Mod v1.0tento mod sice není úplně nový, ale myslím, že ti kteří ho nemají, tak potěší. Mění totiž oblohu.
Autor: Sir Killalot

Zdroj:
http://BarMafieuso.new.fr

Velikost: 10 MB
WandrMod – tento mod vám prohodí asi 50 modelů, změní pár skinů atd.
WandMod Update– velikost 188 kB
Trailer – velikost 0,8 MB
Autor:
Showfeck
Zdroj: http://www.showfmmm.wz.cz
Velikost: 5,6 MB