Warning: Undefined variable $mobile in /DISK2/WWW/czech-games.net/mafia/wp-content/plugins/smooth-page-scroll-to-top/smooth_scroll.php on line 24 Mafia III – DLC – Mafia, Mafia 2 & Mafia 3

Mafia III – DLC

Mafia 3 - DLC

Stahovatelný obsah bude rozdělen na dvě hlavní kategorie, na menší balíčky, které budou zdarma a na velké, příběhové, za které si pochopitelně zaplatíte.

Malá DLC zdarma:

  • Nové oblečení pro Lincolna

Nová oblečení - DLC Nová oblečení 02 - DLC

Možnost obléci hlavního hrdinu do jiného oblečení je prý jeden z nejčastějších požadavků od fanoušků, proto ho vývojáři nemohli ignorovat. Nové obleky umožní upravit Lincolnův vzhled podle vašich představ.

  • Nové zbraně

Zbraně - DLC

Přesně 30 dní po vydání Mafie III dostane každý zcela zdarma balíček zlatých zbraní – soudce, porota a kat.

  • Rozšířená úprava aut

Tuning - DLC

Upravovat auta půjde pochopitelně i bez výše zmíněného DLC. S tímto balíčkem však získáte více možností – nová kola, nové poznávací značky, nové laky, ale třeba i zlepšení výkonu.

  • Závody

Závody - DLC

V závodech pořádaných ve městě si můžete vydělat zajímavé peníze, získat nové možnosti, jak si vylepšit svoje auto a další úžasné odměny. Více informací o závodech a o jejich fungování zveřejní vývojáři později.

Velká DLC:

Tyto přídavky, na kterých už se pracuje, budou rozšiřovat příběh. Těšit se zároveň můžete na nová místa, akci atd. Cena je stanovena na 30 Euro pokud jste majiteli Season Passu, pokud ne, DLC vás dohromady vyjdou na 40 Euro.

  • Faster, Baby! (český překlad: „Přidej, kotě!“)

Faster, Baby! - DLC

Rychlá auta, honičky a spousta kaskadérských kousků na vás čeká v prvním velkém DLC. Lincoln se spojí se svou starou známostí Roxy Laveau, aby společně zastavili zkorumpovaného šerifa, který terorizuje na předměstí New Bordeaux aktivisty bojující za lidská práva.

  • Sign of the Times (český překlad: „Znamení časů“)

Sign of the Times - DLC

Na žádost kněze Jamese se vydáte po stopách kultu zodpovědného za rituální vraždy, které přivedly New Bordeaux téměř na pokraj vzpoury. Podíváte se do samotného srdce staré zátoky, drogových doupat, ale také drogami prolezlého centra města.

  • Stones Unturned (český překlad: „Na kameni kámen“)

Stones Unturned - DLC

V posledním příběhovém přídavku budete muset spojit síly s agentem CIA Johnem Donovanem, abyste vyřešili starý spor, který začal již ve Vietnamu.