Warning: Undefined variable $mobile in /DISK2/WWW/czech-games.net/mafia/wp-content/plugins/smooth-page-scroll-to-top/smooth_scroll.php on line 24 Mafia III – Postavy – Mafia, Mafia 2 & Mafia 3

Mafia III – Postavy

Lincoln Clay
Lincoln ClayHlavní postava v Mafii 3 je Lincoln Clay. Zhruba třicetiletý muž smíšené pleti, veterán stále probíhající války ve Vietnamu, jehož osud je velice pohnutý. Jako sirotek vyrůstal v Sirotčinci svatého Michaela a stále se snaží najít rodinu, do které by patřil. Útěchu nejdříve najde v Bohu a katolické víře, později v armádních bratrech ve válce, a poté v černošském gangu Cleavers sídlícím v baru Sammy’s. Nedlouho po návratu však přijde nejen o svou novou rodinu, ale téměř i o život, když gang rozpráší italská mafie vedená Donem Salem Marcanem…
Vito Scaletta
Vito ScalettaVito Scaletta, hlavní protagonista minulého dílu, který si znovu prošel vězením, rozhodl se nadobro opustit Empire Bay a nyní, již jako zkušený a lehce prošedivělý čtyřicátník, působí v rámci organizovaného zločinu v Louisianě.
Cassandra
CassandraPůvabná černoška, která ovšem není žádná jemná květinka. Tato žena tvrdě vede gangstery z Haiti a nemá ráda Italy.
Burke
BurkeBurke je typický rváč s irskými kořeny, který vede skupinu Irů, podobně jako Brian O’Neil v předchozím díle, tudíž o vřelých vztazích s Italy se též nelze příliš bavit.
Sal Marcano
Sal MarcanoDon Sal Marcano je hlavním záporákem v Mafii 3. Vede italskou mafii a je zodpovědný za vyvraždění černoškého gangu Black Mob. Není tedy žádným překvapením, že právě Sal Marcano bude úhlavním nepřítelem hlavního hrdiny – Lincolna Claye.
John Donovan
John DonovanJohn Donovan je agent CIA, který pochází z bohaté rodiny na východním pobřeží. Lincoln poznal Johna ještě jako vojáka, kdy společně válčili ve Vietnamu. John je velký patriot, který se řídí heslem: „zabijeme je všechny a Bůh už si je nějak přetřídí“.
Father James
Father JamesFarář Otec James Ballard provozoval sirotčinec, ve kterém vyrůstal Lincoln Clay. Je také první zastávkou pro vojáky, kteří se vrátili z Vietnamu. S hlavním hrdinou třetího dílu sdílí názor, že se musí město Sal Marcana zbavit, zároveň se ovšem obává, aby při Lincolnovo cestě za pomstou nevzniklo více škod, než užitku.