Warning: Undefined variable $mobile in /DISK2/WWW/czech-games.net/mafia/wp-content/plugins/smooth-page-scroll-to-top/smooth_scroll.php on line 24 Český skvost – Mafia, Mafia 2 & Mafia 3

Český skvost

AlternativA – projekt, který nás na letošním (2010) Game Accessu zaujal asi za všech nejvíce. Adventura AlternativA, za kterou dokonce stojí i hrstka lidí z 2K Czech, si dala pořádně na čas. Pojďme se společně podívat, zda se čekání nakonec vyplatilo.

Chameleon – dílo slovenské pobočky Illusion Softworks, které překvapí promyšleným příběhem a mírou stealth akce.

Vietcong 2 – v pátém díle se podíváme na jeden z největších propadáků českých vývojářských studií. Vietcong 2 snad už hůř ani dopadnout nemohl.

Vietcong – ve čtvrtém díle se zaměříme na další pecku z dílen Illusion Softworks. Jak se vývojářský tým vypořádal se ztvárněním akční hry ve vietnamské džungli?

Hidden and Dangerous 2 – není žádným tajemstvím, že většina pokračování (především u filmů, ale stále častěji i u her) bývá jen nudnou nastavenou kaší. Pokračuje v těchto zaběhlých kolejích i druhý díl válečné akce H&D?

Hidden and Dangerous – v druhém dílu našeho seriálu o historických počinech Illusion Softworks, se přesuneme o dlouhých deset let do minulosti, kdy byla v brněnských studiích dokončována první česká hra v historii, která se významnou měrou podílela na formování vzhledu ostatních světových počítačových her.

Jak to všechno začalo – první díl nového seriálu ve kterém si připomeneme a shrneme bohatou historii herního studia Illusion Softworks (dnes 2K Czech).