Warning: Undefined variable $mobile in /DISK2/WWW/czech-games.net/mafia/wp-content/plugins/smooth-page-scroll-to-top/smooth_scroll.php on line 24 Mafia II – Gangy – Mafia, Mafia 2 & Mafia 3

Mafia II – Gangy

Mafia 2 - Greasers gang

Greasers gang se v Americe objevil začátkem padesátých let. Jeho členové jsou specifičtí nošením koženého oblečení a svými napomádovanými účesy, díky kterým se jim také říká „mastňáci“. Zajímají se o motocykly, rychlé, převážně upravená, auta a rock and roll. Mafiáni nemají „mastňáky“ rádi, kvůli obchodovaní s drogami a dalším problémům. Greasers gang se zdržuje v opuštěných pozemcích v Millville, kde se společně poflakují.

Šéf gangu:

  • Billy Barnes

Mafia 2 - Irish gang

Irský gang, známý také jako „Micks“, je skupinka punkerů živící se menšími loupežemi, zlodějinou a kšeftováním s drogami. Ovládají území Kingston, kde mají také svůj bar Hill of Tara.

Šéf gangu

Ostatní členové:

Mafia 2 - Bombers gang

Černošský gang obývající území Hunters Point (zde mají svůj bar The Lone Star) a Sand Island. Jejich hlavní životní náplní jsou drogy a menší krádeže.

Šéf gangu:

  • není znám

Ostatní členové:

  • Earl
  • Ziggy

Mafia 2 - Triads

Triády v Empire Bay známý jako Tongové ovládají čínskou čtvrť. Tongové jsou velmi mocní a nebezpeční, není radno si s nimi zahrávat. Jejich sídlem je restaurace Red Dragon.

Šéf:

  • Mr. Chu

Ostatní členové: