Warning: Undefined variable $mobile in /DISK2/WWW/czech-games.net/mafia/wp-content/plugins/smooth-page-scroll-to-top/smooth_scroll.php on line 24 Mafia II – Vaše scénáře – Mafia, Mafia 2 & Mafia 3

Mafia II – Vaše scénáře

Autor: Golmic

E-mail: www.golmic20@seznam.cz


Já to osobně vidím tak že by se mněl děj odehrávat v Itálii ( takže by se vůbec nepodobovala ) místo baru kde bylo \\\“hlávní sídlo\\\“ by to ze začatky byl uplně ubyčejný panelák ( časem by se sídla stále zlepšovala nakonci by mohli být třeba v hotelu….Tak jak jsem řekl panelák takže by si svojí pověst museli vybudovat už bych nedělal něco takového jako že by davali ze peníze nějaké služby.Hlavní postava říkejme jí velké X by byl obyčejný pochuskář.
1) takový běžný den V ukázce by bylo jak jak jde po velmi chudé čtvrdi v tom by uslišel výstřel z vedlejší uličky křik a volání o pomoc tak by se tam zašel podívat ( nejspíš by mněl obyčejnou policejní zbraň ) ve střelbě by taky jednu dostla do těla jednoho z mafianů by napadlo lstivý nápad zahránit ho a začít ho vydírad byl by členem té partičky znepřátelené s touto partou z paneláku (konec by bylo vidět jak mafiáni odýždějí s X konec uvodu) to by byl začatek zbytek by se dalo myslet ( pište mi co si o tom myslíte).

Autor: Fanda

E-mail: www.fanda337@seznam.cz


No já bych to viděl takhle: Hlavní postava Vito je New Yorským policistou z oddílu pro organizovaný zločin. Jednou dostane za úkol proniknout do jedné mafie, jejíž bossem je Don Luca. Vito se tedy bude vydávat za mafiána a postupně se bude snažit získat důkazy, které by tuto organizaci usvědčily. Když však jednou najde účetní knihu, rozhodne si ji prolistovat a ke své hrůze zjistí, že Don má na výplatní pásce celé jeho oddělení. Dojde mu, že jeho šéf určitě dona varoval a že mu teď jde o život. Příští den byl v kanceláři se všemi donovými kumpány a připravoval si výmluvu, aby mohl odejít na chvíli z města. Don mu ale řekne, že ví, že je policista a že byl s jeho šáfem domluvený, aby ho sem poslal. Don mu řekne, že jestli chce přežít, tak musí pro něho pracovat. Také Vitovi vysvětlí, že potřeboval nové lidi, a proto řekl jeho šéfovi. Znechucený a zrazený Vito nakonec práci přijímá. Chce se šéfovi pomstít.

Autor: Zbyněk

E-mail: zbynekchatt@atlas.cz


Mafia 2 by neměla mít s jedničkou vůbec nic společného, narušovalo by to, jak už to tu někdo zmínil, tajemnost a neočekávanost děje. Prostě jiné město, jiná Mafie. No a teď ke scénáři. Vito dělá v jedné svojí malé restauraci, když ho začne mafie vydírat pod různými hrozbami. Chtějí peníze za ochranu (výpalné). Ten se ale nenechá vydírat a tak požádá pomoc svého nejlepšího přítele, který je ale u jiné mafie, ale Vito o tom neví. A tak se stane, že ta jedna mafie začne válku proti té druhé, až jednoho dne chytí ta mafie na protější straně Vita (ta, jak ho původně vydírala) a jemu nezbyde nic jiného, než se k nim přidat. Nyní je na obou stranách a ani jedné nemůže řici sbohem a tak je jen otázka času, než se jedna z nich dozví o tom, že pracuje pro obě dvě. Konec mě nenapadá :)

Autor: Norad

E-mail: thomas.housen@gmail.com


Ja by som si Mafiu 2 predstavoval asi tak, ze kusok starsi Tom Angello by si niekde v Little Italy otoril s Paulim volaaku restauraciu, kde by chodil obedovat aj Saliery, odohravalo by sa to v rokoch 40tych, Paulie by sa ozenil mal by maleho fagana! Nasiel by sa dalsi protivnik (take daco ako Morello), Frank by sa vratil, Saliery by ho nevyklepol, ale robili by spolu do kseftov, neskor by po Salieriho smrti Frank prevzal Salieriho zalezitosti… Len skoda ze si v Mafii 1 nenechali otvorené vrátka na pokracovanie…

Autor: Honzkurk

E-mail: jankurka@gmail.com


Píše se rok 1928. Hlavní postavou příběhu je dvacetiletý mladík (říkejme mu třeba Johny), který skoro celý svůj život pátrá po svém otci, který ho i s matkou opustil ještě když byl Johny malý. Když mu zemřela i matka, a on už nemá žádné příbuzné, rozhodne se, že svého otce najde, ať to stojí co to stojí. Jeho usilovné pátrání ho zavede do nového smyšleného města, kde konečně po tolika letech spatří svého otce. To co vidí mu však vyrazí dech, jeho otec je gangster a mafián a zabíjí lidi. I když ho tento fakt velice překvapil, nepřestává svého otce potají sledovat, promluvit si s ním se však stále neodváží. Jednou večer má jeho otec „práci“ v místním přístavu, a Johny ho jako vždy zpovzdálí tajně sleduje. Dnešní akce ale nevyšla podle plánů a Johnyho otec leží v tratolišti krve. Tu se k němu Johny rozeběhně a prozradí, že je jeho syn. Otec se mu z posledních sil omluví a požádá ho o pomstu, požádá ho, aby se přidal k mafiánské rodině, pro kterou celá léta pracoval. Pak zemře. Johny klečí nad svým mrtvým otcem, a neví co dál. Má se přidat k rodině a pomstít svého otce? Z myšlenek ho vytrhnou dva gangsteři s baseballovými pálkami, který mu chtějí zmalovat ksicht a Johnyho nenapadne nic lepšího, než vzít otcovu zbraň a oba chladnokrevně odprásknout. Osud tak za něj rozhodl, stal se mafiánem, přidal k vážené rodině a chtěl se pomstít.

Autor: Miky Rybo Mora

E-mail: misko.rybar@gmail.com


Na začiatku by mohlo byť že Tom príde do Paulieho bytu a ho nájde celého dobytého a odvezie ho k doktorovi.Zatial kým by Paulie ležal v nemocnici,Tomovi by zavolal Sam že sa s ním chce stretnúť v mestskej galeri.Ked tam Tom príde napadnú ho Samovi gangstri,ked ich zabije tak pride Sam a bude chcieť Toma zastreliť ale akoby zázrakom tam dorazí Paulie a Sama odbachne. Dej by skončil založením novej mafie.

Autor: Gladiátor

E-mail: gladiator.gladiator@seznam.cz


Ja bych byl pro aby po utoku na Pauliho by Tommy zavolal doktora a ten by vyloucil Pauliho smrt po nejakem case by se Paulie vratil z nemocnice k Tommovy a mezi tim by zalozil Tommy novou partu a s tou by valcil proti kumpanum Dona Salieriho. Dej bych zakoncil vrazdou Tommyho.

Autor: Kuhi

E-mail: kohut.jakub@gmail.com


V Mafii 2 na začiatku (Úvodné video) by ste si zasledovali ako Angela odbachli, zmení sa to na čierno-bielo a hodí Vás to až k misii Melouch kde vykrádate s Pauliem banku , všetko to bolo len predstava čo sa bude diať! A vy máte za úlohu všetkých upozorniť… no to čo sa všetko stalo… a v hodine keď paulie má zomrieť tak tam budete a PREPÍŠETE HISTÓRIU Lost Heavenskej Mafie. A všetko sa zmení, vy budete pokojne žiť a pridá sa tam niekoľko misii ale do toho sa ja nebudem starať :)) proste dead bude len Salieri a Sam atď… etc… :)

Autor: David K.

E-mail: davidkotlar@seznam.cz


Mafia by měla pokračovat tak aby to navázalo na první díl, takže určitě ne jako že se Tommy vrátí zpátky k Pauliemu a odveze ho k doktorovi nebo že bude hledat Sama a Paulieho kdeří jsou už dávno po kytkama!!! Můj scénář: Tommyho zastřelí na konci prvího dílu jenže neviděli tu vraždu jen dva salieriho chlapci ale také manžel jeho dcery Mike. až salierovci odjedou snáží se tommyho zachránit jenže po střele z brokovnice už to asi neroschodí!! V tu dobu přijede z nákupu jeho manželka sarah a uvidí Mika jak se sklání nad tommmovým tělem a bude si myslet že ho zabil on tak zavolá policii!! Mika zavřou za vraždu na 20 let, a on se bude chtít pomstít vrahům díky kterým si odseděl velkou část svého života. Dál už si domyslete sami

Autor: Peto

E-mail: peto2091@azet.sk


V bytovke, kde býva Paulie, býval v čase keď sa koncil dej mafie; aj malý napr.8 ročný chlapec(nazvime ho Bennito). Celé detstvo sa hrával pri baráku a s Pauliem sa často stretával. Keďže ho poznal ako milého a príjemného človeka bol na neho citovo naviazaný a jeho smrť bola pre Bennita zlomový okamih. Ako pomaly dospieval začal aj malý Benni organizovať okolo seba ľudí, veď kto by nechcel byť ako Paulie alebo nebodaj don Salieri. Ale je v tom háčik. Mesto už dávno ovládal Morelo…. Takze cesta k moci nebude jednoduchá THE KONIEC

Autor: Mandy

E-mail: R.Mandy.R@seznam.cz


Jednoho dne(zacina to v roku 1938) prijede nejake auto vystoupi z neho dva muzi a ptají se toma:pan angelo?? a tom rekne:Ano a jeden z tech chlapku: Pozdravuje vás pan salieri BOOM v tom se tom probudi a uvedomi si ze to byla nocni mura rekne si:Musím varovat paulieho jede za paulem ale ten je postřelen a jede s ním ke známemu doktorovi a o tri dny pozdeji se rozhodnete se pomstít v posldní misi POMSTA by ste jeli do vezeni na central islanda zabili salieriho kamarády a pak by následovala ukázka jak tom a pauli vytýhnou lupary odstraní salieriho KONEC

Autor: Erik

E-mail: 15erik1@azet.sk


Tommy co mal dceru tak by to mohlo pokracovat kde to prestalo salieri isiel do vezenia tommy nazive lenze by to bolo este predtym jak zabili tommyho myslim tym ze by jeho dcera mala frajera a ten by bol uz dospely a jak zabiju tommyho tak sa jeho dcera bude chciet pomstit ale budeme hrat za jej frajera alebo manzela to uz je jedno a proste jej manzel alebo frajer by vitvoril novu mafiu v meste a taktiez by tam bol salieriho vnuk ktory dal rozkaz zabit tommyho len sa nepovedalo ktory salieri ho dal zabit .Mohlo by to byt v roku 1938 proste by sa to zacinalo tak ze bi boli na pohrebe a tam sa uz tommyho rodina spolcila a bola by znich mafia .Nebolo by to fajn?

Autor: Filip H.

E-mail: filip.hasik@volny.cz


Příběh začíná:Tommyho nakonec opravdu odpráskli Salieriho muži.Tommy měl před svou smrtí ještě syna Jacka.Jack byl mladý.Bylo mu 27 a měl zaměstnání sanitáře.Náhodně projel ulicí,kde Tommy bydlel řekněme třeba North Street.O Tommyho smrti se Sarah nedozvěděla.S Tomem se před 6 lety rozvedla,protože se začli z nějakých důvodů hádat.Tak se Sarah odstěhovala se svou dcerkou do Austrálie.Tommy teda byl samotář i jeho syn byl samotář.Ještě se totiž neoženil.Když tedy v ulici North Street,Jack svého tátu viděl celého od krve,řekl si,že ho někdo musel zabít.Tak vyslýchal jeho sousedy,od kterých se dozvěděl že ho zabili Salieriho muži.\\\“Takže za otcovu smrt může tedy ten všivák Salieri\\\“řekl Jack.Zjistí že Salieri z vězení utekl a slyšel že se mu ještě někdo mstí.Je to Morellův syn Mark.A tak Jack s Markem vyhlásí Salierimu Válku a tím začíná hra.Ve hře bude misí 20.V poslední misi\\\“Sbohem Salieri!\\\“Jack konečně zabije Salieriho.Od Marka tedy dostane 1 000 000 dolarů za své služby.Jack se odstěhuje do Los Angeles,kde se ožení s dívkou Jane a narodí se jim 3 děti 1 holka a 2 chlapci.KONEC

Autor: Roman Š.

E-mail: R.Rdail@seznam.cz


Já mel nápad ze by mafie 2 zacala v roce 1936 kde budete hrat za nejakeho neznameho cloveka se jmenem john jenz se nejak priplete k mafii(u dona salieriho).Prvních 5 misí by bylo o tom jak si uziva zivot mafie a nakonci páté mise by byla ukázka jak salieriho bar prepadne policie.
Dale by to pokracovalo po 20letech vyleze john z vezeni bez niceho jenom s pomstou na srdci.Po nejake dobe ho vyhleda nejaky chlap co by mu chtel pomoct tomma angela zabit doda mu zbrane,auto a vsechny informace o dvou muzich kterym se ma pomstit tomase angela a toho novinare s kterym se angelo setkal na zacatku mafie.John dostane i partaka a to by byla 6sta mise.Po zabiti tomma angela by se zahadny muz (jo a byl by to syn dona Salierihi)vratil s nabitkou pridani se do jeho nove mafie a tak by pribeh pokracoval.Nakonec by johna zabila tommova dcera.

Autor: Wotnel

E-mail: Wotnel@seznam.cz


Tento návrh scénáře byl odeslán i Ilusion softworks, takze pokud se nekomu bude chtit ho zkopirovat a sliznout smetanu tak uz je pozde.
Nyní ten scénář: Přijede auto z něhož vystoupí dva mafiáni….Jeden se zeptá. Pan angelo? Ano? Pan saliééry Vás pozdravuje *BOOM* v záblesku se ale tom probudí ve své ložnici s přítelkyní Sárou….A uvědomí si že ta banka byla pořádná blbost..Proto neváhá a jede upozornit Paulieho co se pravděpodobně stane…..Přijede ovšem pozdě a zakrvácený Paulie už má poslední zbytky života…Tommy se ale nehodlá vzdát…Naloží opatrně Paulieho do auta a jede k známému doktorovi do OakWoodu (ted si nejsem jistý kde je to už dýl) Což je první mise…

Autor: Petr S.

E-mail: Petrstefan12@seznam.cz


Za to že Tomy bude svědčit proti mafii mu detektiv Norman poskytne ochranu a nakonec odkrouhnou jeho dvojíka. Tom počká až se situace ukliní a všichni na něj zapomenou……
6 let po zatčení dona Salieriho se jistý vlivný muž jménem Tomas Angelo postaral o to aby byl propuštěn. Když kolem sebe prochází don se zeptá: proč? Odpovědi se však nedočká. Don už Toma neotravuje. Tom si založí vlastní rodinu jak mafiánskou tak se Sárou kderá mu celou dobu zůstala věrná. Jeho mafiánská rodi se jmenuje Angello a Tom si založí Angello´s bar v Down townu. jeho gang preferuje spíše obchodní ovládnutí města a nerad zabíjí. Ale když se musí tak se musí! Potomek Morela ale oživý Morello´s gang takže všechny tři rodiny mezi sebou válčí: ve dne obchodně a v noci Thompsonem. Konec mafie2 je alternativní ale jsou tři. Buď se všchny rodiny spojí, nebo se dál nebudou moc milovat, nebo se všichni povraždí.Tommy to ale ve všech tří případech přežije takže se můžete tésit na Mafii 3!!!

Autor: Petr P.

E-mail: berrdy@seznam.cz


Osobně si myslím, že umístit Mafii 2 do dnešní doby je holý nesmysl. A udělat ji jako GTA 3, druhý! Mafie byla vyjímečná tím, že ve své době byla zcela originální. A proto, abychom vývojáře neshodili, doporučoval bych pokračovat tam, kde to skončilo. Děj první Mafie se odehrává v době americké prohibice tj. ve 20-30. letech. Dejme tomu, že Tommymu bylo v té době 40.let, a zabili do tak v 60-ti(pokud si to dobře pamatuju, tak byl úplně šedivý). To znamená že bychom pokračování dostali asi do 50-tých let. Začíná doba rock n´rollu, krásné cadillacy, holky zkracují sukně – paráda. Co se týče města – osobně bych nechal Lost Heaven – ale o 20 let později. Takže by bylo vhodné aby přibyly nové budovy, jiné by mohly zmizet, ale v zásadě bych to město nechal na původních základech ulic.Možná bych přidal víc zkratek a dvorečků. Myslím, že by bylo celkem zábavné vidět jak se město změnilo, a zjišťovat, že tady jsme již někdy byli – jen to vypadalo jinak. Samozřejmě dobová auta, hudba, oblečení to vše k tomu. Tím byla Mafia 1 silná. Mohli bychom třeba hrát za dvě postavy. Mohlo by to začít třeba tím, že Tommyho v jeho prvním úkrytu stejně vypátrají a on musí s rodinou utíkat. Tam je nepřeberné množství možností – ohled na zranění členů rodiny, samozřejmě různé časové limity, plnění různých úkolů k získání ubytování,jídla apod. Mohli by se vyskytnout zkorumpovaní policisté. Pak po smrti Tommyho by se hrálo za jeho syna.Nebo by se to mohlo trochu zkombinovat i s Tommyho dcerou, a hrát i její postavu. Za ni by se třeba mohly hrát stealth mise a na syna by mohly připadnout ty akční. Ale myslím si že scénář by měl psát někdo , kdo je opravdový scénárista. Scénáře které jsem na různých stránkách četl, je Mafia 1 v novém kabátě, a o to přece nejde. Mafia musí být silná v tom, že bude originální. Byl bych za to, abychom tady vyhlásili nějakou soutěž o originální nápady na úkoly v misích. Ať se nám pořád neopakuje ta Mafia 1. Zkuste někdo přijít s tím, co ještě v žádné hře nebylo. Jde mi o to aby případná Mafia 2 byla opět klenot originální. Kdo chce kopírovat GTA ať si ji zahraje znova.

Autor: Zdeněk T.

E-mail: zdenek.tovara@dukelka.cz


Ukázalo by se, že ten ,,pan Angelo´´,kterýho nakonci vodkrouhli, by byl Tomův otec.Tom by se nasral,zjistil by, že Paullie i Sam to přežily s těžkým zraněním, počkalo by se, až se ti dva uzdraví, a pak by se šlo na Dona. Prostříleli by se Barem, zjistili by, že Don sedí,tak by mu před vočima zabili rodinu, Sam by vzal Luparu, Tom by našel náboje se solí a Paullie by ho střelil do hrudi. Pak by museli odpravit gang Salieriho juniora, a zabít gang Dona Morelliho. Tom by se stal bossem Lostheavenské mafie a zaměstnal by Bobbyho(mise Fairplay), Lucase Bertroneho (Jízda,Omerta,Výlet do přírody atd…) a Žlutého Píta (Smrt umění,Melouch,Jízda). Potom by se šla vyhladit policie a nakonec by se Tomovi zaměstnanci spikli, zabili by ho, jeli by do nějaké hospody a Tomův věrný přítel by tam umístil nálož. BANG! Všichni (včetně přítele) by zemřeli,a spekulovalo by se o Mafii3.

Autor: Smoldo

E-mail: smoldo56@centrum.sk


Všetko začína ked dedko menom Tommy Angelo vyjde von aby sa nadýchal čerstvého vzduchu a rozhodne sa poliat trávnik…Naraz pri nom zastaví čierne auto s ktorého vylezú dvaja mafiáni. Pomaly prikráčajú k Tommymu a jednen sa ho opýta: Pan Angelo? ANO? Pozdravuje vás don Salieri.. , zastrelia ho a odídu… Tommy smrt však náhodou videl jeho syn Johny, ktorý má 12 rokov. Rozhodne sa že o tom nikomu nepovie a raz pomstí smrt svojho otca… Johny sa pomaly ale isto naučí narábat so sbranami…a v dvadsiatichprvých rokoch sa vydáva do mesta Lost Heaven pomstit smrt svojho otca….

Toto mesto je však velké a plné násilia mafii. Nachádzajú sa tu dve hlavné mafie, mafia dona Salieriho a mafia Luckyho Vendettu..no ani jedna mafia nehodlá prehrat mafiánsku vojnu a tak sa nikto nevzdáva.

Johny sa schválne zapletie do mafie Luckyho Vendettu, aby sa lahšie mohol pomstit donovi Salierimu…

1) Krvavá pomsta

Lucky prikázal Johnovi, aby sa zbavil Salieriho…

Johny musí najprv príst pred Salieriho bar. Teraz musí nenápadne vojst cez dvor, no tu ho zbadá Michael, ktorý je Ralphovým synom. Michael pôjde zavolat mafiánov a tak ho Johny musí zabit a jeho telo schovat pod auto. Potom zadom vojde do baru, vyjde po schodoch a zamieri na záchody. Tam bude jeden mafían, ktorého Johny tlmičom strelí do hlavy a prezlečie sa zanho. Teraz môže v klude vojst do baru. Prvé čo si všimne je starý don Salieri ako si podáva ruku so starým spoločníkom. Teraz Johny počká kým sa nedorozprávajú a kým neodíde don do svojej izby. Teraz zavolá Johny cez telefon v bare Luckovi, ten mu pošle posily… Johny vojde do Salieriho izby, povie mu že je Tommyho syn a zabije ho. Potom po nom ide celý bar a pomec je na ceste, takže Johny rýchlo pôjde k schodom a začne strielat všetko čo mu vojde do cesty. Potom počká kým sa v bare neukážu Luckovi chlapi a spolu postrielate posledné zvyšky Salieriho mužov…Nakoniec odídete do Luckyho úkritu….

Intro: Je pohreb, Salieriho syn Sonny pochováva svojho otca a prisahá mu, že jeho smrt bude pomstená…

2) Pravdu nosia peniaze

Johny má za úlohu zabit dvoch sudcov, ktorý Luckyho chcú usvedčit zo Salieriho vraždy…

Jeden sa nachádza v Downtowne, v hoteli Corleone. Až bude Johny vo vnútri, spýta sa recepčného na číslo izby Jana Webleskyho. Potom vojde do jeho izby, Jan sa bude práve milovat..
A tak najprv zabite štetku. Potom bude intro a Jan začne zdrhat..No ako bude zliezat po okne Johny ho kludne zastrelí…Teraz bleskovo zdrhne z hotela a pôjde do bývalého baru Morella. Tam sa nachádza druhý sudca. Ked tam Johny bude znovu sa barmana opýtajte na druhé meno. Potm Johny vojde do pivnice, chytí druhého sudca za hlavu a piche mu ju pod auto..potom naštartuje auto a zdrhne z baru…

Intro: Druhý sudca prežil a všetko rozpráva Salierinmu synovi Sonnymu.
Ten sa rozhodol najprv odstránit Johnyho…až potom Luckyho..

3) Muž so smrtou v petách

Johny má den volna a rozhodol sa íst do baru v new arku..no tam ho navštívia dvaja mafiáni a vytiahnu samopale..

Johny uteká do pivnice, tam zabije mafiána s devinku..zo stola zoberie brokovnicu a postriela tých dvoch mafiánov..No teraz príde dalšie auto so štyrmi mafiánmi. Johny sa schová niekde v bare a postupne ich likviduje. Posledný sa bude snažit utiect, tak Johny nastúpi do auta a sleduje ho…
Potom sa vráti k Luckymu…

Intro: Sonny zúri, všetkým mužom nadáva akí sú neschopný, rozhodne si najat nájomného vraha…

4) Rodinné stretnutie

Johny má za úlohu zobrat Luckyho chlapov a s ich pomocou vykradnút banku v new arku….No to ešte netuší, že v tej banke sa nachádza aj nájomný vrah a jeho vlastná sestra…

Ked chlapi ovládnu banku, Johny ide za riaditelom zistit kod, no ten ako sa zdá zdrhol a tak Johny zúri. Potom zistí že všetko je pasca a že muži v hlavnej hale sú pod vplyvom policajtov. Teraz ide do podzemnej časti a stretne nájomného vraha. Pobije sa s ním a ptom ho zabije, zo stola zoberie dokumenty, zabije dvoch policajtov a cez okno vyjde do druhej miestnosti tu všetkých postriela a objaví sa tam Sonny s pištolou priloženou k Johnyovej hlave…

Intro: Sonny sa smeje Johnymu že ho ochvílu zabije..No v tom sa tam objaví Johnyho sestra Eva a prehovorí muža Sonnyho aby jej nezabil brata. Sonny aj Johny sú úplne prekvapení a ničomu nechápu…

Autor: Radek M.

E-mail: mynarik6@seznam.cz


Žil jeden starý muž. Jmenoval se Thomas Angelo. Jednoho dne k němu přijelo auta a vystoupili z něj 2 muži a zeptali se Tomma: pan Angelo?\“, ANO? Pozdravuje vás don Salieri a odstřelili ho. Potom rychle ujeli. Nikdo to neviděl až na Thomasova vnuka Frederica, který stál za rohem. Frederico se učil od svého dědy zacházet se zbraněmi a tak se chtěl pomstít donu Salierimu. Teď už donu Salierimu juniorovi.

1) Pátrání:
Frederico musí zajet do města vypátrat, kde sídlí největší gang. Gang se usídlil blízko přístaviště ve Works Guarter. Frederico zajede k jednomu starému domu, kde sídlí největší městský gang. Frederico si nejdříve promluví s bossem gangu. Ten dá Fredericovi úkol. Musí vypátrat kde sídlí rodina dona Salieriho jr., ale Frederico se od svého dědy dozvěděl že rodina dona Salieriho sídlila v Little Italy v Salieriho baru. Frederico pak vše oznámil svému bossovi kde by mohl Salieri jr. sídlit.

2) Útok na bar:
Když přijde Frederico do domu jeho gangu zjistí, že je boss pěkně naštvaný. Říká že mu Salieri jr. stále kazí plány a tak se ho rozhodne zlikvidovat. Tímto úkolem pověří Frederica, který ho bude muset splnit. K Fredericovi se připojí i velmi dobrý řidič Kevin Brown. Kevin ho zaveze k Salieriho baru, kde se připravý na útok. Kevin nastartuje motor, Frederico vezme granát, hodí ho a rychle nastoupí do auta. Navečer, když přijde Frederico domů, spatřil Kevina. Kevin mu chtěl sdělit, že se jim nepodařilo Salieriho jr. zabít.

3) Území:
Mafie dona Salieriho jr. začala uzavírat obchody s doutníkama na území gangu ve Works Guarter. Tohle se dozvěděl boss gangu a byl s tím plně nespokojen. Řekl tedy Fredericovi, Kevinovi a Peterovi, který dokáže otevřít spoustu zámků a jen tak se něčeho nelekne, aby jel s nimi. Musejí se dostat nepozorovaně do přístavu do jednoho z mnoha skladů, kde jsou doutníky naloženy na nákladní vozidlo.Večer se tedy vydá tahle parta na lup. Když přijedou k vrátnici, vylezou z auta a přijdou k vrátnému a Frederico ho uspí bassebalkou, svážou a začnou mu vyhrožovat, jestli jim neřekne kde jsou doutníky tak ho zabijí. Vrátný si to rychle rozmyslel a přivedl je do velkého skladu. Pak Kevin řekl vrátnému aby to otevřel, ale vrátný neměl klíč a tak ho Peter okamžitě zastřelil. Peter přistoupil k vratům a jednoduše je otevřel. Před nimi se objevily krabice s doutníky. Peter pak měl ještě jednu práci, musel otevřít nákladní vozidlo ,na které začal Frederico nakládat bedny. Peter auto odemkl a Kevin usedl za volant.V době kdy už chtěli vyjet náhle přišel skladník, který okamžitě zavolal pomoc.V té době začal Kevin řvát ( Frederico,vem si Thomson a vylez si na korbu). Frederico tam vylezl. Jen co odjeli ze skladu objevily se za ním 4 auta. Frederico vzal Thomson a okamžitě začal střílet. Když všechny auta setřásli přijeli do skladu za domem kde sídlí městský gang.

Intro:
Do Ameriky se vrátí Frankova dcera Julie, aby navštívila pana Thomase Angela. Když se dozví, že je Thomas mrtvý, zeptá se Sáry, kde je Frederico. Sára jí řekla že se odstěhoval do města. Julie se moc dlouho nezdržela a jela navštívit Frederica.

4) Špatný muž:
Jen co přijede Julie do města, zastaví se u Frederica. Po rozhovoru se Julia rozhodne, že si prohlédne město takové, jaké znala jen z otcova vyprávění. Když už prošla mnoho památek, zastavila se v parku. Za pár okamžiků k ní přijela velká dodávka a Julii unesli. Druhý den u Frederica zazvoní telefon, a ozve se neznámí hlas: Máme tu vaši přítelkyni. Přijděte na nadzemní parkovište na Central Island. Frederico tedy jde. Najednou před parkovištěm uvidí muže velmi podobného Fredericovi. Když muž přišel do garáže, parkoviště vybuchlo. Měl to být atentát na Frederica. Najednou Frederico uviděl, jak od parkoviště odjíždí luxusní automobil. Frederico musí nasednout do auta a sledovat únosce Julie.

5) Svoboda:
Jen co se Frederico dozví o skrýši, kde ukrývají Julii, vezme si Kevina a jde se na věc. Přijedete tedy k domu, kde Julii skrývají. Před dveřmi stojí ochranka.Vyšlete tedy Kevina, aby ochranku zabavil a vy můžete obejít dům a vlézt do sklepa. Sklep vypadá jako muniční sklad, takže si Frederico může nabrat munici. Frederico se musí chovat absolutně tiše, aby nebyl spatřen.Vyjde tedy do přízemí. Frederico přijde do pokoje.V pokoji vidí,jak se muž z ochranky kouká na televizi. Frederico si na chodbě sebere basetbalovou pálku a přijde zezadu k ochrance a co nejvíc ho uhodí.Frederico projde schodištěm až do prvního patra, kde už na něj čeká Kevin. Otevřete dveře do salónku, kde musíte postřílet všechny muže z ochranky. Až vysvobodíte Julii musíte rychle běžet k hlavnímu vchodu. Po cestě potkáte několik dalších mužů ze Salieriho mafie. Musíte nastoupit do nového Salieriho kabrioletu a setřást mafii z dohledu. Až se to povede odvezete Julii ke své matce na venkov.

Intro: Když Frederico s Kevinem hlídkovali ve Works Guarter, objevili podezřelé muže se zbraněmi. Toto vše řekl Frederico svému šéfovi. Za 2 dny se boss gangu dozvěděl, že se tu usadila nová Mafie dona Teraclina a zjistil také že chce zničit Salieriho rodinu. Boss si tedy sjednal schůzku s donem Teraclinem. Po dlouhém rozhovoru se gang s mafií dona Teraclina spojí a začíná boj proti MAFII dona SALIERIHO.

6) Výhružka:
Hned druhý den se Frederico dozvěděl, že pracuje pro dona Teraclina. Teraclino si chce Frederica vyzkoušet. Musíte vzít auto a přijet k Salieriho obchodu. Před obchodem stojí 2 muži ze Salieriho mafie. Muže musíte co nejdřív zabít a nenechat utéci prodavače. Až je zabijete utíkejte tedy za prodavačem a jednou ho střelte. V intru se zeptáte prodavače, kde Salieri bydlí. Poté co vám to řekne ho Frederico zastřelí. Pak přijdete do skladu kde namontujete bombu a vyhodíte obchod do povětří. Pak se vraťte do domu své Mafie.

7) Parník:
Frederico třetí den zajel do opchodu ze zbraněmi koupit si Colt1911A1 a Mosin Nagant.Kdiž jel do bytu svého dědi uložit si zbraně.Cestou zahlédl pklakát na kterém bylo napsáno že Don Salieri má narozeniny na parníku. Frederico druhý den jel k parníku a zjistil že už parník odjel.Frederico jel domů.

8) Útok na Salieriho:
Frederica to hodně naštvalo když tam ten parník nebyl. Zajel pro zbraně. Vzal si Thompson a Colt1911. Přijel k Salieriho baru. Frederico věďel že kdyby šel do baru tak by ho poznali a nejspíš odpráskly. V autě měl molotov koktejl. Zapálil ho a hodil na bar a rychle ujel pryč. Za týden se dočet že pár mužů od Salieriho to zabylo ale Salieri a jeho muži přežili útok na bar.

9) Záchranná akce
Frederico měl dnes smůlu. Ale když se dozví že unesli Kevina, tak se naštval, jel za Teraclinem a řekl mu, ať mu dá to nejlepší auto co má že jede zachránit Kevina. Teraclin mu řekl že teda jo. Jel do skladiště kde věznili Kevina . Tam omráčil 2 hlídače a vzal si jejich zbraně (mají u sebe thomson a colt 911) vešel do dveří a postřílel tam asi 20 mužů. Jak prošel chodbou a zahnul doprava bylo tam 10 dveří. Ve třetích dveřích je 5 mužů a Kevin. Je třeba je postřílet, rozvázat Kevina, běžet do auta a jet za Teraclinem.

Autor: Jakub N.

E-mail: JakubNydl@seznam.cz


Vše by začalo koncem Mafie 1. Hned po tom, co Tommy zabije Sama, běží dolů, aby odsud co nejdříve zmizel. Když ale pootevře dveře, vidí že v dálce směrem z West Marshal Bridge  přijíždí čtyři policejní v16ky a zastavují u policejní stanice. Z aut vystupují policisti v béžových kabátech a vedou s sebou Luigiho,Vincenza a Ralpha. Když všichni zapadnou do stanice, Tommy naskočí do auta a jede pryč, ale s hrůzou zjistí, že nějakej hlouček lidí stojí před policejní stanicí a ukazuje na jeho auto. Okamžitě se za ním rozjedou tři  Lassitery. Tommy ví, že se už nemá cenu skrývat, a že musí okamžitě zdrhnout.

1.Mise:Úkol je jasný: Tommy se musí zbavit pronásledovatelů. Klávesa F1 ho bude posílat  všude po městě. V uličce u Hotelu Corleone setřese první vůz. Tato ulička je velmi úzká, nebezpečná a navíc v ní jezdí tramvaj. Toho Tommy využije a začne kličkovat mezi auty. Řidič toho vozu bude machrovat a pofrčí rovnou za Tommym. To se mu ovšem nevyplatí, protože to po chvíli napálí do protijedoucí tramvaje. Provoz se v tu ránu zastaví. Tommy sice získá slušný náskok, ale další auta nesetřese. Poslední místo bude Most West Masrhal Bridge a předposlední Hoboken. Když k němu Tommy dojede, most bude zvednutý. Tommy využije svého náskoku, vystoupí, vyběhne na most, přeskočí na druhou stranu, kde si ukradne další vůz, a pojede dál. Most se začne sklápět zpátky a v té době už jsou policisté na mostě. Rozhodně nechtějí ztrácet čas,  tak si také zahrají na hrdiny a vyjedou na zvednutou plošinu. Jedno vozidlo skončí v řece a druhé na střeše na silnici. Tommy se teď musí dostat domů. Za mostem odbočí doprava a u benzínky k Salieriho baru, když k němu dojede, vidí ho celý rozmlácený a vystřílený. Od něj jede hned domů. Auto zaparkuje v úplně jiné ulici, aby policie nezjistila, kde bydlí.

2.Mise: Druhý den jde Tommy nakoupit a cestou si čte inzeráty na místních vývěskách. Mráz mu přejde po zádech, když v sekci Lost Heavenské Policie spatří svou fotku a u ní slova HLEDÁ  SE  TENTO  MUŽ,  POKUD O NĚM MŮŽETE PODAT ZPRÁVU, VOLEJTE  NA TEL.4684 68 . Tommy běží domů, kde všechno řekne Sáře. Spolu dospějí k názoru že alespoň na týden musí opustit město. Rozhodnou se, že se ubytují v Clarkově Motelu za městem a tam si Tommy bude vydělávat výpomocí. Nemůže ale jen tak vyjet na město. Napadne ho že zavolá Lucasi Bertonemu jestli by ho neodvezl a neopatřil mu nějaké auto. Ten po chvíli přijede a odveze je. Na Motelu je vysadí a nechá jim tam i auto Silver Flechter Tommy se domluví s vedoucím Motelu o ubytování a výpomoci. Vysvětlí mu také že po něm de Mafie i policie najednou. Má štěstí protože majitel je veselý a chápe Tomovu situaci upozorní ho že každou středu tam přijede na kontrolu policie a každé úterý si přijíždí mafiáni dona Salieriho pro výpalné. Jako práci dostal přivážení zásob z nedalekého letiště a obsluhování zákazníků v přízemní restauraci. Sára nepracovala protože se starala o dceru ale také si občas zašla do restaurace popovídat se zákazníky.

3.Mise:Tommy bude převážet v Bolt truck zboží. Bude jezdit na Letiště pro alkohol a doutníky a na Farmu pro zeleninu,mouku a další suroviny. Na odpočívadle má domluvenou schůzku s řidičem náklaďáku převážejícího zboží z přístavu aby nemusel jezdit do města. Odnosí spolu všechny bedny a Tommy jede zpět na motel kde zase vyloží všechny bedny.

Z Tomyho a majitele Motelu Johnyho se stanou přátelé a Johny ho vždy večer po práci bude brát tajně do města na Kulturní akce kde se Tommy může v davu schovat. Jako první bylo slavnostní otevření nově opravených věznic. Tam se Tommy spřátelil s Johnyho kamarády.

4.Mise:Další den bylo úterý a Tommy se Sárou se schovali na půdě a sledovali mafiány jak před Motelem vyřizují poplatek. Vše proběhlo bez problémů a Tommy se Sárou a dcerou se mohli vrátit zpět do svého pokoje tam si Tommy povídal se Sárou když ale sešel dolů do restaurace viděl všechny na zemi a uprostřed čtyři muže s magnumy nad hlavou a kufry v ruce. Slyšel jednoho jak křičí:OKAMŽITĚ NÁM NAVALTE VŠECHNY PRACHY CO MÁTE NEBO ZAČNEME STŘÍLET!!!! Na Tomyho ze schodiště sičí Johny. Tommy se tam neslyšně doplazí a Johny mu pošeptá: umíš to s pistolí? Tommy souhlasí. Johny mu podá policejní revolver a pošeptá: Prosimtě vyžeň je z mího podniku! Tommy mu řekne zpět: Dobře ale já prosim tebe schovej někam Sáru s Holkou! Jde dolů a zabije ty chlápky a ještě tři venku. Ten poslední do Tomyho vystřelí 2 náboje lupary ale netrefí dá se na útěk Tommymu stačil jeden náboj a on už je na zemi. Tommy mu šlápne na břicho a říká: Kdo vás sem poslal? D..Don.Sal..Salieri.eh.m.m.ěl..li s.sme.n.ejdřív.vy.vybrat.to..vý.výpal.ný.a.pak. ..vybrat..c e.celej.motel Co se stalo u něj v baru? Ptá se Tommy. Poli…caj ti.t.am p..p..při..přijeli.a.z.z.z .zatkli.půlku.ba..baru A kde teď je? Ptá se d ál Tommy. Na.c.c.c.cen..tral..is..sland.je.je.j e.jeden.babar.m enuje.s.se.nějak.jaj ako.i.itali ngarrden. To bylo poslední co řekl. Tommy jde zpět do Motelu a spolu s Johnym Schovají všechny mrtvoly do jejich aut a ty pak Johnyho kámoši potopí v moři u majáku

5.Mise: Ještě ten den se domluví že si musí mít pořádnou ochranku. A že se musí bránit. Přemýšlí spolu jak by mohli takhle hospodařit. Tomyho napadne nakoupit zbraně u Píta což také udělají. Přivezou si Thopstony,Colty,Pumpičky a Magnumy Johnyho taky napadne že jeho kámoši nemaj práci a rádi chodí na střelnici. Zavolá jim a Tommy pro ně zajede. Když se vrátí, Johny mu řekne že má telefon. Volá Lucas a ptá se jestli by se Tommy nedomluvil s Johnym a nemohl zůstat s nimi na hotelu že by jim třeba dával auta a učil je krást nové značky aut Johny souhlasí, Řekne mu že z motelem je menší garáž která by se dala opravit Lucas přijede. Všichni se uvítají a seznámí.

Tímto se hra rozjede a Tommy,Johny,Lucas a další hoši jsou teď něco jako mafiánská rodina. Do místnosti vedle restaurace dají stůl se židlemi a budou se tam radit o jejich misích. Garáž pro Lucase se brzy opravila a každý den tam Lucas dovážel nová auta. A brzy se v novinách objevil titulek V našem městě je  nová Rodina mafie

Autor: Chracin

E-mail: chracin@azet.sk


Tommy by mohol mat syna a jeho syna by uniesli a Tommy by kazdou misiou by bol k oslobodeni svojho syna blizsie. A posledna misia by mohla vyzerat asi takto: Tommy vojde to aj zo svojim partakom do hl stanoviska druhej nepriatelskej rodiny ktora drzi toho jeho syna. Tam by bolo vela tych nepriatelskych mafianov a nakoniec ked Tommy pride k synovi zisti ze jeho syna veznil Salieri. Zacala by animacia ze preco to uraobil a zrazu spoza stlpu vijdu dalsi mafiani. Zase sa zacne prestrelka. Salieri sa zatial skrije. Ked Tommy znovu najde Salieriho zacne animacia v ktorej tam necakane vtrhne Morelo. Salieri posle Tommyho a Pauliho na Morela. Tommy a Pauli zabiju Morela a potom Tommy zobere syna a salieriho zastrelia a tym sa stane bossom rodiny Tommy.

Autor: Nikola S.

E-mail: Sefrettova.N@seznam.cz


Vždyť přece Tommy měl dceru no a aby to navazovalo, tak by se ta dcera chtěla pomstít a vyhledala by Salieriho, který se dostal z vězení no a ona by ho chtěla zabýt, ale než by se k němu dostala, tak by musela zabít všechny ty mafiány. Samozřejmě, že by se zamilovala a vdala by se. Měla by děti-holku a kluka. Nakonec by Salieriho zabila a žila by šťastně až do smrti.

Autor: Eric

E-mail: eric.draven@centrum.sk


Co tak uplne iny pribeh? ine mesto iny hrdinovia. Po likvidacii Morella a Saliera, po tom ako Tommy ostal pod ochranou policie, sa objavuje dalsia rodina. Lenze z dalsieho mesta a chce zabrat City of Lost Heaven. Hrdinom by nebol nik iny ako Salieriho synovec, ktory by mal byt pravoplanym dedicom jeho stvrti, jeho ulohou by bolo znova nadobudnut silu vlastnej rodiny. Pozostatky Salierovej rodiny bud zomreli alebo sa dali k inym rodinam. Ovsem niektori ostali, Paulie samozrejme nezomrel a ked sa dozvie ze Salieriho kmotrenec prisiel do mesta, aby pomstil smrt kmotra vezme si ho do parady a stane sa jeho consilieri. Pribeh je vlastne v tom, ze kazdy si mysli ze Tommy zradil. Pritom to bol Sam, likvidoval dokonca samotneho Dona, ale natrel to na Tommyho. (Dona ovsem zabil mimo pribehu, ktory je v Mafii 1). Donov kmotrenec Primo Salieri a jeho consiglieri Paulie tuto skutocnost nevedia a tak sa vrhaju do patrania po Tommym (samozrejme neuspesne) medzitym, ale musi vybudovat svoju rodinu odznova. Po Morellovi a Salierim sa strhli rozne mafianske rodiny a kazda si chce trochu odkrojit. Casom sa Primo stane Donom. Ale vzapati druha svetova zabrzdi jeho posobenie. Vsetko sa zacne druhou dejovou liniou, kde zistia kde je Tommy a to sa uz odohravaju 60. a 70. roky a vy ste uz vlastne Don Salieri. Pribeh by tak mal akysi dvojdiel v jednom. Najskor ako mlady Primo ktory buduje a potom ako stary Primo Salieri, ktory uz ma velku mafiansku rodinu a ovlada svoju stvrt. Vsetko by bolo podla novej koncepcie vyberu cesty, cize hra by mohla mat rozne konce. To je moj nazor. Pribehy sa lahko vymyslaju, ked sa stali podobne.

Autor: Giorgo mafiózo

E-mail: jirosanus@seznam.cz


Jednou vám matka řekne, že jste syn jednoho mafiana, kterého zabil nějaký parchant, i když porušil omertu. Od matky se dozvíte, že tenhle typ poslal do vězení jednoho starýho hodnýho pána jménem Saliery. Jdete do toho vězení. V cele se Salierim je jeden tlustej hromotluk. Geny po otci se ve vás nezapřou. Nakonec seženete zbraně a osvobodíte Salieriho a všechny jeho muže. Tlusťoch se stane vaším přítelem. Ostatní mafiáni vám řikáji Tenkej a Tlustej. Na smrtelné posteli vám devadesátiletý Saliery řekne, kdo zabil vašeho otce. Nějakej Tommy…

Autor: Pavel K.

E-mail: pavel.krivosej@centrum.cz


Hej já bych to udělal takhle . Jak byl Tom v té věznici tak Sára přišla na to, že je uz v 3tim měsíci otěhotnela a narodil se jí jestě kluk. No když zabily Tomiho tak to mu(klukovi) bylo 20 a jmenoval se Paul na pamatku jeho kamarada Paulio kteryho zabil Sam . No a tak bych začal stím příběhem , Paul by začal zjištovat prokoho pracoval , proč umřel , kdy byl ve věznici ( jako schvanej kdyš světčil proti MAFII , kdo ho zabil … a tak bych to pokračovalo až se dostal na konec kde by zabil Dona Salieriho Juniora.

Autor: Smalvil

E-mail: smalvil@azet.sk


Podporujem martina bolo by to vyborne o tom co vybehne tom a oplakaval by tam svojho brata lebo vlastne v jednotke prisli k tomovi a len sa ho spitali ci je angelo ale nespitali sa ci je tom angelo cize kludne to mohol byt aj jeho brat je to celkom dobry napad. Ppotom by sa v meste zrodila nova rodina ku ktorej sa by sa tom dako pripojil s myslienkov o pomste. V strede hry by sa mu to mohlo podarit lenze objavil by si druhy problem salieriho syn ktory prevezme salieriho rodinu. Do konca by mohli proti sebe bojovat myslim syna salieriho a toma. Ku koncu by konecne zabyl posledneho potomka salieriho rodiny a tom by sa mohol po uspechu stat donom angelom prebral by vedenie salieriho podniku a premenoval by ho na angelo bar a koniec by ste si mohly este domysliet tento navrch co som dal s pomocou martina by prinieslo ovela viav misi. Dvojka by mohla byt kusok realnejsia napriklad by sa mohla vymenit rezerva nie ked tostane te defekt vsak naco je na tych autach no aby sa mohla vymenit nie. Este som zabudol postavy by sa mali zanechat ale mali by sa dake e aj pridaj napriklad clenov novej rodiny ok. Bolo by to perfektne a este budovy nech sa do nich da aj stupit ked to bude tak tak to nebude len hra bude to perfektna hra ktora sa bude po celom svete tak predavat ze este o desat rokov bude po nej dopit.

Autor: Jára P.

E-mail: Jara.Palecek@seznam.cz


Takže přijedou chlapi zabijou Tomiho a nejdou se Tom probudí v nabouranym autě a přes záda má pytel s pěnězma z banky kterou vykradli najednou se vedle něho probudí i Pauli.Rychle utíkaj z nabouranýho auta do bezpečí ale před branou u budovy kam se chtěla schovat na ně čeká policie,tak jdou k Paulimu domu,otevřou a v bytě je policie.Policie je zatkne a jdou sedět do basy. Salieri přišel o všechny prachy tak nemůže zaplatit kauci. Tak první mise by byla utěk z vězení.A pak zase můžou pokračovat normální ukoly.

Autor: MAND.a.r.INKA

E-mail: MAND.a.r.INKA@seznam.cz


MNo, uz jsem jednou psala, ze by tam mela hrat Tomova dcera, ale pak jsem to jeste trochu domyslela. Katrin dospeje a je z ni pracovnice v archivu. Jednou tak narazi na nejaky stary novy z let 1930-1940 a v nich se dozvi vse o svem otci a co je jeste lepsi,dozvi se vic o Salieriho \“rodince\“. Vzhledem k tomu, ze v jednicce Tom proti mafii svedcil, zdelil jmena a vsechno, tak se Katrin rozhodne pro pomstu. Za tu dobu se ovsem hodne zmenilo. SAlieri uz neni ten starej dedula, ten uz je davno po smrti, ale vladne jeho synek, kterej je parchant drsnej jako svine. Zadnej hodnej don, jako byl Salieri v jednicce. ALe proste sadista. Katrin vi, ze kdyby se prichomejtla ka mafii, okamzite by vedeli o koho go. Proto se rozhodne, ze Katrin musi zemrit a na svet musi prijit nekdo uplne jiny. Katrin zahraje svou vlastni smrt jakoze pri autonehode a prijde na svet nekdo zcela jiny. Nekdo kdo prahne po pomste…

Autor: Radabaseball

E-mail: radabaseball@atlas.cz


Po výstřelu se Tom probudí a zjístí že to byl jen sen. Zajede rychle za Pauliem. Cestou ho pronásledují Salieriho muži.Jakmile dorazí na místo Paulie tam není.Avšak Paulie mu zavolá že po něm de Sam .Ať pro něj Tom přijede do Hobokenu ke žlutýmu Pítovi.Když tam tom přijede nasedne a pojedou pro Sáru .V Down Townu však narazí do náklaďáku.Z jedné bedny vypadne diamand.Zeberou tedy celý náklaďák a utečou i se Sárou do New Arku.Za diamaty koupí bívalý Morrelův
bar.Najmou také gangstery po Morelovi.Salieriho to naštve a pošle pár mužů aby zabily Paula na výstrahu.
To se jim však nepodaří.Tomova organizace začne vybírat výpalná v Central Islandu v Down Townu, New Arku a dokonce v China Townu. Paulie ale nesuhlasí že bos je zrovna Tom a chce svůj podíl.Tom mu ho dá pod podmínkou že spolu nebudou bojovat.
Paulie to slíbí.Koupí si lodní společnost ve Work Squater.To mu vydělá velké jmění zvlášť když za dovezení zásilky vybírá velké peníze.Jak se ukáže to mu nestačí.Žádá po Tomim část Down Townu.Jednaní o tom se má konat pod Juliano Bridhg.Místo paulieho tam přijede Sam se svými kumpány.Začne přestřelka.Stratí te spoustu mužů když v Tom přijede Paulie se svou bandou a pomůže vám.Za odměnu mu přenecháte půlku Down Townu.Salieri krade vaše náklaďáky s wisky a vozí je do svého skladu v Hobokenu.Vy na něho vymyslíte lest.Jednou při tom přepadení narvete celý náklaďák výbušninami.když jeho chlapi odvozou auto do skladu ozve se rána a polovina skladu je ve vzduchu.Salieri strácí svou nadvládu nad Hobokenem.Za to vás chce vystrnadit z Central islandu.Vypaluje každou druhou restauraci které vám platí výpalné.Proto naoplátku zajedete vypálit Pepe restaurant.Salieri tam jetdí na oběd i když toto území ovládáte vy.

Autor: Vladimír Ch.

E-mail: vladachlouba@seznam.cz


Vladimír napsal svůj mafiánský příběh (spíše tenčí knihu :), který má celkem 30 stánek… Na konci příběhu se můžete dozvědět, že začal psát už od 15.8. Stahujte zde!

Autor: Czeblade

E-mail: czeblade@seznam.cz


Pokračování bych nazval Mafia 2 Bratrská pomsta.
Děj-Tommy Engelo umřel, jeho pohřeb se uskutečnil krátkou chvíli po jeho smrti. Donovi poskoci se však vydali na jeho pohřeb, kde chtěli dokončit vyvraždění Tommho rodiny. Na jeho pohřbu však byla jenom matka, protože dceru poslala za strýcem (dcera viděla vraždu svého otce z rohu jejich domku). Když začal obřad, mafiáni vytáhli brakády a všechny zabili. Dcera se jmenovala jako její matka-Sára. Sára už byla dospělé holka, ve městě založila se strýcem a jeho synem bar, který byl mafiánský (něco jako v 1.díle co měl Saliery). Strýc dělal barmana a jeho syn se staral o auta. Don Saliery měl syna, který mu pomůže z vězení. Dostanou se do stejného města, kde žije Sára. Don sin a konci města vybuduje bar a podlatí městskou policii. Sára poznala ve městě pár lidi, kteří pro ti dělají (poskoky, prodavač zbraní a automechanika). Sára bude mít moc a lidi jako Saliery v 1. dílu. Mezitím se v jiném městě odehraje toto- Ve městě (jméno) žije mladší bratr Tommyho, ten má (30-35 let). Tommy žil od svého dětství v dětském domovu, ale za to jeho bratr žil s rodiči, kteří zemřeli při autonehodě. Tommyho bratr (Ralph) je policajt. Jednou zkusí zadat své příjmení na počítači a najdemu to článek, kde je Tommyho vražda. Ten je mu hodně podobný. Vypátrá jeho dceru, za ketrou se vydá. Z letiště za ní odléta. Přiletí, ale jeho příchod mu osladí salieryho mafiáni. Ralph musí utéct do baru za Sárou. (Toto je první mise). V baru s ní bude mluvit o jeho bratrovi. Sára Vás vezme do svých služeb. Budete mít po celou dobu v patách policii, protože byla podplacena Salierym. Skoro všechny mise budou obtížné (cílem je nadobro zničit Salieryho s jeho lidmi a hlavně synem). Ke konci hry budete v salieryho vile za městem. Po celou hru si myslel, že své lidi ovládal, ale chybně, protože ty poslouchali jeho syna. Ten namíří zbraň na Sáru (Ralph bude pod vilou zavřený ve sklepě a ostatní vaši lidi budou mrtví nebo nic nebudou o Vás vědět. Salirey bude už na vozíčku, ze ketrého vyletí na syna. Ten ho však střelí do břicha a Don umírá. Během tohoto incidentu Sára uteče. Dostane se za Ralphem, kterého osvobodí. Půjdete se Sárou a zabijete ostrahu, vemete jejich zbraně. Donův syn na Vás vyšle svoje lidi (bude jich moc). Až všechny pozabíjíte, tak ke konci musíte zabít jeho syna. Ten však uteče. Rozhodnete se požádat o ruku Sáru. Ve svatební den- koná se svatba, na kterou příjde i Salieryho syn. Budete u oltáře a on střelí Sáru do hlavy. Vypukne panika, ale vy ho zahlédnete. Poslední misí je zabít ho. Nakonec ho zabijete, ale jak půjdete do kostela, začné po Vás střílet policie (protože si myslí, že jste vrah). Vše končí.
Nové věci ve hře- Nehci, aby to vypadalo jako GTA, ale třeba okrádání lidí, abyste něco za to dostaly by bylo dobré. Dále by byly dobré nové modely aut, zbraní atd.. Také nové schopnosti (skočíte do leva a můžete střílet-něco jako ve hře Max Payne). Během hry byste mohli něco nakupovat. Nejvíce vítané by bylo u Mafie 2, kdyby se dala hrát po internetu !!!!

By CZEBLADE. Kdyžtak mi nějáké poznámky pošlete na můj email (czeblade@seznam.cz). Díky za odpovědi.

Autor: Zawy

E-mail: zawy@seznam.cz


No jak tady tak čtu,tak musím usoudiť,že některé návrhy nejsou špatné,ale ta druhá drtící většina jsou malé děti a křečk atd,ať si píšou třeba do GTA IV,ale toto,to je MAFIA.Nejlepší hra všech dob!Scénář by mohl pokračovat s Tommyho synem v té době,ale taky by to mohlo být TAKHLE:Tommy Angelo měl tedy i syna,ale ten byl nešťastý z toho,že mu zavraždily otce a postihlo ho trauma,tudíž s Mafií nechtěl mít nic společného,ale jeho syn,ten by už od malička miloval takový ty TeleVizní přestřely a honičky atd.,atd.Až by ho jednoho dne napadlo oprášit dědovu pověst a pustit se do světa Mafie třeba v nějákém malém městeču,ale v roce 2008.Moderní doba,jemu by bylo 19.Pustí se do toho a podsvětí začne mít strach,vracé se totiž ANGELO!V novém kabátě s nepřekonatelným charisma. bY !!!?*z*a*w*y*?!!!

Autor: Hassan

E-mail: hassan2@post.sk


Mafia 2 by sa mohla začať vo väzeni. Nejaka nova postava napr. ANDY je preloženy do väznice kde sedi Saliery. tam by sa mohli odohrat nejake misie \“ zachranit si krk pred nejakou bandou\“ a postupne sa dostat zo Salieriho oblubenca… po niekolkych rokoch\“misiach vo väzeni, sa Andy dostane na slobodu napr. utek a nejakym patranim sa dostane k Tomovi ktory akurat polieva travnik \“animacia z mafie 1\“ a odstrani ho. potom Andy s tichou podporou Salieriho prebera postupne moc nad jednotlivimi gangmi a štvrtami…. Dej sa može odohravat počas 2sv.vojny a neskôr.

Autor: František K.

E-mail: frauz@seznam.cz


Já by jsem to udělal že by se normálně děj odehrával kdy Tom byl ještě mladý a procoval u Salieriho. Tak že by se mu jednou když spal u Sáry zdálo že zastřelí Pauliho že ho zradí sam a že ho jako starého zabijou. Řekl by o tom Salierimu i Paulimu i Samovi samozřejmně že se tomu budou divit. Tom bude u Salieriho pracovat dál a normálně plnit mise s Paulim a Samem. Nakonac to dopadne že už budou všichni tři starý ale každy bude žít někde jinde. Pak se sejdou a pokacaji co a jak a zaspominají na staré časy. Potom se pujdou podivat na jejich byvaly bar a seznámí se se Sallierim juniorem. A je tu poslední mise Salieriho bar napadnou lidi o Morela juniora a stará parta se vyzbrojí všechny postřílejí ale Sama trefí a v náručí Toma umírá.

Autor: Mireille K.

E-mail: mireille7117A@seznam.cz


Tento příběh by se odehrával krátce po Tomyho smrti. Tomova dcera které už bylo 22 se nesmíří se smrtí svého otce a bude chtít být také mafiánkou……k boji jí vede zlost a smutek….najde si syna Paula o kterém ani sám Paul nevěděl, a dají se spolu dohromady, jemu je 23 .Ovšem Sam měl také syna který chce pokračovat mafiánství….a tak se všichni tři (Tomova dcera, syn Paula a syn Sama) dají dohromady…později si město rozdělí na tři části…každý svoji část města ovládá podle sebe…..jenže z dcery toma (Julie) se stává pěkná mrcha která okrádá všechny které může a zabíjí nevinné….a tak se syn Paula (John) vydá poradit za synem Sama (Georgem) poradit co s tím udělají protože Julie pomalu zabírá i ostatní části města……Georg uzná že má John pravdu a, že musejí nějak zakročit…..proto vyšlou Julii zprávu aby okamžitě přestala zabírat jejich část města. Julie je ale namyšlená a chce získat celé město….a tak John a Georg se spojí dohromady a půjdou společně proti nenasytnému mafiánskému gengu Julie…..Avšak není to tak lehké jak se zdá. Julie je velmi chytrá a nenechá se jen tak napálit…………..další část příběhu bych nechala na tvůrcích mafie :-) V této hře by se hrálo Johna (to je syn Paula)

Autor: Jacindazs

E-mail: jacindazs@seznam.cz


V mém příběhu je hlavní postavou dcera Sama. Když se Tom a Paulie ptají Sama,jestli se zapojí do jejich nápadu s bankou, tak říká že má rodinu. Můj nápad na Mafii 2: Vracíme se zpět do Mafie 1. Na ulici vyrůstá malý spratek Lucy. Rodiče jí opustili a když dovršila 15 let, rozhodla se utéct z dětského domova. Od té doby se živí krádežemi a později ovládla asi 3ulice (v 21 letech) a vede malý gang. Jenže právě tento malý gang (složený převážně z mladých holek a kluků) je trnem v oku Salierimu, protože její ulice leží uprostřed centra, které Salieri ovládá. Tak jednou dostanou Paul,Sam a Tom úkol:připojit ulice. Samozřejmě se střetnou s Lucyiným gangem a jsou překvapeni tuhým odporem. Nechce se jim ale jen tak zabíjet schopné mladé lidi a tak většinu přesvědčí,aby se připojili k Salierimu. Nakonec zůstává jen malý odboj včele s Lucy. Ta se střetne s Paulem a je postřelena. Samovi se ale líbí její bojovnost a tak zabrání Paulovi, aby ji zabil. I přes její odpor ji vezme k sobě a postará se o ni. Když je Lucy líp, pokusí se utéct, ale Samův byt přepadnou Morellovi lidi, aby zabili Sama. Lucy se brání jak jen může, ale stejně by zemřela, kdyby se Sam v čas nevrátil. Zachrání Lucy, sebe i byt. Od té chvíle se hrdá Lucy podvolí a připustí si lásku k Samovi. Po pár měsících se vezmou. Lucy pracuje také pro Salieriho a narodí se jim dcerka Daisy. Ta vyrůstá v mafiánské rodině a Salieriho považuje skoro za dědu. Poté pohled do poslední části-Smrt umění: Sam dostane za úkol zabít Toma. Když Tom vejde do muzea, je tam i Lucy, ale stranou. Po té,co je Sam postřelen se k němu Lucy vrhne a sama zaútočí na Toma. Ten před ní někam zdrhne a tak se Lucy rychle vrátí k Samovi. Podpírá ho a snaží se ho dostat pryč. Jenže netuší, že se na ní Tom dívá z ochozu a pak že vystřelí. Zabije tak oba. Tohle celé krvavé divadlo pozoruje malá Daisy,bezpečně schovaná. I přes zákaz se vydala za maminkou. Dobře si zapamatuje tvář vraha jejích milujících rodičů a pak s pláčem uteče za svým „dědou“. Než se dostane k Salieriho baru, jsou již slyšet sirény policejních aut. V rychlostí vrazí k Donovi a vše mu poví. Ten ji vezme za ruku a odvede k Vinchenzovi. Vinchenzo vytáhne upilovanou brokovnici a podá ji Daisy. Salieri jí poví, aby pomstila své rodiče. Tak se poprvé dostane zbraň do ruky malé Daisy. Pak se s ní Don rozloučí a pošle ji pryč, těsně před tím, než policie vtrhne do baru. Daisy přísahá že se pomstí. Konec mafie pak probíhá trošku jinak: Starý Tom v klidu zalévá svou zahradu, na lehátku se opaluje jeho žena Sára. V tom před domem zastaví auto a z něj vystoupí krásná mladá žena. Oblečena v modré (jako její otec) a v ruce krabici s mašlí na víku. Zeptá se zda se jedná o Toma Angela. Když Tom odpoví ano, Daisy odhodí víko krabice a jen prohlásí: “ Pozdravuje vás Don Salieri. A můj otec.“ Druhý výstřel patří Sáře. V Mafii 2 se pak zabýváme potomky dětí naší trojky. Daisy se podaří ovládnout malou část města. Další ovládá jistý mladý muž a jeho sestra. Zbytek pak starý protřelý a s ničím nemazlící se boss Don Rodolfo. Daisy bojuje o jižní část se sourozenci. Přitom se náhodou seznámí s Johnem a zamilují se do sebe. Je to láska jako hrom,ale co čert nechtěl. Jak se ukáže, John je jedním z vůdců Jižní strany. To by ani tak nevadilo, kdyby v cestě nestála jeho sestra. Ta Daisy k smrti nenávidí a udělá cokoli pro její zabití. Brzy se ukáže důvod:Oba jsou potomky Toma. Když John zjistí, kdo zabil jeho otce, rozejde se s Daisy a vyhlásí jí válku. Ta tak nejen bojuje s Jižní stranou a Donem Rodolfem, ale i se svojí láskou. Jak jejich vztah dopadne?Odpustí jí John co udělala, po tom co se ukáže i Daisyina minulost? Dají se znovu dohromady? A co Johnova sestra? Jak dopadne boj s Donem Rodolfem? to se asi nikdy nedovíme…. :-) Tenhle příběh je jen příběh, který se bohužel liší koncem pravé Mafie. Přesto doufám, že ti co ho budou číst se na něj proto nezanevřou a že se nad ním aspoň pobaví. Vaše názory k mému nápadu ráda vyslechnu na mém mailu,nebo icq: 287-207-960

Autor: L.bejk

E-mail: l.bejk@seznam.cz


Nezapomeňte že saliery nebyl vidět jak je ve vězení,a tomma zabily když byl starej.Takže by to mohlo začít tak jak to skončilo.Saliery zaplatil šerifovy abyho ho do vězení neposlal a jen aby to nahrál,a máme hlavního bose venku na svobodě.Jednou by se šel Tommy podívat a vysmát se sallierymu do vězení který ovšem maj pod vládou mafiáni,všechny by je pokosil a pak by zjistil že saliery to nahrál a je venku to by mohla bejt první mise.Nakonec by ho našel a zabil,a umřel by jako starej v tý závěrečný ukázce.The end.

Autor: Adam K.

E-mail: Adam.Kalina@seznam.cz


Já osobně bych si mafii 2 představoval nějak tak to: Začal by se ůplně nový příběh ovšem musel by být z té doby. Např: Nějaká postava třeba Miloš zman :-) by shodou okolností uviděl mafii při akci tím myslím například při vraždě. Nezalekl by se a šel by svůj příběh ohlásitjiné rodině např. panu Klausovi :-) Ten by ho přijal mezi své a začal by ůplně nový příběh ve kterém by 2 nejobávanější rodiny mezi sebou válčily. A v pozadí by byla i rodina salieriho. Příběh by mohl dopadnout dobře tím myslím že by se dvě nejobávanější rodiny spojily a vytvořily neporazitelný celek. V 2 pokračování bych nechal jízdu ale přidal bych k možnost tvořit si vlastní gangy skupovat bary auta atd… dále bych do mafie přidal pravdivé příběhy z té doby například o Alcaponovi atd myslím že to by hráče vtáhlo více do děje.

Autor: Honza G.

E-mail: HONZAGIBI@seznam.cz


Ja bych si to predstavoval tak ze pribeh by se odehraval mezi tim co zavreli Salieriho a zabili Toma. V ty zaverecny ukazce rikali ze nekteri mafani dostali jen nekolik let a kdyz ty mafiany pustili tak by ste hrali za jednoho znich (menoval by se treba George) no a butete se chtit pomstit za Salieriho ale za tu dobu co ste byli v base se toho hodne zmeni napr. mesto budou ovladat novy mafiani a vy se budete snazit se k jedny rodine pridat a tak dostanete napad jit do kasina mafie1 vezmete si par chlapu a udelate tam poradnej bordel rozmlatite tam ruzny stoly atd. kdyz si vas jeste nebude mafie2 vsimat tak pudete jeste do nakyho bordelu a vsechno rozmlatite vsimne si vas mafie2 a vezmou vas k sobe budete pro ne delat naky rutijni prace pozdeji kdyz uz nebudete obycejnej pistolnik tak jim zdelite o Salierim ze je v base tak ho pudete dostat z vezeni kdyz ho dostanete z vezeni tak se Salieri Stane spoluvudcem mafie2 ,ale to by samozrejmne nebyl Salieri kdybi se nechtel odtrhnout a vladnout sam a to udela znicite Mafii2 a na svete bude znova Salieriho mafie a konecne se budete moci pomstit a zavrazdit Tommyho a tak si najdete Normena on vam rekne kde Tomi je ihned bude Tomyho informovat ze jim to rek protoze to jinak neslo ze ho vydirali. Jenomze Salieri umre uz byl starej a tak vudcovstvi prevezmete vy hodne mafianu vas opusti protoze nejsou spokojeny a tak je vas malo ,ale uz vam zbiva posledni ukol zabit Tomyho!! a tak kdyz uz vite kde je nastava den odplaty (prijedete v cervenym aute jako to bylo v zaverecny ukazce a zbijete Tomyho) videla to tomyho zena ktera zavola policii kteri v okamziku prijedou a bude zaverecna honicka vy ujedete do vaseho sidla kde se zabednite.Ano nastava posledni prestrelka pri ktere vas Norman postreli a rakne (To mas za Tomyho ty smejde a pozdravuj Salieriho) PIC!!! streli vas do hlavy a je po vsem… tak takhle si to ja predstavuju :-)

Autor: Marek Z.

E-mail: MarekZadak@seznam.cz


Nechci do toho chlapcum z IS kecat,ale nebylo by marne kdyby se Tommy(po soudnim procesu se Salierim)stal vericim a farari by se po mnoha letech u zpovedi sveril o ukolech,o kterych nerekl ani Normanovi.Tomu farari by o nich rekl proto,ze uz ma delsi dobu dojem ze Salierovci odhalili jeho novou identitu a tak chce aby mu bylo pred smrti odpusteno.Konec MAFIE2 by byl stejny jako u MAFIE:Dva muzi vystoupi z auta,jeden vytahne Luparu a dal uz to znate… :-)

Autor: Radim

E-mail: 10Radim@centrum.cz


Podle mě by měla mafia2 být stejne povedena jak mafia1 ja bych si ji predstavoval takhle hrali byste za jeho přítele harryho ktery najde toma mrtveho a uvidi jak ho zabili z okna doma bude mit starou brokovnici vytahne ji a zastřelí ty dva co zabili toma harry bude mít dalšsi dva kamarady kteří taky znali toma peter a bob všichni se budou chtit pomstit salierimu a napadne je žeby tak mohli získat i slavu tak začnou schanět zbrane toho se ujme bob peter začne schánět auta a harry jim začne šefovat a bude se učit taky trochu na doktora uby mohl pomahat peterovi a bobovi ještě budou mít jednoho kamarada johnyho ktery se propašuje k Salierimu do jeho mafie a ostatní zatím začnou vytvařet svoji mafii ktera potom se začne vyrovnavat stou Salieriho mafii .
Takto by mohol vyzerat nazov mafie 2. A prejdime k scenaru. Nie kazdemu sa bude pacit a to z dovodu ze by sa hralo za 14 rocneho chlapca ktory by bol synom Toma Angela.

Autor: Hajo

E-mail: hajo03@zmail.sk


Mafia 2: The son of Thomas Angelo

Takto by mohol vyzerat nazov mafie 2. A prejdime k scenaru. Nie kazdemu sa bude pacit a to z dovodu ze by sa hralo za 14 rocneho chlapca ktory by bol synom Toma Angela.

Tutorial:
V tutoriali by tom ucil svojho syna zakladne pohyby (usok, skok, splh, prelezanie cez plot, atd.) ale nenaucil by ho strielat.
V druhej casti tutorialu by si hrac ako v Mafii: The city of lost heaven vyskusal pohyby na nejakych konkretnych prekaskach, ktore by boli na ceste k jeho najlebsiemu kamaratovi 19 rocnemu napr. Joeovi. Ked by k nemu prisiel(boli by v nejakom strarom sklade) naucil by Tomovho syna strielat (odomykat auta by ho neucil lebo 14 rocny chlapec asi nemoze soferovat ale v hre by stale keby ste potrebovali ist niekde autom tak by vas odviezol on. To neznamena ze by chcodil stale s vami ale napriklad keby sze urychlene potrebovali ujst autom tak by ste ho nahodou niekde stretli alebo by ste sa s nim predom dohodli)

Misie:
Nebudem tu popisovat kazdu jednu misiu zvlast ale len tak zhrniem o com by mohol byt cely pribeh. Joe a tomov syn by boli dobry kamarati ale neboli by to zrovna najpoctivejsi obyvatelia mesta. Stale by vymysleli nieco ako prist rychlo k danej veci napriklad by aj niekoho okradli pripadne ukradli by nieco z obchodu. To by boli prve misie kde by narocnost stupala. Neskor pri vecernych potulkach v tmavych ulickach narazili na nejakych mafianov a atk sa schovali za sudy a sledovali co sa bude diat. Ganngstri neskor zabili jedneho obchodnika a tak sa nasi dvaja priatelia stali svedkami vrazdy. Zarazilo by ich to a Tomov syn sa s tym zveril Tomovi. Tom nanho prv zhrozene pozrel a povedal svojmu synovi ze od takych ludi sa ma drzat co najdalej. A pribeh by dalej pokracoval a uz si ho kazdy domyslite sam. Skoncil by sa asi v tedy ked zabiju Toma Angela a jeho syn ktory sa koro pridal k jednej z mafii si uvedomil ze by mohol skoncit ako jeho otec a tak bude zit normalni zivot.

Autor: Macháček

E-mail: machacek@ktnet.cz


Já bych si to představoval takhle:
Začáteční titulky by začaly úplně stejně, jako v jedničce. Stejné domy a pozemky…najednou se město začíná měnit v modernější v letech šedesátých. Nová auta atd…
Začíná to tak, že Sáry a Tomovo holčička už vyrostla v dospělou slečnu (tak 22 let) a ožení se s Johnem, který pracuje u policie. Tomovi se nejprve nezdá, ale pak povolí a oblíbí si ho. Johny u něj doma obdivuje jeho pohár, který Tomy \“jednou vyhrál\“ a ptá se na jeho minulost….Tomy se přizná, že byl obchodník:-) Jednou, když se Johny vrací se Sáry dcerou domů, najdou Tomyho ležet na trávníku před domem! Je už mrtvý. Sára o pár dní dostane poštou velký obnos bankovek za očkodnění. Johny začne jeho vraždu vyšetřovat, ale najde odpor od svých šéfů. Začne tedy na vlastní pěst. Časem se dozví, že Tomy nebyl žídný obchodník, ale mafian. Dokonce se dostane i do přestřelky (asi proto, že se ptal příliš hodně). Dozví se, že šéfem celé famílie byl Don Saliery. Ten dožívá své doživotí ve vězení…má se tam ale jako v bavlnce. Nic mu tam nechybí. Tahá za všechny nitky a stal se velkým Donem celého města. Na Johna pošle pár nájemných vrahů. Přestřelky a honičky. John, ale přežívá. Začíná na ulici schánět spojence, kteří nenávidí Donovo nadvládu nad městem. Na Johna je vyhlášen zatýkač. Don má v malíčku dokonce Johnovo šéfa. Začínají v ulicívh velké boje. Plno mrtvých na obou stranách. Končí to tím, že ve vězení umírá Don na infarkt (alespoň to tak vypadá). Nová famílie, kterou Don založil z vězení se rospadá. Každý chce být nový Donem. Johny utíká s manželkou z města, kde budou v bezpečí. O dva roky později k němu přijdou jeho spolubojovníci s prosbou. Sestavili novou rodinu a chtějí, aby Johny byl jejich Don a obnovil ve městě pořádek. Johny po dlouhým váháním souhlasí. KONEC…

Autor: Martin V.

E-mail: martas135@seznam.cz


Ja bych to dal ze to dite co ma tomi ze sarou tak to by se za tomiho pomstilo a zabil by salieriho a postupne by zabijel vsechny jeho lidi a na konci by ho chytili poldove ale nebil by tam na dozivoti nekdo by mu tam poslal darek a v tom by byl schovanej tompson a musel by se dostat z vezeni, potom by byl nejveci kapo mesta a mel by svoje lidi a ty by se ne nej nastvali a zabili by ho /konec/

Autor: Reidy

E-mail: Reidy@big.blueboard.cz


Jak se tady vsude opakuje ze mafie 1 skončila jak přijedou 2 chlápci a samozřejme dostane pár kulek do břicha ale všichni jistě zapoměli že jeho manželka Sara je zdravotní sestra okamžitě po výstřelu chce vyběhnout z baráku jenomže v tom okamžiku odjíždějí kumpáni Dona Salieriho a rozhodně nechtějí žádné svědky ale jakmine odjedou vyběhne ven a tomimu poskitne první pomoc dostával se z toho hodně z tuha ale do nemocnice ho vzít nemůže a tak se pomalu zotavuje doma . Za dlouhou dobu se téměř úplně uzdravil ale poznamenalohoto na doživotí a boužel zůstal o holi.

1.úkol

Navštívení starých přátel

Tomi nikdy nezapomene na staré časi v mafii a tak jednou jde po ulici a přijede auto a v něm 3 chlapi a vytáhli účinou zbraň tomsona ale Tomi se naštěstí pojistil sice chodí o holi ale u žlutého píta si speciálně nechal upjavit do hole pumpovací brokovnici a jen uviděl z okínka tompson na nic nečekal a střílel jako ostřílený mafián zpozoroval vedle benzínku a ustřelil nádrž všechno to bouchne a auto se převrátí ale stalo se co nečekal přijelok němu auto a sebraloho nemohl se bránit nemel žádnou šanci až spoznal starého nebožtíka Pauliho.

ukázka

Pauli byl v bezvědomí a nikoho neslišel a když tomi odcházel a těstně se vyhl policii v ten moment se tam omile jakousi náhodou dostal k paulimu Žlutý pít a odvezl ho k doktorovi jako Sama tenkrát když tomi došel k Žlutému pítovi a říkal mu tu smutnou novinu pít musel přectírat jakože nic.

2.mise

Vyřízení strých účtů

Paulí a tomi nechtěli čekat až starý salieri zdech a zhnije ve vjezeni a tak se znovu octnou v obnovené veznici kde tomi odstřeloval politika,a tak s paulím a pár oddanými borcem šli obsadit věznici vystřílely všechny stráže a šli najít salieriho všichni věděli že má podmáznté policajty takze se tam mel jakov bavlnce ale nikdo nevěděl že másina který pracuje jako známý Ředitel věznice odstřelí zed kde je starý salyery ale došel tam ředitel a salieriho borci strhla se tam přestřelka v tom okamžiku ale otec i sin utekli z věznice zadním vchodem kde má policie člun jakmile se mafijánů paulí a tom zbavý musí do 3 min vyjít z vjezení a utéct před policií.

3.úkol

Útěk

Tom a Pauli se musí zbavit policie a jakmile se zbaví udělájí vlastní mafii a podřídí si policii a obyvatele a zacne tvrdá razie.

tohle je volné pokračování kdykoliv stačí před začátkem dopisu napsat Mafia 2 tomi a paulí žijí
a můžete psát další příběhy.

Autor: Votava

E-mail: votava.32@seznam.cz


Mafia 2 by se mohla odehravat kdyz vladnul Don Pepone a hlavni postava by byl Salieri a jeho partak by byl Morello jako to bylo v mafii jak tam mluvil Tom s Normanem v najakym tom intermozo nebo co Tom mu ukazoval obrazek a nanem byl Don Pepone,Salieri a Morello a prej toho Peponeho zavrazdily kvuli kseftu tak to by se mohlo odehravat v mafii 2 proste by to bylo jak se odehraval zacatek vratily bys me se do doby kdy vladnul Don Pepone videly bys me jak to bylo od zacatku a jak pracoval Salieri a Morello pro DON PEPONEHO.

Autor: PStotak

E-mail: PSkotak@atlas.cz


Ja bych tam dal zaverecnu scenu jak Tommyho zabijou. Potom by se zbudil v ochrane cele kde byl po soudnim procesu.
Pak by se prestehoval do inyho mesta a tam by se odehraval novy dej. Napr: Tom by si nasel novou praci a pak by si ho nasel nekdo pribuzny nebo pritel, a zase se dostane do gangsterske familie. Tam by moh Tom zase delat do alkoholu alebo neco takovy……..

Autor: Lokomikus

E-mail: lokomikus@zoznam.sk


Prva scena by bola ukazka jak tommyho zabiju. potom by tam povedal ten tommyho hlas ze tak toto ste uz videli a ze ideme sa pozret trsoka do davnych casoch.ak si pametate jak zacala mafia tak to bolo tym ze za tommym prisli dvaja gangstri(SAM,PAULI)a cela hra by sa viazala od toho momentu! zacali by ste hrat za pauliho a postupne by ste zistili ze ja ksa dostal do mafie,preco krival,preco ich nahanalo auto plne grazlou a slo by to az do toho momentu odkedy ste zpoznali tommyho! a potom by sa uz len ukazovali take prestrihi a znova by vas to hodilo do hry! a to vtedy ked stew si sli delit prachy! isli ste domou zavolal vam sam vy ste kecali so samom strhla sa prestrelka a zrazu ste zomreli a zase prestrihi az do konca a jak sa potom tvaril saliery a co sa stalo potom po vrazde tomma. THE END

Autor: Vladimír S.

E-mail: vladimirsalai.salai@centrum.cz


Na konci Mafie to dostane Tommy do břicha trochu olova. Mafiáni odjíždějí a to celé sledovala jeho dcera. Ihned zavolala svojí matku. Pochvíli přijela sanita a Tommyho odváží. Jeho manželka a dcera jedou do nemocnice za nimy. Chvíly po půlnoci když už dcera usne umírá Tommy v náruči své ženy. Přesně když zemře jeho dcera se probudí spocená a vystrašená jde za svou matkou. Vzdělí ji svoji noční můru otom jak nějací chlápci zastřelily Tommyho. Co však matce neřekne je, že viděla ve snu i obličej jednoho z mafiánů. O pár let později Tommyho dcera např. Jessica jela do města, které všichni dobře známe. Město vněmž Tommy prožíval všechny své mafiánské příhody. Jde do baru kde pracoval její otec. V Sallieryho baru se ptá po Donu Sallierym. Když vyleze 30letý pán a řekne: Vy sháníte Dona Sallieryho?
-Ano vy ho znáte
-Jistě byl to můj otec.
-Jak to myslíte byl.
-Je mrtvý
Když Jessica odchází slyší zezadu výstřeli. Zrychlí a jde do hotelu. Při cestě tam potká muže odněkud ho zná ale nemůže si spomenout odkud. Když si vspoměla to je ten muž ze snu. Ten co mi zabil otce. Začne ho pronásledovat. Když uvidí že vchází do Sallieryho baru všechno jí to dojde. Mafie je tu pořád. Jaký je otec, takový je i syn.

Autor: DStoklas

E-mail: DStoklas@seznam.cz


Pan Angelo?Pan Salieri vás pozdravuje Bum!!!! Takhle skončila Mafia 1 a mohla by tak začít dvojka.
Tomův kámoš třeba Ronald zjistí že Tom zemřel de mu na pohřeb a uvidí tam čtyři chlapy v černým.Ti ho asi vodbouchly řekne se!!!!Řekl že je za každou cenu dostane.

1.mise:Příprava na boj
Ronald si obstará zbraně a auto a zjistí že ho zavraždila Salieriho rodina věděl že Dona salieriho zavřeli tak musí mít nákého nástupce.Vydal se do Lost Heavenu.Koupil si malou 1+1 a zjištoval co se dá.Zjistil že Salieriho bar zavřeli a Salieri ml. udělal new bar Bar Grand Junior!Udělal ho v Down Townu naproti Hotelu Corleone.Ronald se seznámí s kámošema Johnem Marcem a Alexem.Založili mini gang.Sebrali ještě pár chlapů a usídlili se ve starém parkovišti v Hobokenu nikdo vo nich nevěděl a tak mohli v klidu spřádat plány.

2.mise:útóók!
Ronald se svejma kámošema jedou do Down townu do Hotelu corleone obstarají si pokoj s výhldem na Bar Salieriho ml. chystají se odsniperovat jeho pravou ruku Williho Queniho.
Ronald s Marcem jdou do pokoje s Mosin Nagantem s optikou a míří před Bar.Ostatní vedení Johnem čekají na dvou odjezdových cestách kdyby se něco zvrtlo.Willi vyjde a Ronald vystřelí.Ale mine Willi nastoupí do limuzíny jede směrem dolů z kopce John s klukama nasednou do auta a honí je po celým městě.Nakonec se limuzína vybourá a Willi vystoupí s jeho bodyguardy a zdrhají.John bodyguardy oddělá postřelí Williho a dá mu pistol k hlavě a řekene:Za Toma Angela!!!!Bum

3.mise Impérium vrací úder
Na parkovišti si společně připili a v tom uslyší strašnou ránu do parkoviště vjedou tři auta a z nich vystoupí Salieriho lidi.Začne krutá přestřelka a nakonec je ubráníte a vyrazíte do Clarkova Motelu tam si dají whiskey a přídou zase Salieriho lidi jeden z lidí(hostů) zařve Pomóóc!A Ronald ho oddělá nakonec se znovu ubráníte a vrátíte se zpět.

4.Leháro
Bylo poledne a objedavalo se jídlo s konzerv :-D.
Byl to nádherný den a Ronald řekl dnes si dáme takovej klídovej obchůdek seznámil jsem se s Fredem O´Nelem a řekl mi že prodá pár nadupaných kár za Tři konzervy od masa.Ty snad máme no jasně řekl John
Jeli za ním a obchod proběhl bez problémů.

5.mise Sametová vražda
Ronald se zabouchne do jedné ženy z New Arku do jisté Katy Salierové.Zjistí že je to Salieriho nej.ml manželka a dostal nápad jak by se mohl pomstít.Řekne o tom kámošům a ti souhlasili.Ronald se ju pokoušel dostat do postele a nakonec se mu to povedlo……….Ráno když ještě Katy spala kuchl ji nožem do zad a vyhodil do popolenice před Grand Junior.

6.mise Pohřeb
Další den má Katy pohřeb sejdou se tam i členové Ronaldova Gangu a Salieri nej.ml zmerčí že ju někdo z toho gangu zabil.Zařval Na Něéééé!!
Strhla se přestřelka a Marca Zastřelí John a ostatní gangsteři se s tou strátou nemůžou vyrovnat.

6.mise Vendetta
Ronald byl s oststními kluky na parkovišti a řekl že postupně vyvraždí celou Salieriho rodinu včetně příbuzných všech gangsterů první bude na řadě Salieri nej. ml.Ronald zjistil že má dnes domluvenou schůzku v restauraci Rainbow Party s místostarostou města Lost heavenu.
John si řekne že to chce udělat pěkně po ,,mafiánsku,, s luparou naplněnou solí.Tak John jede k restauraci objedná si stůl s výhleden na salieriho v chcíli kdy to salieri nejmín čeká vystřelí hodí na zem prachy(měl zaplatit) a běží před restaurant.Čeká tam Ronald s autem a jedou s pátky.

7.mise VyVolený
Ronald dostane přezdívku ,,VyVolený,,.
Ale jestli si ju chce udrřet musí vyřídit sám 10 gnagsterů Salieriho kteři budou na pláži projednávat náký kšefty.Ronlad tam jede autem na pláž v převelčení za gangstera k ostatním všem dá do kapsy výbušninu(načasovanou) na 2 min a odejde čeká nad pláží a najdenou Já ho zabiju.Gangsteři našli bomby spatřili ho.Ronald rychle jde do auta a naneštěstí se vybourá kolem auta se sesypou další mafoši a odvleknou ho do baru(jejich)……….

8.mise Ronald
John jako jediný z hlavních se jednoho večera naštve jede autem před bar Gramd Junior a vší silou to skla hodí granát a vzkaz v železné plechovce.
Salieri ml. si ho přečte a stojí v něm:
Saláte ty jedna zbabělá sketo přijeď dneska večír na parkoviště neco ti ukážu…..
P.S. jenom ty
Salieri se naštval(John mezi tím stačil zdrhnout) a řekl jede se na parkoviště seru na něho jedeme tam všici bez vyjímky a podívaj se na ronalda ten si prořezal lano na zemi ležela bouchačka přesněji Lupara a střelil salieriho do zad Salieri zemřel a Ronald zdrhnul čekali nátlak

9.mise Všechno jednou skončí
O půlnoci do parkoviště vjela 4 auta plně naložená střílelo se a střílelo.Johna sundali Ronald se nasral vzal Tommyho(samopal) a všechny pokosil.A Johna s polu ostatními padlími porbili na nejčestnějším místě v parkovišti.

10.mise Chlupy
Ronald jel s polu 3 gangstery k baru a čekali než vyjde salieri nej ml. a chteli ho skosit.vyšel všechny ronaldovy gangstery pokosil a odjel Ronald dělal že je tuhej a následoval auto sprintem Salieri to zavětřil a upaloval…..Ronald ho nedohonil šlohl auta Dusenberga a jel s nimi zastavlili na Guiliano Bridge a udělali obraný postoj Ronald všecky pokosil a na salieriho dal mu bouchačku mezi oči a řek mu Tvůj děda byl pěknej Hajzl……..A přijeli poldové Ronalda zatkli u soudu soudce ze sebe začal chrlat a řekl na křeslo a tak to všechno skončilo

pokračování příště

Autor: Martin

E-mail: nevim


Žil byl jeden Tommy Angelo, který patřil do gangu dona Salieriho, kterého však zradil. Tommy když byl starý, tak si ho Salierovi muži stejně našli a zastřelili jej.
Nikdo tuto vraždu neviděl, kromě Tommyho vnuka (třeba Frederico nebo jiné jméno), kterého děda Tommy naučil zacházet se zbraněmi. Frederico se chce donu Salierimu pomstít, tentokrát donu Salierimu juniorovi.
1. Mise: NOVÁ RODINA
Frederico požádá svého kamaráda Nicolase aby mu pomohl pomstít svého dědu Tommyho. Nicolas souhlasí a má za úkol sehnat ještě několik lidí. Frederico zakládá rodinu: Coletti( příjmení Fredericova otce Antonia a Tommyho dcery Lucy). (Po celou hru budete hrát za Frederica)
2. Mise: ZTRÁTA
Fredericova babička Sára zemřela na těžkou nemoc. Frederico se s tím nemůže vypořádat. Jeho matka Lucy je odvezena do ústavu, protože odchod své matky psychicky nezvládla. Toto byla další rána pro Frederica. Fredericovi pomůže v těžké chvíli jeho kamarád Nicolase.
Frederico se nakonec dozvěděl že jeho matka Lucy spáchala sebevraždu.
3. Mise: SIROTEK
Salieri junior zjístil že Frederico jde proti němu. Salieri unese Fredericova otce Antonia. Frederico se ho vydá hledat spolu ze svou rodinou Colleti. Frederico se poprvé z Los Santos podívá do Lost Havent, kde jeho děda prožil půlku svého života. Celá rodina je vybavena zbraněmi a Frederico má kromě Coltu 1911 i granát, který chce hodit do Salieri Bar. Ale bar nemůže najít, tak když mu jeho děda vyprávěl o Žlutýmu Pitovi, vydal se Frederico za ním. Věděl jen že má obchod někde v Hobokenu u kina(ale nejsem si jistý). Poptal se pár lidí a ti mu přesně řekli kde má obchod. Když dorazil k obchodu, tak do něj vešel ale Žlutý Pit nikde.Jenom tam seděl jeden chlápek(který vždycky otvíral dveře) a řekl mu že Žlutý Pit před týdnem zemřel. Ale ten chlápek přesně věděl kde je Salieri Bar a tak tam Fraderica poslal.
3. Mise: Smrt si nevybírá
Když Frederico s rodinou dorazil k baru, Frederico se naštval a vší silou hodil granát přímo do baru. Ozvala se rána, ale z baru vyběhl poraněný Salieri junior a postřelil Frederica. Potom vyšlo ještě několik chlápků od Salieriho a Nicolas a spol. je naštěstí postříleli. Salieri zmizel. Frederico musel být převezen do nemocnice. Po dvou dnech jej pustili. Jednou večer šli celá rodina k baru a uviděli vchod na dvůr(Ralp tam měl dílnu)a šli tam. Seděl tam starý Ralp a bohužel si rodiny všiml a začal hulákat jak na lesy. Salieri vyběhl s několika muži a začali po nich střilet a Frederico zastřelil Ralpha, který šel na něj s Pump action brokovnicí. Najednou řekl Salieri že má pro Frederica překvapení: Jeden z chlapů dotáhl Fredericova otce Antonia. Ale Salieri přímo před očima Frederica střelil Antonia rovnou do hlavy. Frederico začal střílet po Salierimu a trefil jeho pravou ruku(něco jako Frank) Lucase(ale není to Bertone) a ten zemřel. Salieri hned po nich začal střílet, ale byli rychlejší a Salierimu utekli.
4. Mise: Válka začíná
Teď se jde do tuhého. Frederico vyslal jednoho člena rodiny aby šel do baru a dělal jako že nic. Měl zabít Luigiho syna, na kterého Salieri nedal
dopustit. Luigiho dyn se taktéž jmenoval Luigi. Luigi senior je bohužel už po smrti. Jak šel Frederico pro Sergia(ten co měl jít do baru) potkal Pauliho bratra Gigiho. Prohodili spolu pár slov a Gigi se připojil k Fredericovi proti Salierimu(za Pauliho). Nastal večer a Sergio se vydal do baru. Vše probíhalo v klidu a jak nastal čas na vraždu Luigiho, zrovna přišel do baru Salieri a Sergio si řekl, že před Salierim je to vhodný okamžik. Sergio se zvedl a šel jak kdyby k odchodu ale otočil se a přímo trefil Luigiho do srdce. Luigi padl k zemi, Sergio utíkal a Salieriho muži za ním. Trefili ho do nohy ale dokulhal do elektronky a ujel jim. Frederico mu to zavázal a Sergio mohl pokračovat v boji proti Salierimu.
5. Mise: Trochu lásky neuškodí
Frederico se v Lost Havent seznámil s pohlednou dívkou, která se jmenovala Sasha. Jednou když šli spolu po městě, řekla Sasha: ,,Jak se jmenuješ? Já jsem Sasha Salieri\’\‘. Frederico se zapotil, protože to byla dcera dona Salieriho juniora. A tak si řekl Frederico že se Salierimu pomstí a Sashu oddělá. Když šli večer po Small Italy, tak ji Frederico řekl, že se mu líbí a Sasha řekla že se zase on líbí ji. A tak šli k Fredericovi domů. Frederico měl nachystaný u sebe nůž, kterým Sashu oddělá. Když jí Frederico řekl, že se má jít podívat na něco do koupelny, tak Sasha šla a Frederico ji oddělal. Tělo vyhodil s Nicolasem u letiště.
6. Mise: Nicolas
Jednoho dne šel Nicolas po Lost Havent. Najednou přijelo černé auto a uneslo Nicolese. Auto ho odvezlo k Salieriho skladišti. Uvnitř ho chlapy uvázali ke zdi. Za chvíli tam přišel Salieri.Řekl: ,,Kdo zabil mou dceru?!\’\‘ Nicolas: ,,Nevím, já sem ji nezabil!\’\‘ Salieri:,, Kurva nekecej mi tady!\’\‘ A jednu Fredericovi vrazil. Pak řekl:,, Chlapy bite do něho dokud něco neřekne!\’\‘ Poněkolika ranách Nicolas řekl:,, Ty jeden hajzle ja ti nic neřeknu, já neporuším omertu!\’\‘ Vzápětí Salieri zastřelil Nicolase. Hlavou mu projela kulka.
7. Mise: Pomsta
Jak se Frederico dozvěděl, že Salieri oddělal Nicolase, chce se mu pomstít. Frederico veme celou rodinu Coletti a jde na bar. Vtrhnou do baru a všechny postřílí, i hosty. Všychni Salierovi muži jsou mrtví, kromě Salieriho a dvou bodygárdů.
8. Mise: Salieri oslaben
Frederico se vydal se svou rodinou Coletti hledat Salieriho a dva jeho muže. Nikde je nenašli a tak je napadlo že budou ukryti v Salieriho skladě. Vletěli do skladu a tam čekal Salieri a dvacet jeho mužů. Salieri jen řekl:,, Vítej, Frederico!\’\‘ A najednou se ztrhla velká přestřelka. Salieri proti Fredericovi Coletti. Z dvaceti Salieriho mužů zbylo deset a z deseti Fredericovích mužů pět. Potom Salieri řekl:,, Srabe, si na mizině a namířil na Frederica. Ten ale vystřelil a trefil Salieriho Colt 1911, ten mu vyletěl z ruko. Frederico využil situaci a ze svojí rodinou utekl. Válka nezkončila…
9. Mise: Teď se rozhodne
Jednoho dne napadl Salieri Frederica přímo uprostřed noci. Frederico se ukryl do dveří na půdu hotelu.Zbývajících jeho pět mužů bojovalo proti deseti Salieriho. Zbyli jenom Sergio a Gigi, proti pěti mužům od Salieriho. Sergio postřílel tři, pak ho ale zbývající dva zastřelili. Zůstal jenom bratr Pauliho Gigi a ten oddělal ty dva. Salieri, který to sledoval z dálky, pak Gigiho zastřelil. Trefil ho přímo do srdce.
10. Mise: Frederico vs Salieri
Frederico si vypátral od jednoho muže, kde Salieri bydli a vydal se tam. Salieri nebyl doma, tak si na něj Frederico počkal. Salieri už přijíždí a Frederico se na něj rozbíhá a střílí na něj. První ráně Salieri unikl ale druhá ho už zasáhla do břicha. Zranění Salieri utíká za zeď. Střílí po Fredericovi, ale ani jednou ho netrefil. Pak Frederico přesně zamíří a trefí dona Salieriho do hrudníku. Salieri už ani po Fredericovi nestřílí a jen leží a umírá. Frederico k němu příjde a řekne:,, Pomsta bude krutá!\’\‘ A Salieriho zastřelí. Trefil ho přesně mezi oči.

Frederico si našel holku, která se jmenovala Michel a oženil se s ní. Měli syna Frederica a dceru Michel.

Autor: Ondřej J.

E-mail: ondrejjanoch@seznam.cz


Mafia 2 začíná misí Smetánka,kdy 1 zabiják,co zabil Tommyho(jmenuje se Mark) jel s Tommym,Pauliem a Samem zabít Morella.Bylo by víc způsobů jak tuhle misi udělat:buď na letišti(znáte z mafie 1) nebo k nedostavěným mostu, nebo Morella cestou Sam a Mark a Paulie zabijí nebo Morello nabourá k tunelu(nachází se v krajině – kousek od clarkova motelu) a nebo ho zabijí s Tomem před divadlem v Central Islandu. V misi volební kampaň by Mark a jeho kamarádi(Jack a Steve) by šli zabit detektivy co čekali před věznicí na Tommyho. V misi Jen tak pro radost by Mark jel se Samem a Salierim do skladiště(na konci mise) a Mark by sledoval rozhovor s Pauliem,Tomem a Salierim. A Salieri by pár diamantů dal Markovi a Mark by si vzal auto a šel by zabít pár chlapů od mrtevého Morella a pak by jel domů.V misi melouch by šel se Stevem do banky převlečeni jako obyčejní lidé a sledovali by prohlídku Paulieho a Toma. Pak by jeli do restaurace Rainbow garden a opijeli by se potom by večer ohlásili Samovi a ráno by si s tím se Salierim povídali a potom by šli Mark a Jack propašovat pivo z Italian Garden a odvést do skladiště. O týden později by šli Mark a Jack zabít Paulieho(Mark pumpovací brokovnicí a Jack coltem 1911 a paulie na ně s Sw model magnum 10 na ně nestačil)A zabili by ho potom to viřídili Samovi,dali kamery do galerie a šli by kousek od Galerie se dívat do Obrazovky,která je přípojená ke kamerám v galerii. A Tommy zabije Sama a jiný salieriho muže. A pak Tom pude svěčit k soudu Salieriho,Marka,Steva,Jacka a ostaní salierovce(kromě luigiho,vincenza a ralpha) a Mark,Jack a Steve by byli ve vězení jen 10 let a Tom zestárne.Mark,Jack,Steve a jejich kamarád ze Salieriho rodiny(jmenuje se Cool) by se vrátili do Salieriho baru a Mark by vedl Mafii.Potom Mark a Jack by šli hledat Tommyho,který se nachází v Lost Santos a najdou ho a půjdou ho zabít a Jack řekne:Pan Angelo? a Tommy souhlasí a Mark(za kterého hrajete) z a střelí Toma Upilovanou brokovnicí(1 ranou) a odjedou do Lost heaven,kde udělají s Coolem a Stevem mise a mezitím Salieri ještě před Tomovo smrtí umře ve vězení. Po Tomově smrti se vrátí Salieriho muži(ti co přežili) z vězení a Mark,Jack,Steve a Cool to s nimi oslaví(mafiansky) v restauraci Rainbow Garden a Tomův syn je s Thomsonem 1928 je všechny v restauraci zabije. To je můj názor, a doufám že se vám líbil!

Autor: Vcerwik

E-mail: vcerwik@zoznam.sk


No ja by som mal taky pribeh, co tu este spomenuty nebol.Scenar sa ma nasledovne, aj ked tam nie su persne misie:
Toma prestahuju v ramci programu na ochranu svedkov niekde do ineho mesta, kedze novy dej potrebuje nove mesto…Ten tam zije sporiadany zivot, do tej chvile, kym do mesta nepride niekto iny…a tym niekto je pan Salieri a jeho kumpani, ktori su samozrejme premenovani a z Lost Heaven prison sa dostali preto, lebo podplatili fizlov aby ich pustili skor, avsak pod podmienkou, ze opustia mesto. No, objasnili sme si uvod…Salieri teda zacne robit dalsiu mafiu a pri jednom ich zatahu ohrozia aj Tomov obchodik.Tomovi sa to uz nepaci a, kedze nema rad zabijanie, stane sa rovno Donom, aby nemusel robit misie on sam…Zacne sa suboj dvoch mafii v NOVOM MESTE, ale Salieri a Tom nevedia, kto je ten druhy…takze je to pekne zamotane…az nakoniec Salieri zisti, kto je ten pan, co vedie druhu rodinu a da ho zabit..ale ani Tom sa neda zahanbit a presne v tom case posle auta plne jeho chlapcov zabit Salieriho a pomstit smrt svojho davneho kamarata Pauliho a spravit v meste poriadok…Ozaj…misie budete robit za nejakeho Tomovho kamosa, nie za Toma samotneho…No tak najprv vo vasej rezii pridete do skoro prazdneho Salieriho noveho baru a zastrelite ho(preto tam tak malo mafianov, pretoze su prave na vyjazde za Vami) a potom sa poberiete domov…Vtom sa spusti video, presne to iste ako na konci 1.dielu a ti gangsteri zabiju Toma…Posledna misia bude o tom, aby si vysrtrielali zbytok velkej mafie. Po smrti Toma nastupite na stolcek pre sefa mafie a to bude koniec…Co na to vravite?

Autor: Tomáš P.

E-mail: TomasPavlicek146@seznam.cz


Mafia2 začíná na Tommyho zahradě v osudnou chvíli.Tommy nezemře,než se to stalo,řekl mu jeho informátor že ho Saliery našel a že k němu každou chvíli dorazí jeho muži.Tommy si navlíkl neprůstřelnou vestu,než Salierovci dojeli, dal si ještě pod košili pytlík se zbylou prasečí krví od poslední zabíjačky a zamaskoval to molitanem pod košilí. Mafiáni přijeli,střelili Tommymu do pytlíku s prasečí krví a odjeli.Tommy přežil,nastává čas odplaty…

Autor: Later

E-mail: Jostriska@iol.cz


Nevim proč furt chcete, aby se někdo z příbuzných pomstil?! Někde jsem tady vyděl příspěvek, že to vyloupení banky a vražda Paulího Samem byl jen sen. Tomy bude pracovat dál pro Dona. Jednoho dne jeho nejlepší kamarád v New Yorku bude potřebovat pomoc s jednou mafii, která chce ho chce zabít. Tomy poletí nejbližším letadlem do New Yorku. Ale už i v Letadle se něco stane. Jsou tam mafiáni, kteří chtejí zabít Tomyho, a tak se stane přestřelka. Tomy úspěšně zastřelí mafiány a doletí do New Yorku. Seznámí se s kámošem Dona a s dalšímy členy rodiny. A tědka mě nic nic nenapadá. Ale určitě na něco příjdu a doufám, že se vám můj nápad líbil.

Autor: Mohutný Medvěd

E-mail: mohutnymedved@seznam.cz


Mafie 2 by mohla pokracovat tak ,jak rikali predchozi,ze nekdo z rodiny bz sel potrestat salieriho za to ze zabil toma a nakonec bz se zjistilo,ze jak ho postrelili tak utajila to policie,ze to prezil ale utajily to pred rodinou protoye ho potrebovali jako svedka abz Salieriho vratily zpatky do vezeni kam patri a aby mohl opet proti nemu svedcit. Jako tehdy pred 30.lety.

Autor: Raziel12

E-mail: raziel12@seznam.cz


Na konci jedničky měl Tommy dceru ale byl starej takže předpokládám že mohl mít i syna no a přijeli chlápci a střelili ho brokovnicí.začne to videem.
v tom videu ty mafiáni co ho postřelej vejdou dovnitř tam 1 zabije jeho žena Sarah ale ten 2 to do ní napere unese syna a dceru ale až budou vycházet tak Tommy vytáhne COLT 1911 a mafiána zabije potom jeho syn přijde ke svému umírajícímu otci a uvidí ho umřít .O sedm let později vyrusta Tommy Engaelo junior se svou sestrou v syrotčinci.Pověsti o mafii se šíří rychle ale taky fotografie.Když najednou náhodou Tommy Engaelo junior uvidí foto v novinách.Jde spát.
A ve snu se mu přehrává smrt a vražda otce skoro před cca.:7 lety
A v tom okamžiku se vnoci probudí a řekne ten chlap ahahahaha? Ano přesně ten přesně ten který před 7 lety odpráskl jeho otce přežil a pořád je u Mafie.Tak tomy v noci uteče.
Okrádá aby se uživil.Když v jeden běžný den ho zastavila dívka.Byla to dcera poradce Sallieriho(Franka) vudce mafiie ale její otec zradil a Tommy ho měl zabít ale neudělal to tak její tatík zemřel a uběhly leta a jeho dcera se vrací z Evropy zpět a myslí že dluží hodně Tommymu.Tak řekne jeho synovy.Ahoj ty budeš Tommy Engaelo junior.A on:co o demě chcete!Vým o tobě všechno řekla.A chci ti pomoct znám chlapíky který jsou u mafiie a jsou zkušený.NO A TÍM TO ZAČÍNÁ

Autor: Regius

E-mail: neni


Salierou geng sa pomaly roypadal az ho nakoniec znicil druhz geng(ten proti kteremu bojovali v Mafii 1)Frenk(ktori usiel do Europy bude mat syna kteri zalozi novy geng ktory na zaciatku bude mali a nenapadny.Budu pasovat dutniky z kuby,kradnute auta,ludi a ine.Po case zacne gang silniet a zvecsovat sa co zacne vadit okolitej mafii.Zacnu sa navzajom strielat a ovplivnovat vecsi rajon.Zacnu podplacovat policiu,politykov budu dosadzat svojich aby dosiahly viac……..a tak dalej………ta nadveznost Mafie2 na prvu mohla byt lepsia:-)

Autor: Kračející skála

E-mail: kracejiciskalacz@seznam.cz


Tom měl malého vnuka, jmenoval se Frederico. Stál za rohem kdyš Toma zastřelili. Frederikovi bylo pět let když to uviděl. Na tu hrůzu nikdy nezapoměl, a když mu bylo kolem třiceti let, rozhodl se, že pomstí smrt svého dědy. Samozřejmě že se bude mstít Salierimu mladšímu. Spojí se s gangem, kterému šéfuje Lucas Bertone mladší, který chce taky zabít Salieriho. Samozřejmě si najde nové kamarády. Setká se s Paulího vnukem Tonym a jeho bratrancem Biffem. A pomsta může začít.

Autor: JSkoček

E-mail: JSkocek@seznam.cz


Mafia1 by mnela navazovat na Mafiu2 pravde podobne by se saliery mnel pomstit a to se pomstil v 1 dilu ale to jeste neni vsemu konec.Jak vyme saliery byl ve vezeni.Myslim si ze ho pusti a hura je proti komu bojovat.Mysli ze tam budeme hrat za chlapa.Tomiho dcera si najde chlapa a to bude on.Najde si novy geng aby se mnel jak pomstit.Pravde podobne asi vym o tom vyc nes vy nemuzu rict jak to us by nebylo prekvapeni.Reknu vam jeste neco ma se to odehravat ve 42 letech po Tomiho smrti.Budou tam ovsem novy modeli aut a nejake ty zbarne ovsem ale zbytek se dozvite ve hre zdar.

Autor: David R.

E-mail: davidrychlik@seznam.cz


Takže já to vidim takle jak končí mafie 1 jak zabijou tomiho tak potom tam přijde tomiho dcera a začne brečet zavolá jednomu chlapovi kterej PAULÍHO SYN ! totiš pauliho syn je stary zhruba jako tomi na začátku mafiae jedničky jelikoš Paul byl Tomiho dobrý prítel tak je jasný zě pauliho syn bude bažit po pomstě salierymu synovi tak takže Paul mladší ze svou mafiánskou rodinou se pomstí ale řeknu vám jak to skončí na konci bude prřestřelka mezi Paulim mladším a Saliery mladším v přestřelce vihraje Saliery maladší a Paul maladší zemře anajednou slišíte zvuky stávej ty lenochu musíš do školi a víte kdoto komu řiká tomova matka malému TOMOVI ANGELOVI takže mafia dvje je jenom tomova vize ve snu ale zbudoucnosi a pravdivá.

Autor: Jazzvercetti

E-mail: jazzvercetti@seznam.cz


Já sem jednou mel takovej sen, jak by mohla vypadat mafie II, nevim jak sem k tomu s nu prisel, ale melo to dobry konec, tak já ho nejak napisu: Takze scéna z 1. dílu: zastrelení Tommyho: takze proste tam k Tomovi prijdou ti mafiani a jak vyndavali zbrane, Tom udelal kotoul vzad, dobehl domu pro nouzovou pistol, a byla prestrelka. No a pak kdyz je pozabíjel, prisla domu Sarah, a ptala se co se delo, ze to slysela uz po ceste, tom jí vse vysvetlí a dalsí den Tom zavolá jednomu kámosovi a jede to.. jsou v pomste. Fakt nevim, jak sem k tomu snu prisel, ale mohl by to byt dobrý zacátek MAFIE II. Tot vse. THE END

Autor: Domča

E-mail: nikusik55@azet.sk


Takže tu je scenár podľa mňa: Tommy mal okrem dcéry ešte syna ,ktorého nespomenul nikde v predcházdajúcej Mafii ,pretože chcel aby sa o ňom nedozvedel nikto zo Salieriho gangu. Písal sa rok 1950. Jeho syn, Tom bol policajt v meste Lost Haven a keď sa dozvedel co sa stalo nechal svojej práce a odyšiel za ostatnými za matkou a sestrou do mesta ,ktoré sa spomína v prvom diely. Keď prišiel mama Sára mu všetko povedala. Na to sa rozhodol ,že pomstí svojho otca. Vyhladá gang práve v tom meste v ktorom teraz žije aj som svojou rodinou. Salieriho gang ešte existuje no nie až v takej sile ako kedysi. Ešte stále bojujú proti Morellovmu gangu. Tom sa zapojí na stranu protivníkov Salieriho. samozrejme ,že Salieri už nieje šéf je ním jeho syn. A tak sa Tom dostane do nekonečných prestrelok medzi dvoma mafiánskymi rodinamy. Raz si Morellova mafiánska rodina (alebo to čo z nej zostalo :-)) zistí pre koho pracoval jeho otec. Všetko sa ešte vyostrí keď Tom spraví to čo kedysi jeho otec, odmietne zabiť niekoľko ľudí. Morellov gang zrazu ide po Tomovi a tomu nezostáva nič iné ako sa pripojiť na stanu Salieriho. Je pre ňho ťažké sa zapojiť k ľuďom ,ktorí zabili jeho otca a všetko to dokonale utajiť pred matkou a sestrou. tam si nájde aj priateľov ,ktorí mu v prvom gangu chýbali. Budú to John a Harry ,ktorí s ním prežijú veľa prestreliek a nahánačiek po meste. No Tomova identita nemôže zostať v tajnosti a Salieriho mafiáni si zistia kďe býva a čo robí. Nájdu jeho rodinu a keď sa John bude snažiť zabiť Tomovú sestru Harry mu do toho skočí a John ho zabije. Neskôr sa bude Tom skrývať aj smatkou a sestrou ,ktoré ešte nič moc netušia. Tom si nájde dievča a neskôr budú mať syna. Ale skrývať sa navždy nedá a John ho po 10 rokoch zavolá. Povie mu ,že sa s ním chce stretnúť pri móle v prístave a Tom mu zrejme naletí. A keď príde do prístavu (samozrejme bude mať pri sebe nejaký ten colt) začne sa prestrelka. Zostanú len oni dvaja, John a Tom a všetjo sa opakuje skoro ako v predchádzajúcom diele. Ibaže John pred tým ako zomrie postrelí Toma a ten následne zomiera. Keď sa to všetko dozvie jeho syn a sestra ( pretože jeho matka už medzi tým zomrie) zostane to v pamäti Tomovho syna a rozhodne sa na pomstu (a tu je ďaľší typ na Mafiu 3 :) ). Celý príbeh nám vlastne vyrozpráva sám Tom (ako aj v predchádzajúcom diele). Nakoniec krátky Tomov \“príhovor\“ a môžme povedať KONEC.

Zdravím všetkých Domča

Autor: Misak

E-mail: misak@policka.cz


Moje predstava o mafii 2 je nasledujci
Tom ma dceru o ktere je zminka v 1.Kdyz ho zastrelili tak uzto byl starsi pan a proto bych usoudil ze by mel vice deti nez jedno a pral bych mu syna ktery by ho pomstil.Mafie 2 zacatek:konec z prvního dilu jak zastreli Toma.Synovi je asi 20 a je mu strasne divny proc oddelali jeho otce a zacne se pidit po jeho minulosti.Najde poldu kteremu se Tom zpovidal (Prolog atd.) ten na jeho nalehani vse vyklopi.Syn se rozhodne ze otce pomsti.Vnuk Saslieriho a Morela se zatim dali do hromady a je z toho docela velka tlupa mafianu.Syn Toma by si stoutu bandou musel poradit.Zalozil by si vlastni gank.Pokud uz by se neplanovala 3 tak by se to mohlo dostat az na Sicilii odkud je rizen gank Salieriho a Morela.

Autor: Tajný neo

E-mail: tajnyneo@seznam.cz


No, tak pochybuju, že by to přežil, podle toho , kolik tam bylo krve…
Ale mohlo by se mu to zdát a probudit see těsně po tom jak jdou všichni do toho vězení , za rok na to by se mu narodily 2 děti… za 7 let by se vlastně dostali někteří z vězení, a chtěli by se pomstít, ale tak, aby to naplánovali skvěle, počkají si před školou , kam si pro děti přijde jeho manželka , přijedou, začnou střílet, zabijou jeho manželku, a nejsterší dítě již z 1. dílu… Ty 2 další unesou… Tom jim půjde po krku… Až zabije hodně gangsterů, bude už asi jen jedno místo , kam by se mohli skovat únosci, půjde tam, ale naleze mrtvé další dítě, a bude nějaká bomba, to už jsem si jen tak domyslel to už tam být nemusí, ale bouchlo by to a tom by spadl do vody, protože domek by byl u vody… Dítě by si únosci nechali… Z toho by mohl být i 3. díl mafie, že vyroste a bude se chtít gangsterům pomstít…

Autor: Tom

E-mail:  vonsotom@centrum.cz


Píše se rok 1951. Vnuk Toma přijede s rodiči k Tomovi. Přijeli na jeho pohřeb. Sáru při jeho pohřbu omdlela a spadla na zem. Probudila se až v nemocnici. Tam jí řekli, že má otřes mozku a že v nemocnici bude celí měsíc. Uplynul týden a mafie přepadla nemocnic. Vzala sáru sebou a odjely do města New City. Další den se to dozvěděl Tomyho vnuk Mark, které mu je 15, který okamžitě začal pátrat po jeho babičce. Zjistí, že to byl Salieri který se dostal z vězení na svobodu. Tuto zprávu o Markovi se doví i mafie z jiné části města New City. Najde si marka a bude ho vyslíchat. Mark jim pový všechno. Nakonec se spřátelí a Mark bude jedním z mafiánů. Upliyne 5 let a nějaký pán najde Sáru mrtvou. Markovi už je 20 let a chce se pomstít Salierimu. Ten si ale shromažduje mafiány. Mark to řekne svým kolegům z mafie a tak se pomstí. A dál bych to nechal na programátorech.

Autor: TOMT

E-mail: TOMT100@seznam.cz


Já bych to udělat asi taghle –
Že by Sára vyděla jak Tomiho střelily zavolala by souseda který je doktor a ten by ho ještě na poslední chvíly zachanil.
Tomi by se probral v nemocnici a když by mu došlo že ho salijeri ktěl zabýt tak se rozhodl že se musí pomstít ale najednou přijde policije a začne se ho ptat jestli neví kdo střílel Tomi řekne že neví.
Když ho propustí z nemocnice a dojde domů najde na stolku lístek na kterém stojí je jestli chce ješte někdy vydět Sáru a svoje dítě tak at přijede do jedné chalupy v lese tomy neví co má dělat ale vtom se otevřou dveře tam stjí dva chlápci a řeknou mu že jsou z místní MAFIE a že mu mužou pomoct že ví o tom lístku a tak Tomi souhlasí nastoupí do auta a odjedou do té chaty a v tu chvíli by začata 1.mise zachranit Saru a dítě.
Pokud by ste tu misy uhraly zavezly by vás k jejich šefovy a vy byste se stal jedním z mafianů.

POKRAČOVANÍ PŘIŠTE –

Autor: Maroš H.

E-mail: MajoH1@azet.sk


Já si myslím že Mafie 2 by měla pokračovat přez Mafii 1. Například: Když ty chlápkové zabili Tomiho, sousedé to videli, takže na místo pak přišla policie. Ptali se po celý ulicy jestli navideli sousedé něco podivného. Jeho soused, Vlado, co hned vedle něho bydlel, řekl policii, že on přišel na návštevu, ale Tom ho požádal o to, aby mu pomohl se zahrádkou za domem, a že on poleje trávu před domem. A že pak jen slišel jak někdo střílí z brokovnice. Pak Vladovi přišel list, že má přijít na druhí den na policii. Přišel další den. Vlado je asi 5 km od policie. Asi Na 4 km mu někdo zakryl tvář. Spamatoval se až někde v garáži, a při ním ty samí chlapíci, co zabili Toma.

POKRAČOVANÍ PŘÍŠTE!!!!

Autor: Rrosenberg

E-mail: rrosenberg@zsbrezany.cz


Chtěl bych aby to bylo tak že přežije paulí . Tom a paulí by si vybudovaly vlastní mafii třeba jejich rodinu a společně by bojovaly proti Saliieriho mafii.připojily by se třeba lucas,žlutej pít.NĚKDY V PŮLI HRY BY TOMOVA MAFIA ZAČALA POSTUPNĚ ROZPADAT.DOZVĚDĚL BY SE TO FRENKŮV SYN ,KTERÝ MĚL TAKY MAFII. PŘIJEL BY DO LOST HEAVEN SPOJIL BY SE S TOMOVOU MAFIÍ.A BYLO BY TO ZASE VYROVNANÉ A POSTUPNĚ BY SALIJERI PROHRÁVAL A NAKONEC BY BYL ZABYT.

Autor: Páťa

E-mail: hellpidala@seznam.cz


Co tak příběh s bratrem?

…o pár let později se bratr dozvídá,že jeho snaha najít bratra byla zbytečná.Tony(bratr)se dozvěděl,že má bratra a tak ho hledal.Když byl už blízko zjistil,že byl Tom zavražděn.Chce odhalit vraha bratra a tak se vyptává.Zjistil,že to má nasvědomí mafiánský bos Saliéry.Chce se pomstít….

Autor: Pauli

E-mail: www.A.Pauli@seznam.cz


Začalo by to Tommyho pohřbem.
Sarah bude vyslíchat policie a jeden z těch policajtů je mafián a zároveň polda.Místní Mafie jsi ho najala a podstričila ho poldům jako vyzvědače ten vyzvědač jste vy John nebo Jack to je jedno.Sarah všechno řěkne o Tomově práci o Panu Salierim atd.T en mafián (John) to zase vše řekne Bossovi Mafie a to (ten Boss) bude synovec Salieryho to ovšem John neví.
Za pár měsíců umře i Sarah,policie tvrdí ,že to je nešťastnou náhodou ale dcera sáry si myslí že to udělal ten gang a tohle John neřekne Salierimu. Proč by to Salieri dělal??? Jaký má důvod??
Za pár měsíců jse to sebe dcera Sarah (Viola) a John zamilují a vezmou se.
Za pár dnů vyhodí Johna z gangu (daj mu padáka) a on bude pracovat jenom u policie a všechno vzdělí Sherifovi a ten začne velkou válku proti mafii!
ALE to john neměl dělat) říct vše sheriffovi) Salieri se postaral o to aby Viola umřela pomalou SMRTí!!!Po několika měsících Johna povíší a on bude mít svojí vlastní partu: John, Jack, Dick, James.
Společně se pokusí ZNIČIT Salieryho gang ale Jack Johna zradí a přidá se k mafii a Salieryho gang zabije Dicka! A tak John a James se sami postaví proti gangu. Jack se s Jamesem domluví že James pude dělat pro Salieryho gang a tak John získá spoustu infor mací ale Jack začne Jamesa podezřívat a tak si s Jamesem ujedná schůzku. John jacka prokoukne a tak na tu schůzku půjde s Jamesem když se James s Jackem sejdou tak Jack střelí Jamesa do nohy a bude mu chtí vystřelit mozek ale John bude rychleší zabije Jacka Koltem 1936 a (John)odveze Jamesa do nemocnice.Když pojedou v záchrance tak si James vzpomene že dneska Má Boss party a Boss gangu schůzku v central parku tak John vyhodí řidiče záchranky a jede do central parku tam se strhne přestřelka a John to schytá do ruky ale zato oba Bossové jsou mrtví a najednou jsi John vzpomene na Jamesa a jde k autu James mezi tím vykrvácel.Po Jamesově pohřbu uplinulo pár let a John Byl nalezen mrtev ve svém domě policie si je naprosto jistá že to je VRAŽDA!!!

Autor: Capana

E-mail: capanaml@inmail.sk


Podla mna,by mafia 1 mala nadviazat na mafiu 2,ak nie uplne,tak aspon minimalne.Pretoze nebyt mafie 1,tak nieje ani mafia 2.Nemozete teraz vytvorit uplne novy pribeh a ignoravat stary.Syn nemoze existovat bez otca.
Podla mna by to mohlo byt takto;malo by to perfektny zmysel:
Mafian uplne na konci hry zabije \’akoze Tommiho\‘.,-na otazku-ste pan Angello,odpoveda prosim,-cize sa da povedat,ze odpoveda ano.Tu ho mafian da pozdravovat od dona Salieriho.\’Tommi\’je vyhukany ako puk a nestihne povedat ani n,a uz lezi na zemi mrtvy.Ma to ale mensiu chybicku;Po celom sudnom procese so Salierovym gangom ma zmenenu identitu,ze.Toje fakt.Takze keby som bol nim na meno Tommi Angello by som raz a navzdy zabudol.Myslim,ze by to urobil asi kazdy.Nik by nepouzival toto meno ked vie,ze po nom ide niekto taky ako je Salieri,ktory cele roky v base rozmysla nad pomstou.Aj ked uz nema slobodu,jeho moc pretrvala,pretoze posledni pravi mafiani,ktory prezili proces mu ostali verni a taktiez tuzia po odplate.-Aj ked uz asi nikdy nedosiahnu byvalu slavu.
Ale naspat k pribehu:Takze ten mafian hovori pan Angello,ale nepyta sa pan Tommi \’Thommas\‘ Angello.A hned ho zabije.Donu Salierimu povie,ze Tom je mrtvy a don Salieri konecne najde pokoj a v klude doziva v base,pretoze splnil svoju osobnu vendettu.No Tommi,by mohol mat brata,-ktotreho schvalne pocas hry a ani donovi Salierimu nespomenul,pretoze ho nechcel zbytocne ohrozit a nechcel,aby ho niekedy Salieri vydieral ze ublizi jeho bratovi ak… .Proste ho nechcel do nicoho zatiahnut a chcel ho ochranit pred spinavymi praktikami mafie.Hned nato vysetrovatel Norman zatelefonuje Tommimu a oznami mu bratovu smrt.Taktiez mu povie,ze bol zastreleny luparou(ktora sa podla sicilskych zakonov pouziva na odplatu-vendettu)a ze vobec nebol okradnuty,takze zlodejov moze vylucit,ale ze najskor to mohol byt Salieri,ktory z basi nadalej riadi svojich ludi.Thomas ma strasne vycitky svedomia,ze jeho brat zomrel kvoli nemu.Citi sa za jeho smrt zodpovedny,a rozhodne sa navstivit Morelovho syna.Povie mu,ze ak odstrani Salieriho(davneho nepriatela jeho otca) a doslova vyhubi jeho gang,povie mu meno muza,ktory zabil jeho otca.Morelo junior,ktory kraca v slapajach svojho otca,netuzi po nicom inom,len pomstit smrt svojho otca.
Dalej by nasledovali misie s tymto zameranim,krore by viedli k odstraneniu Salieriho a jeho bandy.Nakonci Thommas oznami Morelovi,ze jeho otca zabil on(misia v pristave).Morelo sa citi podvedeny a vyuzity.V hneve zabije \’dedka\‘ Thomasa.Thommi,ktory je zmiereny zo smrtou sa tesi na beztarostny posmrtny zivot s bratom a s rodinou.
-Bolo by to perfektne,dokonale.Ako keby tvorcovia hry nechavali ludi ostat v istote,ze koniec mafie 1 je koniec celeho pribehu,ale zrazu buum,-mafia 2 a jej pribeh,ktory vedie k jedinemu zaveru-ziaden zlocin nezostane nepotrestany. Capana ml from SK.

Autor: Konaa

E-mail: konaa@seznam.cz


Ja bych udělal příběch asi takhle: Tommy měl přece dceru ne!! A na konci jak ho zabily tak už to byli nějaký 50 60 léta asi!! A jak ho právě zabily tak v tom okamžiku bych si to představoval tak že by přijela jeho dcera domů a uviděla by ho mrtvýho!! A v tom okamžiku byse její život změnil!!! Začala by prostě pátrat kdo že ho zabil!! Prostě odplata! !A dál bych to nechal na programátorech!! Bylo byto zajímavé!!

Autor: Honzkurk

E-mail: honzkurk@seznam.cz


Píše se rok 1931
Italoameričan Jack Berello, přilétá do města New York, býval gangster v chicagu, ale udělal průser, a tak musel zdrhnout, na letišti nasedne do taxíku, a nechá se odvézt do hotelu Palace a jde dovnitř, jde k recepci, aby se ubytoval, začne mluvit s recepčním, a v tu chvíli do hotelu vejdou dva muži v černých kabátech a kloboucích (naše postava zaměří obličej na jednoho z nich, poznává v něm dávného přítele, který s ním byl v gangu v Chicagu, a před lety se záhadně ztratil), vytáhnou thompsony, a odstřelí recepčního, jeden z nich vběhne do hotelové restaurace, a odstřelí šéfa hotelu, mezitím naše postava začne mluvit na toho mafiána(jmenuje se Tommy), \“Tomme, jseš to ty?\“ \“Jacku, no co ty tady děláš?\“, pak se vrátí mafiánův kolega, a říká \“co se tady vybavuješ, musíme vypadnout, za chvilku tu bude pěkně horko\“, a Tommy mu o mně v rychlosti poví, mezitím se rozevřou dveře výtahu, a vyběhne z něj ochranka hotelu, Tommy a jeho kolega je v rychlosti postřílí, a pak všichni tři vyběhnou ven, a nasednou do čekajícího auta, Tommy a Jack si sednou dozadu, a začnou si povídat, o tom, proč Tommy utekl do New Yorku, proč zaútočily na hotel, pro koho pracují….., v tom jejich rozhovor přeruší kulomet, za zády mají nepřátelské mafiány, Tommy vám dá thompson, a vy musíte postřílet mafiány za vámi z okýnka auta, a to je první mise……..

Autor: Honza P.

E-mail: honza.paur@seznam.cz


Mohli by to bejt takhle:
Sára by viděla tomovu smrt a tak vše nahlásí normanovi ten to začne vyšetřovat sára se de taky sveřit Lucasovi a ten jako správný kámoš chce pomoc a ví o místě kde jí zbylí salierovci hledat nebudou mezitím salieri uprchl z vězení a chtěl by dát zase rodinu dohromady ale neví že norman je mu na stopě ale nic se mu nedáří (protože si myslí že už je moc starý) a tak dá výpověď případu se ujímá George Deling který zjistí kde se salieri ukrývá že je pomocníkem v ve Ferliovi rodině (Ferieli je Salieriho bratranec) a tak George všechno řekne sáře a lucasovi pak rodinu nějakou chvíli sleduje a napadloho že by tam měl bejt špeh takže tam vyšle falešného nováčka Horalda aby mu scháněl informace potom dostane zprávu že norman je zastřelen nezámo kým ale georgovi je to jasné salieri chce dostat všechny jeho nepřátele.
Sára má strach a tak s Lucasem odletí do Itálie (tajně) odkud Lucas (prej) pochází ale taky tam sídlí Ferliova rodina (část) která nemá ráda Berliovu rodinu (kde sloužil kdysi Lucas jako jak jinak než automechanik).George se dostane na kloub Salierimu a jeho bratrancovi takže sou zatčeni a zbytek Ferliovi rodiny se rozpadl (ta část v Americe) a Poliši maj už vytárano.Sára si v itálii jakštač uživí pomocí lucase a Berliovic rodině která se kvůli sáře ostává do konfliktu s Ferliovou rodinou.Berlie už má dost těch útoků od Ferliovic rodiněa zničí jejich bosse Dona Ferlia mladšího a teď sou Ferliovi bez vůdce takže zahájí ohromnou ofensívu prtoti Berliovic rodině už vypadá že Berliovi zaniknou když vzápjetí z nebe sestoupil Tom a ty parchanty voddělal :-) ne ne přijel George s posilou teprve von voddělal ty parchanty a tak se to ujasnilo Lucas,Sára,Sářiny děti a George se vrací do Lost H(o)aven a žijí spokojeně až do Sářiny smrti a jak že to zemřela to přece přijeli mafiáni a jeden řekl:\“pozdravuje tě Don Salieri\“ BUM!!!

Autor: MNB

E-mail: MNB_Xcom@entrum.cz


Ja si mislim ze by měla mafie 1 navazovat na mafii 2. Například by mohla Sara(tomova bývalá manželka)se dozvědět že Toma zabi Salieri a říct to svému synovi a on by si založil vlastni mafii a zničil Salieriho(stareho dědka ale měl by velkou ochranku).

Autor: Dustin

E-mail: Dustin@atlas.sk


Podla mna by bolo dobre spravit medzidiel mafie 1 a mafie 2. zacalo by to takto…:
Cele mesto pozoruje vojnu dvoch gangov a tak chcu pokoj a menej krvi, preto sa nastvany majitel Pepeho restauracie rozhodol konat (sam pocitil trpkost mafie..)zacal hladat kontakty s podsvätim. Jeho hladanie nevyslo nanic, nasiel kontakt Azie: TALIANSKA MAFIA. tito mafiani ako sme uz videli V jednotke su vtipni, ale aj horkokrvni, dokazu pomstit vsetko.No tak sa Pepe spojil… zvadzali nekonecne boje o post hlavy mesta so Salierim tak i s Morellom.Morello sa spojil so Salierim a tak sance na nadvladu mesta novej mafie Sicilia-team postupne padala.Avsak Pepe spoznal mladeho cloveka, ktory bol menej skuseny s mafianykmi praktikami a vyuzil ho na špionáž.

Autor: David S.

E-mail: sojka.david@seznam.cz


Mafia 2 by měla začít tak že Sáře se ještě před smrtí Toma narodil syn Peter. Petrovi zemře starší sestra a matka kvůli tomu že se nabouraly v autě a jediný Peter přežil. Petra vychová Tomova matka a od ní se dozví že tak zvaný don Salieri mu zabil tátu. Peter se rozhodne že se mu pomstí. Skamarádí se s Lucasem a Bobbym (to je ten co vám dal auto v misi far play).ten ale zjistí že Saliery utekl z vězení a jeho mafiáni taky. Potom je ukázka jak přijede nějaká hezká holka a Peter ze zeptá na její jméno. Ta mu odpoví a Peter si uvědomí že je to Frankova dcera. Peter se do ní zamiluje .Postupem času se vezmou a budou mít dítě .které se jmenuje Mike . Saliery je velmi starý a čím je starší tím i namyšlenější ale Petr a spol nejsou sami proti Salierimu jsou s nimi i automechanici kteří jsou Lucasovi kámoši. Nakonec Saliery zemře v baru protože neplatil výpalné mafiánům a ti se připojí k Petrovi a Salieryho zabijí. Tak to je konec doufám že něco s toho dáte do Mafie 2.

Autor: Mirors

E-mail: mirors@seznam.cz


Tom leží v nemocnici. přijde k němu doktor a povídá, že měl tom štěstí, že mu broky poranily plíce, ale bude v pořádku. tom začne vyprávět sestřičce o misi výlet do přírody. vzpomíná, jak zachránil samovi život a ten ho pak chtěl zabít. Tom se rozčílí, zvedne se na loktech, a slibuje pomstu Salierimu i tý jeho sebrance. Pak omdlí. Sestra zavolá doktora, ten zjistí, že tomovi popraskaly švy na plicích a ŽE POTŘEBUJE ODVOZ do větší a modernější nemocnice, třeba do Chicaga. doktor zavolá nemocniční letadlo a to odletí s Tomem do chicaga (dohodneme se, že Lost Heaven leží blízko Chicaga) letadlo přistane, toma odvezou do nemocnice, a odoperují ho podruhé….Tom se probere na pokoji, sestra mu přinese dopis, tom ji požádá o lostheavenský kurýr. Otevře obálku, v ní je dopis z pojišťovny, že dostane 500 00$. tom málem spadne z postele, před očima se mu objeví:Když sem rozbalil pytlík s prachama, málem mě vomyli…Sestra přinese noviny, tom z nich čte: Městská galerie bude po 20 letech konečně opravena…dělníci ve čtvrti Bridgeline našli trosky letadla(Lost heaven se za těch 20 let trochu rozrostl a Bridgeline je vznikající vilová čtvrť nad New Arkem, směrem k letišti)…BOSS BUDE PROPUŠŤEN T VĚZENÍ…tom s začte. Z článku zlistí, že Salieriho pustí příští úterý z vězení.( ty články mám pečlivě napsaný na papíře, tohle sou jen nadpisy článků) pak)Dál to ještě domyslim.
2. část: Pak za tomem přijde polda, Steve se jmenuje, a řekne, že mu bude dělat ochranku, aby to někdo nezkusil ještě jednou a načisto. Skamaráděj se. Jednou tom popisuje systém uplácení veřejných činitelů, když se z chodby ozvou 2 výstřely. Steve vykoukne ze dveří, hned je zase zavře, a snaží se toma zvednozut z postele. tom se po měsíci zveden z postele, taky to podle toho vypadá. a belhá se na balkón. Steve s postelí vyjede na balkón a přehodí ji přes zábradlí na ulici, mezi auta. Pak oba přelézají balkóny, aby se dostali do pokoje, proti kterému je na chodbě výtah. Cestou zaslechnou: Sakra, není tady, někam ho odvezli! Steve a Tom vyběhnou na chodbu, tam leží policajt s 2 kulkami v hrudi. Steve řekne: Okolnosti tomu dovolují, aby ses v zájmu vlastní bezpečnosti ozbrojil,Jimmy už ji stejně potřebovat nebude. Tom si vezme pistoli a oba běží k výtahu. Na druhém konci chodby vylezou z pokoje 2 gangsteři: támhle sou! Steve nastoupí do výtahu, Tom 2x vystřelí po gangsterech. Jednoho trefí do ruky: JO, to nějak půjde… Nastoupí do výtahu a oba jedou dolů. Gangsteři přiběhnou, střílí do kabiny, a když kabina sjede pod úroneň podlahy, jeden se podívá na lano výtahu, škodolibě se usměje a přestřelí lano. Tom se Stevem si lehnou na podlahu, výtah spadne, oba nejistě vylezou, proběhnou halou a vyběhnou ven. Vezmou moderní auto, kterým přijeli gangsteři, a jedou pryč. Za nimi vyběhnou gangsteři, vezmou sanitku, zapnou sirénu a jedou za nimi. Při honičce Tom zastřelí gangstera, co řídí, auto napálí do sloupu a spolujezdec vyletí sklem mezi chodce, Tom si oddychne: Svoji profesi sem nezapomněl…

Autor: Promilasky

E-mail: promilasky@seznam.cz


Já bych na začátku v intru dala Sáru,jak vypráví svému narozenému synovi(tomu Tommyho),jak to bylo s jeho tátou.V tu chvíli by se syn Tommyho naštve a slíbí,že se za něho pomstí!Začne dělat potíže(bude mlátit lidi v okolí Salieriho baru,zničí jim pár aut) Salieri se vrátí z vězení a od svých zástupců,který dohlíželi na chod Salieriho Mafie, se doví,že tu někdo dělá potíže.Při misi,kde by mohl jako že náhodou trefit na mafiána a ten by ho mohl dovést před Salieriho.Nejdřív bude zuřit,ale pak se mu začne zamlouvat a zaměstná ho u něj.Pak by to mohlo být podobný jako v 1,ňáký mise se zabíjením,převozem aut,a taky by si tam mohl najít nejlepšího kámoše(Billa),za kterýho by se u Salieriho přimluvil.Taky by ho zaměstnal po zkouškách,jestli na to má.Pracovali by spolu na pašování alkoholu,aut atd…Jednou by se mohlo taky stát,že by potřebovali získat info od policie o nepřátelskym gangu,který se snaží vyměnit si se Salierim místo v ovládání města Lost Heaven.Syn Tommyho a Sáry by dostal za úkol,aby se tam vetřel a vydával se za policajta.Musel by si najít \“přítele\“ v někom ze shora(jeho nadřízenym),musel by od něho zjistit kde schovávaj důkazy a kde je policejní sklad důkazů.Po tom všem mu zavolá Don a řekne,že musí zabít informátora.Tommy mladší v tom nejdřív zas takovej problém nevidí,ale pak ho začne také pronásledovat svědomí, a na pohřeb kamaráda z policie přijde,jako poslední bude stát u tý lavice,kde se má říct o zesnulym něco hezkýho, a prokecne se. Všichni po něm začnou jít a on nemá chvíli klid.Pomalu začne přicházet o auta a později i o kamarády(zabijí je)!!Z pozůstalých se stane mafiánský gang a Don bude mít co dělat,aby je udržel v šachu a pak…Se semele průšvih s Billem a Tommym při kterým omylem při honičce zabijí agenta tajné policie,který po nich pátral(Nepřátelský gang podplatil policii,aby o nás zjistil všechno,úplně všechno)po té to shodí na gang,bude se jmenovat třeba gang Cradleových. A policie se jich zbaví a zbyde jen Charles Cradle,kterého bude muset Tommy ml. zabít na výletě do přírody.Pojedu s kamarádem za jeho autem a pronásledovat ho až na místo pobytu u chaty daleko za městem.Pak zjistí,že tam měl spicha s jeho holkou,po milostném vzplanutí ho oddělaj a holku vystraší,že jestli to někomu řekne,tak si ji najdem a dlouho žít nebude.Po roce se jí narodí syn!!! O kterém Sallieri vědět nebude(nikomu zatim neřekla o vraždě jejího přítele)(mohl by to být námět i na Mafii 3 :-) ) Sallieri náhle zemře(Tommy ml.ho chtěl zabít,ale pak si uvědomil,že mafie má pravidla a jeho otec je porušil,proto ho nezabije) a Tommy ml.zdědí místo po Sallierim a stává se ještě váženějším než dřív.

Autor: Purtik

E-mail: purtik@seznam.cz


Já bych řekl že Mafia 2 by měla navazovat na první díl tedy Mafii1 já bych to dal asi takle přece se Tommymu se v prvním díle Tommymu narodil syn tak by se toho mělo využít .Tommyho syn se dozví jak to vlastně bylo se smrtí jeho otce a tak se bude chtím pomstím mezitím už pustily Dona Salieriho z vězení.Tommyho syn se nějak vetře do Salieriho mafie JAK: to už nechám na vás .A tak to dobře dopadne všichni se dozví jak to bylo s Tommyho smrtí a s Donem.Tommyho syn ke konci nastraží lečku na Dona a ten se na konec dozví kdo je ve skutečnosti Franko ( Tommyho syn který se jmenoval po svém otci a za toto jmeno se jen skríval ). Don se dostane do vězení kde následne umíra na své onenmocnění na JAKÉ: to už znova nechám na vás .Doufám že si z tohoto textu něco vemete a že něco použijete už se moc těším na Mafii 2

Autor: Monika

E-mail: Rescue@shinzon.blueboard.cz


Můj názor je ten, že by se mělo jednat o začátek úplně nového příběhu.
Tommy pracuje jako taxikář, nachomejtne se k bankové loupeži a pák policistů naskočí k němu do taxíku a přikáží mu, aby honil lupiče, jinak že ho zatknou za napomáhání loupeži. tommymu se lupiče podaří dohnad a policisté s pistolema udělali svoje. Jeden z policistů, říkejme mu třeba Stýv, byl jezdeckým výkonem nadšen, a nabídl Tommymu práci řidiče automobylu pro přepravu vězňů.
Tommy však odmítne s tím, práce taxikáře se mu líbí více.
Jednoho dne si jen tak veze zákazníka. zařadí se za kolonu policejních aut. náhle však dojde k nehodě, do policejního auta narazí náklaďák a policejní kolonu okamžitě obkličují vozy mafiánů, tommy nestačí zabrzdit a narazí ze zadu do jednoho z policejních vozů, to odstrčí tak, že narazí do sloupu, otevřou se dveře a vězeň utíká… při přestřelce leží na zemi zranění i mrtví policisté a gegstři… náhle však auto Tommy obkličují policisté, vytahují ho ven zatýkají….
k Tommymu přijde jeho starý známý policista stýv, přimluvíse za něj, aby ho pustily, jenže to nebude zadarmo, Tommy za to musí přijmout práci řidiče vězeňského auta, Tomy přijmul, ale s tím, že ve svém volném čase si bude jezdit taxíkem. jednou ve svém volném čase jen tak stojí s taxíkem na stanovišti, když tu slyší z protějšího baráku výstřely. o chvilku později z něj vyběhne chlap, kterému Mafia kouká z pohledu. a přikáže Tommy ať ho odveze tak, kam mu přikáže, jinak, že ho odpráskne, Tommy neváhal ani chvilku. po setřesení auta, které na Tommyho taxík střílelo, dojedou na určené místo. Gangster mu řekne at´počká.. za chvilku přijde z obálkou plnou peněz, předá je Tommymu, a nabídne mu práci řidiče pro mafii, Tommy řekl, že si to nechá projít hlavou, ale ve skutečnosti na to chtěl co nejrychleji zapomenout, večer mu však zavolá Stýv, a oznámí mu, že potřebí řidiče zásahového vozu. A NYNÍ NADCHÁZÍ DŮLEŽITÁ ČÁST HRY.. TOMMY SE MUSÍ ROZHODNOUT, ZDALI BUDE DĚLAT ŘIDIČE POLICAJTŮM A NEBO MAFII.
No a pak si myslím je to jasné. Buď bude jako policajt střílet gangstry, a nebo bude jako gangster střílet policajty a členy znepřátelených gangů. jo a chtělo by to mise s větším obsazením… příklad mise za polici:

NA BRIFINKU SE DOZVÍ, ŽE SE NA PARKOVIŠTI V CENTRU MĚSTA CHYSTÁ JEDNA MAFIE SHROMÁŽDIT SÍLY, NA ŮTOK PROTI SÍDLU DRUHÉ, NA MÍSTO VYJEDE 5 POLICEJNÍCH AUT, BOHUŽEL Z PARKOVIŠTĚ UŽ ODJÍŽDÍ POSLEDNÍ AUTO GANGSTRŮ, STÝV, KTERÝ JE VELITELEM ZÁSAHU ŘEKNE TOMMYMU, ABY GANGSTRY SLEDOVAL A OSTATNÍM VOZŮM ŘEKNE ABY ZASTAVILI, A POČKALI NA DALŠÍ INSTRUKCE. TOMMY SE STÝVEM DOJEDOU PŘED VELKO PEVNOST. A Z DÁLKY SLEDUJÍ GANGSTY, JAK SE HOUFUJÍ A CHSTAJÍ ŮTOK. STÝVC ŘEKNE VŠEM VOZŮM, ABY PŘIJELY NA MÍSTO, A ZÁROVEŇ POŽÁDAL O POSILY. POLICISTÉ SE S AUTAMA SHROMÁŽDILY A NA POKYN STÝVA SE ROZJELY KE GAGSTRŮM.. ZAČALA PŘESTŘELKA… STÝV JE RANĚN.. TOMMY MÁ ZA ŮKOL HO ODVÉST DO NEMOCNICE, TAM, MU NA SMRTELNÝ POSTELY ŘEKNE, ŽE MU PŘEDÁ VELITELSKÝ POST…. NAPOSLEDY VYDECHNE A NEŽ TOMMY STAČÍ COKOLIV ŘÍCT, STÝV UMŘEL. a TAK SE TOÉMMY SATL VELITELEM POLICIE.

No myslím si, že jako nápad to není špatný.. snad se to k něčemu bude hodit a snad, až si Mafii 2 koupím si tuto misi zahraju.

Autor: P. Růžička

E-mail: p.ruzicka@zoznam.sk


NO Zacalo bi to introm tym istim ako koncila mafia….Misia 1,REALITA—-Tommy mal sin ktori pracoval mimo lost haven,ked sa vratil do svojho rodneho mesta zistil ze jeho odca zabili Salijeriho muzi,Pojdete do mesta a u starich otcovich znamich zistite co sa stalo od casu ked ste odisly z Lost haven..Zistite ze Salieriho Oslobodily Podplatil Policiu a je znova na slobode…..Idete si omrknut salieriho bar.A potom sa vraciate domov..
Misia 2,Pomsta ci smrt?Ako ste tak boli na ceste k Pitovmu sinovy ktory prebreal obchod zo zbranamy tak vas zrazu zblokovalo cierne auto a vistupily zneho 4 ozbrojeni mafiany spusti sa filmecek..—>Jeden znich zacne na vas hovorit\“Tom ANgelo junior?\“odpoviete \“Podla toho kto sa pyta..!\“on\“Pyta sa pan morelo\“ vy \“ano to som ja..\“–>\“tak podte snami\“.Prisli ste do moreloveho noveho sidla a zacali ste spolu hovorit–>\“Tommy,poznal som tvojho otca,poznal…Zabil my sina..No nic obchod je obchod..Mam pre teba pracu.. vy \“aku?\“ Bud spolu budeme bojovat proti sallierimu alebo zomries ..Po kratkom tichu odpoviete \“dobre pomstimsa tomu panchartovi\“……Idete domov..
Misia 3,Rozcvicka–>Rano pridete do Morelovej restauracie a tam vam da prvu ulohu…Ta znie \“CHod okolo salieriho baru a hod mu tam par granatov…..\“Idete pomeste zastavite pred barom a idete hodit graat…ale vtom,zazriete PAvliho.ako ide zozadu zbaru..Rychlo skovate granat a bezite zanim….Porospravate mu ze ste sa dali do parti z morelom a pavlie sa chce pridat….Kvoli potvodu z diamantmy—:mafia 1 LEN TAK PRO RADOST–>Vy nasadnete do vozu pavlie zatim hodi granat cez okno a uzaj idete rychlou jazdov po meste prenasledovani 3 mafianskimy autamy plnymy muzov..Pavlie 2 znich virady 3 vas prenassledovalo az do Morelovej restavracie tam sa onich postaraju ostatny muzi….
misia 4,Farma….prisiel si z Pavliem za morelom a povedal si mu ze pavli chce bojovat proti salierimu a morelo suhlasil ze ho zoberie….\“ok.Musite ist na alieriho farmu..Cesta mestom kecate s pavliem o vasom otcovy…Prijdete na farmu..Nikde nic…..Idete dalej k velkej sope..nazriete dnu a je tam jeden chlapik co hadze do kiseliny mrtvoli sejmeteho Palkov..Idete dalej k domu nazriete cez okno a vidite ako tam davaju Drogy do krabic od dutnikov..Nabehne tam zozadu s pavliem mate thomson a setko vykilujete drogy nalozite do nakladaku a vy snim idete k morelovy.pavli ide vasim autom..ste v meste tak 3 bloky od restavracie a zrazu pavliemu niekto prestrely koleso pavlie auto dostane pod kontrolu,zastavi–>Na strechach su 2 snajperi…kazdy mate jedneho….CHod na strechu a zabite ich potom vklude do restavracie….Kto bude cet aby som sem pisol pokracovanie alebo aby som mu ho poslal napiste na icq:329-658-452

Autor: Nevim

E-mail: poslednisoud@seznam.cz


Hra by měla zacit po zabiti sama tomy by se dostal z muzea a jel za sarou domu kde by na nej uz cekali 3 typci od salieriho zabil by je a zdrhl.Zjistil by ze to pauli prezil a ze lezi v nemocnici, zajel by za nim a nasel ho jak nad nim stoji salieriho vrah a chce mu udelat diru do mozkovny pomoh by mu a z paulim by tomy zalozil svuj gang a bojoval proti salierimu partizánskym spůsobem boje.V posledni misi by pauli dostal ranu do hlavy a tomy by všechno vyklopil normanovi.

Autor: Simpoint

E-mail: simpoint@centrum.cz


Vývojáři by mohli trochu pozměnit události v Mafii a potom díky nim navázat Mafií 2. Třeba nějak takhle: V 16. misi by mohl mít Morello padák a z letadla vyskočit. V poslední by třeba mohl být zabit místo Toma jeho otec, který se jmenuje úplně stejně jako on. Tom by potom mohl se Sárou založit Rodinou \“Mafii\“. Hlavním hrdinou by byl Tomův syn David.Ten by bojoval po boku s kumpánem žlutýho píta, protože žlutej pít byl zabit Morellem. Hlavními nepřáteli by potom byli Morello a Sallieri, kterému Morello pomohl utéct z vězení. Ptáte se jak mohl Don vědět o Tomovi? No hádejte kdo mu to řekl byl to Norman, který toma zradil. Tak to je pro dnešek vše. POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ

Autor: Mouředníček

E-mail: mourednicek@seznam.cz


No proste nebudete hrat za Sarah, ani za Tomova syna, ani za Salieriho tchyni nebo za podobnou absurdni postavu, ktera je \“Mafian az do morku kosti\“ . Proste bude to nekdo, kdo ma k mafii blize. Pribeh se bude odehravat v puvodnim meste Lost Heaven a rok zacatku hry je 1927. Hl. hrdina bude az moc sebevedomy redaktor Lost Heavenskeho platku George Jankins, ktery si zneprateli Morrela kvuli svemu clanku ve kterem zverejni zpravu, ze Morrelova organizace podplaci policii, aby mohl dovazet nelegalne zbrane, alkohol a drogy. Tuto informaci doda paparazzi, ktery tito informace nahodne ziska svima usima a svim fotakem. Nejdrive zemre paparazzi a pak prijde vyhruzny dopis ve kteremstoji priprav se na smrt. Nastesti mu jeho dobry znamy poradi, at jde k panu Sallierimu, ze ten dokaze lidem pomoci. Samo sebou,ze don pomuze a prislibi, ze jeho lide se na to podivaji, a ze slusnejm lidem se musi pomahat. Za nejaky obnos se George stane stastnym majtelem Magnumu s doklady (s nevyplnenym jmenem) a s lehci hlavou a mysli, ze je pod ochranymi kridly Sallieriho je vse ok a dal zverejnuje clanky o Morrelovi. Z tohoto pocitu ho vyvede , kdyz si na nej pocka par typku pred jeho pracovistem s bouchackami. Po kratke prestrelce budete postrelen. Byl by s vami amen , kdybi kolem nejeli Sallieriho lidi . Sallierovci postrileji Morrelovi hejsky a vas prevezou k daktorovi do oakwoodu . Ted je samozrejme, ze se do novin vratit nemuzete a tak se stanete Sallieriho muzem. Nejdrive plnite pouze rutinu ale pak se setkate s Morellovym lidem a z vrazdeni se stane rutin. Kvuli vasi pomalosti a nekonvecnosti a diky sve presnosti se stanete mafianem s puskou a budete odstranovat cile vetsi vzdalenosti, takze pravidelne prochazky radniho se stane posledni okamzik zivota radniho. setkate se zde se vsemi ze sallieriho rodiny. Se zlutym Pytem, ktery vam da za mensi sluzbu da U.S rifle. Misto subquestu u Lukase budete plnit pro zlutyho Pyta, ktery vam misto zbrani bude davat ubgreadovane zbrane. (napr. thomson s mensim cukanim) Pribeh v cele smrti odkud uprchnete se svym kamaradem z mafie . Nakonec se vam podari uniknout do Irska. Najdete si praci v novinach a budete zit jako tehdy na zacatku.(rok u koce hry 1939) The End

Autor: Dan-Krpec

E-mail: herman2@centrum.cz


Po Tomově smrti se jeho těhotné ženě narodí další syn-Tommy.Když Tommy dospěl, začal se zajímat o smrt jeho otce.Když se dozvěděl jak skutečně zemřel a kdo za tím zřejmě stojí, začal mít chuť se pomstít.Stopy ho zavedly zpět do města Lost Heaven, kde si našel Přátele Carla a Peppeho (pojmenujte si je jak chcete)se kterými založil svou \“rodinu\“.Don salieri již dávno shnil v cele, ale vedení Salieriho baru se ujal jeden Mafián, který Salieriho dobře znal.Tommy postupně zjišťuje že obáváný Don Sanchez který řídí (bývalý) Salieriho bar je tím který před mnoha lety zabil jeho otce.Začne válka mezi Sanchezovou a Tommyho mafií.To je zatim všechno protože musím končit, ale zbytek zveřejním v druhém dílu.:)

Autor: Esaul

E-mail: pink13@post.cz


První misi v Mafii 2 bych nazval Budíček. Hrály byste za Tommovo syna. Ležel by v posteli, vedle na stolku by měl fotku svého otce a hned vedle Colt 1911. Zazvonil by mu budík, zaklapl by ho a najednou by se spustila střelba do domu, Tommovo syn by se přavalil na zem vedle postele, sebral by přitom Colt a pronesl by: \“A je to tady zase.\“ No a vtom by se ovládání přeplo na hráče a ovládal by syna, který má na sobě jen trenky. Vystřílel by gangstery, převlékl se (hráč by si vybral z jeho šatníku), šel do garáže a vzal auto a jel by do bývalého Salierihobaru, který je už několik let zavřený, no a tam…pokud máte zájem o dokončení mého scénáře napište mi na muj mail, pošlu Vám zbytek. Mafii ZDAR! ESAUL.

Autor: Tomáš

E-mail: tomas.drobny@post.cz


Po smrti Tommyho se Sára rozhodla, že se pokusí navázat na jeho bývalou práci, proto si zajede na polici za komisarem, který ji poví o živote Tommyho, když dělal pro Salieryho. Po zjištění co manžel dělá se vrací do Lost Heaven a zjistí si že ve městě panuje chaos a násilí. Město se rozpůlilo na 2 půlky. Sáře nezbyva nic jineco nez ovladnout jednu z nich a ovladnout cele Lost Heaven.Po ovladnuti se zamiluje do nejakeho mafiana a narodi se jim syn Tommy.Spolecne budou ovladat podsveti v Lost Heaven.THE END…..

Autor: Jakoubek

E-mail: Jakoubek.Sv.@seznam.cz


Tommyho postřelily ale hnedka přijela Sára z práce a zavolala sanitku. Tom se vrátil po 5 měsících domů a začal pátrat po tom člověku který ho mněl zastřelit. Zatím si vytvořil silný gang, ale nepřestal po něm pátrat. Po 5 letech zjistil že je z Lost Heaven. Jenže mezi tím se zhotovil noví gang. Carlův gang začal ovládat různé čtvrti. To se Tommovi moc nelíbilo a tak na ně poslal pár mužů za 6 hodin přišel Tommovi balík a vněm Byli ruce všech mafiánů Toma to naštvalo a tak poslal vyvraždit Carlův bar to se mu moc nezdařilo protože Carlo uprchl. Po 5 letech se Carlo zase ukázal se silným gangem a šel vyvraždit Tommův bar to se mu stalo osudným, Carlo s toho vyváznul jen tak tak. ZAČALA VÁLKA. Ta trvala dlouhých 7 let Carlo jel vyvraždit Tomův bar, ale všichni Carlovi lidé byli zabiti, Carla chytili při útěku a pak mu usekli ruce, nohy a hlavu.Pak se Tom dozvěděl že se staví noví gang a tak ho zničil to trvalo jen 30 minut .Pak Tommovi už potíže nikdo nedělal. (vy řídíte Tomova chlápka jmenuje se Dick) Tom pak začal řešit případ se Salierim nakonec ho odvezli (policajti) přímo za Tomem a ten ho zabil LUPAROU ale………………THE END.

Autor: Neznámý

E-mail: ok@lop.azet.sk


Po smrti Tomiho sa Sára dozvie čo spravil Salieri.Zavola jednému kamaratovi zo SICILIE. (ten kamarat je šef sicilskej mafi Sara mu povie či by nemohol Salieriho odstranit.On suhlasi a svoj gang prestahuje do Ameriky.Vy budete jeden mafian ktorí ma zabit Salieriho.

Autor: Mafia123

E-mail: MMafian123@seznam.cz


Píše se rok 1939 a zbytek Salieriho mužů(ty co se dokázali ukrýt) plánuje založení vlastního gangu. Jednoho krásného večera se rozhoudnou vybrat výpalné. Vezmou 2 auta…..a 4 se rozhodnou, že tam pojedou. Ozbrajeni se blíží vybrat výpalné. Jak si se to nezdaří a do cesty jim vpadne banda pouliční ho gangu…začíná přestřelka….je zasaženo i několik civilistů. Všude krev. Toho si všimne šéf Montegů(šéf nové mafie)…začíná přestřelka. Salieriho muži se snaží utéct. U vchodu na ně čeká s úsměvem jeden z montegovců. Montego nechá všem useknout hlavy(a to i za živa)….vše pošle Salierovcům….ti se naštvou. Montego jde na návštěvu do vězení(podplacení fízlové si ničeho nevšímají). Montego se na Salieriho pousměje….vdechne tabákový kouř z doutníku a řekne\“ Pánové snad víte co máte dělat?!\“….a pomalu odchází(za rohem se zastaví a slyší jak jeho lidé mlátí Salieriho…až k smrti). Mezitím se jeden z pouličního gangu Tom schovává v úkrytu. Z toho ho vytáhnou lidé od Dona Maranzana. Řekne jim co se stalo. Oni ho ujistí, že Montego je jejich nepřítel a požádají ho o informace. On jim všechno vyzradí. Druhý den u něho v bytě zazvoní dva muži(nic netušící Tom jde otevřít). 2 muži ho zmlátí mezi dveřma(a otvírákem mu na závěr zlámou prsty)…..doplazí se k autu a odlíždí za Maranzanem(do jeho vily)….zde je oslava. Vstupuje ve vnitř a nevšímá si ostrahy(když ho chtějí vyhodit, tak ho pozná jeden z těch co ho předtím našel). Poskytnou mu pomoc……on se po 2 měsíční rehabilitaci rozhodne zůstat u Maranzana.
Práce je snadná….sem tam něco vybrat, někoho zmlátit atp.
Ovšem to trvá do roku 1940. Montego chce odstranit všechny salierovce. Montego podplatí lidi z berňáku(ti jim zajistí volný průchod….i mafiáni měly hrachy z těhle fízlů)….ostraha musí nedobrovolně opustit svoje stanoviště(jsou policajtama odvezeni za město…..zde je předávají montegovcům…ti je postřílí a v dodávkách odvážejí do spalovny).
Fízl z berňáku zaklepe(daňová kontrola)…2 mafiáni otevřou. Hned mezi dveřma to odnesou oba nožem. Šéfové couvají stranou. Montego vstupuje a sním jeho 4 lidé(s tomygunem). Začínají na pokyn střílet. To rozuří Dona Maranzana….ten nechá vyvraždit bar Dona Montega. Začíná válka mezi rodinami. Hlavní postava Tom se spřátelí s ostatními(s těma dvěma co ho našli). Masakry obou mafií trvají………všichni jsou ohroženi smrtí……………………..Tom by plnil svoje mise.
Pár salierovců se ukrylo v kině Twister(to starý kino)….zde vzniklo jejich útočiště. Do roku 1942 se nic ve válce neudálo(no v misích se toho uděje hodně), ale salierovci získali kapitál na obnovu.
Rodiny by se mezisebou vyvraždily…..salierovci by toho využili a v roce 1950 by vyvraždili montegovce. S maranzanovými lidmi to mají těžší, ale mají převahu(Salierovcům vládne Don Luciano)….tomu se povede vylákat Maranzana z jeho doupěte. Naláká ho do podzemních garáží….mnoho maranzanovců zemře(Tom a několik ostatních utíká). 1951 Tom a ostatní slaví počátek nového roku. Dveře vyrazí 10 Salierovců. Začíná masakr. Tom utíká. Daří se mu ukrývat až do roku 1952….asi tím, že už je starší, tak se chtěl usadit. To se mu stalo osudným…..protože na něj přišli z berňáku. U dveří zacinká zvonek. 2 mafiáni vlítnou s pumpovací brokovnicí dovnitř………vypumpují všechny broky do Toma. Ten se v bolestech(opírejíc o zeď) svaluje k zemi…..sám vydá posledí nádech a při tom vydí jak z něho vylézají střeva. Při dopadu jdou slyšet zvuky….roztřílených orgánů. Umírajícímu Tomvi jeden z mafiánů brokovnicí prorazí břicho(jako kopím)….do obličeje mu vytriskne krev(tomu mafiánovi). Mafián se opláchne v koupelně a oba odchází.
END……….jasný, že salierovci vyhráli(pro nechápavé).
Je to jen stručně, tak mi to hned nemusíte zdrbat :-)

Autor: warcraft

E-mail: warcraft14@azet.sk


Tomiho len postrelili a on to horko ťažko ale predsa prežil. Keď to Salieri zistí, že Tom žije, pošle naňho svoje gorily aby ho dorazili ale Tomas utečie do Európy.tam si začne vytvárať vlastný gang.skontaktuje sa s priteľmi z ameriky( Žlutý Pete a Lucas Bertone) a oznámi im, že jeho gang je 3 krát väčší ako Salieriho. Následne sa k nemu pridajú. Tomas sa vráti do Ameriky a zničí Salieriho za pomoci Morellovho gangu. S istotou že Morellovci a Angellovci sú priaťelia, sa Tomas rozhodne zničiť aj Morellovcov. Nakonic sa mu to podarí, a tomu sa hovorí skutočná mafia.

Autor: Neznámý

E-mail: ok@lop.pobox.sk


Po smrti Tomiho detektiv Norman bude riešiť jeho smrt z jedním detektívom z europy a to bude te vy. Zistite že Salieriho brat mal syna ktorí je teraz hlava rodiny. Vy a detektív Norman sa budete snažiť zabiť volako hlavu rodini.

Autor: Volňas

E-mail: volnfi@seznam.cz


Myslím, že by to mohlo být takhle: Mezi odchodem z galerie a tomovou smrtí je hodně let, takže by to mohlo být jak říkal Sam. Jen bych změnil, že si tommy založí vlastní gang s Lucasem a Žlutým pítem a postupně by zaučil svého vnuka a tak bysme hráli za něho. Tomův gang by se rozrůstal a nakonec by měl i svoji vlastní restauraci, kde by bylo jeho sídlo. Nakonec by odešel do důchodu a žezlo přenechal vnukovi. Jakmile ho Salieri zabije, bude chtít Tomův vnuk pomstít svého strýčka a to by mohla být Mafia 3.

Autor: Sam

E-mail: Sam.Salieri@seznam.cz


Tommy sa dostane z galérie s veľkým šťastím, lebo ho pri odchode postrelia. Pri východe sa objavia gangstry a začnú do vás šiť. Po malej chvíly sa objaví Žltý Pete a zachráni Vás. Vy budete musieť odísť z mesta, lebo každý gangster už bol informovaný a ponúkajú za vás slušné peniaze. Na letisko sa dostane po prestrelke a menšej nahánačke. Odídete z mesta a začnete organizovať rodinu. Do mesta vyšlete špióna a ten sa skontaktuje s bývalími Morellovými mužmi. Tý sa s vami spoja na odboj proti nenávidenému Salierimu. Skvelý plán prekazil Salieri a stihol utiecť z mesta. Neskôr sa vráti ako obchodník do milovaného mesta. Využijete šancu a zabijete ho.

Autor: Smrtka

E-mail: smrtka33@azet.sk


Tommyho len postrelili a po Tommyho prišla sanitka. Tommyho zachránily, vytvoril si vlastný gang a začal bojovať proti Salierimu. Pripojí sa k nemu aj druhá mafiánska rodina, na uliciach sa začne tuhý boj.

Autor: George

E-mail: george.sindelar@centrum.cz


Děj se bude odehrávat v City of Lost Heaven, ale Salieri respektive jeho nástupci začnou ovládat i okolní města. Sára po Tommově smrti vyhledá a kontaktuje své přátelé a bude chtít pomstít Tomma, ale sama odjede s dcerou do Evropy. Kamarádi Sáry, kteří budou chtít pomstít Tomma se začnou rozrůstat a začnou vydělávat na ilegálních obchodech a úplně zapomenou, že chtějí pomstít Tomma a udělají se Salierim pakt a rozdělí si města, ale přesto se najde jeden člověk, který na Tomma nezapomněl ,Luke, a bude se snažit zničit Salieriho, když se to Salieri dozví začne jednat, zruší pakt a bude válka. Salieriho rodina bude zničena za dlouhých 8 let, ale když don té rodiny, která měla pomstít Tomma zjistí, že ta válka byla jenom kvůli Lukeovi, bude ho chtít zničit, ale Luke uprchne na Letiště a podaří se mu sehnat letenku do Evropy, nastoupí do letedla, letadlo vzlétne a když už to bude vypadat, že Luke přežije, tak jeho letadlo dostane poruchu a zřítí se do oceánu….The End

Autor: rewr

E-mail: rewr@centrum.cz


Děj se bude točit kolem rodiny Salieriho.Když byl Tom zabit tak se Salieri pustil do zničení jeho rodiny, aby nikdo nezůstal.Zabije Sáru a dceru Toma, ale potom přichází problém.Ve městě Lost Heaven přichází kokurence
po dobu co se staral o to, aby zničil Toma.Rodina Wertoliho se usídlila v Hobokenu.To znamená tři gangy v Lost Heaven.Rodina Salieriho,Wertoliho a gang Fhogara, který sídlí v Central Island, protože Fhogarové netouží po moci nad městem tak je tu boj mezi Salieriho a Wertoliho rodinou.Wertoli je sice cizinec, ale docela rychle si porozumí s Fhogary.Fhogarové budou nejdříve u toho a pak u toho.Nakonec po dlouhých bojích se zjistí, že Wertoli je syn Morella jr. a jeho rodina bude vypuzena z města.Fhogarové odejdou pryč z města.

Autor: Bluejoy

E-mail: bluejoe@centrum.cz


Po tom co zastřelili Toma se koná pohřeb na který přijdou jeho přátelé. Jeden z jeho přátel jménem Tim Jorhan slíbí, že smrt Toma pomstí.Po pohřbu Tim zamíří do města Lost Heaven.Hned jak přijede ubydlí se v hotelu.Další den začne pátrat po Salieriho rodině.Při pátrání se dozví, že rodina Salieriho se velmi rozrostla a ovádá celé město.Napadne ho se k ní přidat.Pátrá dál až se dostane do baru Salieriho. Jde do vnitř a tam spatří Salieriho obklopeného svými kumpány.Salieri si ho všimne a zeptá se ho co tu dělá. Než Tim něco vyřkne před barem zastaví vozidla z kterých vylezou chlapíci a začnou kosit do baru.Salieri se s Timem schová a zadem utečou.
POKRAČOVÁNÍ BUDE POKUD TOHLE BUDE STÁT TROCHU ZA TO

Autor: rewr

E-mail: rewr@centrum.cz


Po tom jak zastřelí Toma, uvidí to jeho přítel Mark a hned zavolá záchranku. Tom bude odvezen do nemocnice a pak se z toho dostane.S přítelem Markem a pár známými se vrátí do Lost of Heaven a začne rodině Salieriho dělat jako pomstu ze života peklo.

Autor: Sandra

E-mail: sandra.Travnickova@seznam.cz


Jakmile vás zastřelí přiběhne k vám Sára a zavolá o pomoc.Odvezou vás do nemocnice ale tam stejně zemřete.Bude to smutné ale Sára zjistí že je těhotná.Po několika letech si Sára najde nějakého chlapíka.Pozor!!! Je to vnuk Dona Salieriho.On to neřekl svému otci s kým chod. Ale jeho otec je ten který vás zabil.Dcera Sáry v 26 a její syn se ve 20 letech se dozvěděli celou pravdu o svém otci.A tak se dohodli že pomstí otcovu smrt.

Autor: Murphys

E-mail: murphys35@atlas.cz


Mafia 2 začíná na Tomově pohřbu, účastní se ho i Tomův kamarád z války. Tom mu kdysi na nějakém tichomořském ostrůvku (nebo třeba v Normandii, to je celkem jedno) zachránil život (Podle mě není Tomova účast v druhé světové válce úplně nelogická). Stali se nejlepšími přáteli a Tom mu svůj příběh vyprávěl. Onen kamarád je ale nyní velkým kápem mafie třeba v NY. Má tedy moc pomstít smrt svého nejlepšího přítele. Naváže kontakt se spřátelenou rodinou ve městě kde operuje Salieri resp. jeho následovníci kteří jsou zodpovědni za Tomovu smrt. K této rodině vyšle jednoho ze svých mužů čili vás. Budete plnit \“normální\“ úkoly vašich dočasných nových šéfů ale vaším skutečným a dlouhodobým úkolem bude najít a potrestat Tomovi vrahy…

Autor: Sawyer

E-mail: sawyer@quick.cz


Já si myslím, že navázat na Tomovu smrt moc nejde. Ale příběh by mohl pokračovat odsouzením donových lidí a nějaký mladý Policista shodou okolností kolega toho, kterýmu Tom pověděl celý svůj příběh se rozhodne na vlastní pěst nebo v nějakém týmu úplně zlikvidovat zbytky salierova gangu (něco jako neúplatní v Alcaponeho případu) a v postupných misích se víc přenese na druhou stranu zákona (nebo nějaká konspirace vůči němu ze strany jiných zkorumpovaných cajzlů) ho na tu druhou stranu dovede….

Autor: Stiebling

E-mail: KSTIEBLING@SEZNAM.CZ


MAFIA: THE CITY OF PRAGUE

/pozn.: Celou hru ovládáte Davida/
Bohužel na konci Mafie 1 jste zemřeli tragickou smrtí kvůli Donu Salierimu (nyní už Juniorovi), který vás ani po více než dvaceti letech nepřestal hledat. Zbývá jen Sára a manžel Sářiny dcery Jane – David. Ovšem co dělat??? Jane se vše o svém otci dozvěděla, ačkoli nikdy neměla, ale člověk když chce najde všechno. Sára ihned kontaktuje svojí dceru. Jane i David přijedou na Floridu za Sárou aby Sáře pomohli. Při té příležitosti Jane vypraví Davidovi vše o svém otci. Po pohřbu David Sáře a Jane naznačil, že má nápad, ale než ho stihl říct, někdo začal klepat na dveře. Sára vykoukne oknem a vidí chlapy s pistolemi. Co teď? Všichni vyběhli sklepním vchodem, nasedli do auta a vyjeli sousedovou zahradou. David chtěl říct svůj nápad, ale na poslední chvíli si uvědomil, že by to také nemuselo projít a tak si ho nechá pro sebe. Jedete po dálnici. Je noc a vy se musíte ubývat v motelu. Shodnete se, že Salieri se pravděpodobně nechce pomstit jen Tommymu, ale celé rodině. Proč? Protože je to debil.
Dohodnete se, že musíte opustit Ameriku a začít žít v jiném kontinentu, v nějakém malém státu a městečku, kde vás Salieri nenajde. Hledáte na mapě Asie, Afriky a na konec Evropu. Jane si všimne malého městečka v malinkém státu. Co tohle??? To je nějaké Československo a v něm jistá Praha, musíme o tom státu zjisti co nejvíce, navrhla Jane.Zjistíte, že jde o docela civilizovaný stát, a rozhodnete se, že musíte sehnat letenky. Jeďte na letiště /letenky už máte po krátkém intru/ a najděte své letadlo a rychle leťte. Ovšem pilot uprostřed letu omdlel a letadlo do dvou minut spadne! Ačkoli jste s letadlem nikdy nelétali, musíte to zvládnout. Když to zvládnete, můžete pokračovat ve hře. V krátkém intru přistanete, ale vůbec nevíte kde. Nacházíte se na nějakém velkém poli. Zeptáte se farmáře, ale ten mluví neznámou řečí, ale vtom Sára vykřikne, že je to Němčina a tu prý zná. Tak se s farmářem dá Sára do řeči. Zjistíte že jste v Rakousku, ale jak se dostat do Prahy? Musíte si od farmáře koupit staré auto a pomalu se šourat do Prahy. Po krátkém intru se nacházíte v Praze Vršovicích. Ale poměrně dost peněz jste vyhodili za auto, tak co teď??? Navíc neumíte ČESKY.
POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ!

Autor: Michal

E-mail: MichalMickal@seznam.cz


Scénář od Michala je velmi obsáhlý, takže čtěte zde. Scénář má zatím jen dvě mise, postupně se bude rozšiřovat a na konci by měl mít dvacet misí.

Autor: Stiebling

E-mail: KSTIEBLING@SEZNAM.CZ


Mafia 2 by určitě měla navazovat na konec jedničky. Asi nějak takhle:
Střelbu luparou přežijete, přiběhne k vám rychle žena Sára a zavolá pomoc. Po návratu z nemocnice si uvědomíte, že Salierovcům se neschováte nikdy a tak musíte jít proti nim. Založíte gang spolu s vaším synem, který potáhnete proti Salierimu. Tommy Angelo bude něco, jako v jendičce Don Salieri – vůdce rodiny. Ovládat budete Tommyho syna.
Krátce po založení gangu, někdo od Salierovců vyhodí váš dům do povětří, máte štěstí, že v něm zrovna nikdo nebyl. To vás nutí odstěhovat se do Evropy. Usadíte se v Londýně, koupíte si dům a žijete dál. Samozřejmě ste počítali s tim, že váš Salieri junior najde, ale nečekali jste, že tak rychle. Sára jako první vejde do vašeho nového domu a v tom okamžiku ji zastřelí Don Salieri Young osobně. Hold dál musíte žít život bez zvé matky Sáry.
CHYBA!!!!!!! V Londýně již několik let sídlí gang, se kterým se Salieri spokil, aby mohl jít proti Angelům. Proto musíte vyhledat nějaké další chlapy do svého gangu.Během celé hry musíte v Anglii hledat spojence a jestě k tomu se živit a jít proti Salierimu.
Celý příběh skončí tak, že zabijete Dona Salieriho, ale jeho spojenci zabijí vás. Zbývá tu sám Tommy Angelo. Který už žije jen ze sezení doma.Ovšem jednou jde po ulici a vidí známu tvář. Nemůže to mu uvěřit. je to…….. Pokračování v Mafii 3

Autor: Dictator

E-mail: dictator@centrum.cz


Mafia2 by neměla podle mě navazovat na jedničku. Můj příběh by začínal tak, že nějaký mafián, který je u Mafie 2 roky toho už má dost a rozhodne se, že z mafie odejde. Don si ale bude myslet, že ho chce zradit a vyzradit ilegální obchody policii. A tak posílá pistolníky, aby ho zabily. Konec by vypadal tak, že si hlavní postava uvědomí, že mafii neuteče, tak začne jít tvrdě proti ní. Nakonec zabije Dona.

Autor: Boy

E-mail: boy.pce@centrum.cz


Po otcově smrti jeho dcera Charlie vyrůstala a matka ji živila,už jako malá holka vyhledávala otce,ale v 18.letech se dozvěděla celou pravdu.Rozhodla se mstít.Začala chodit na střelecké kursy a začala na sobě pracovat.Byla nejlepší díky trenérovi Jamesovi,protože ji věnoval hodně času.Zamilovali se,a když vyprávěla tragický příběh smrt otce,tak James to měl na vědomí a řekl jí to,Charlie se naštvala a rozešla se s ním.James byl syn, Dona Salieriho!!!Na Charlie čekalo za každým rohem nebezpečí.James Salieri najmul mafiány,aby zabily Charlie.Neměla to lehké.Když už splnila několik misí,tak na ní čekala ta nejtěžší mise.V plížit se k přístavu a sničit gang,bývalého Sergia Morella.Nakonec přestřelky s Jamesem Salierim a jak to hráč udělá,tak bude ukázka,že Charlie vytáhne upilovanou brokovnici a trefí Jamese Salieriho,on malinko uskočí k cisterně.Charlie vezme z kapsy a zapálí sirku,hodí k cisterně a řekne:pozdravuje tě Charlie Angelo.Celý to bouchne a stihne utéct.Nakonec se stane slavnou a dopsala deník,kde její otec skončil.Vyjímka byla vtom,že přežila.

Autor: Volňas

E-mail: volnfi@seznam.cz


Napadlo mě, že by se opakoval epilog z jedničky. Ale mafiáni by zastřelili Tomova souseda. Tom a jeho soused si byli velmi podobní, tak byl soused zvyklý reagovat na Tomovo jméno ( i když se Tom jmenoval už jinak, soused ho oslovoval vždy jen Tom ). Tom by to viděl a založil by svůj vlastní gang. Členy by byli Lucas, Ralph, Vincenzo, Luigi a nějací mafiáni, kteří se snažili mít taky svůj gang, ale nedařilo se jim to. Hráli bychom třeba za jednoho z nich.

Autor: Roujanda

E-mail: Rourajda@seznam.cz


Mohlo by to začínat tak že by se opakoval epilog z jedničky a pak jak by tom dopadl na zem mrtvý,vzbudil by se z postele spocenej a zjistil by že je to jenom sen,takže by vstal z postele ,šel se napít a zjístil by že pred jeho barakem brzdi auto…to by byli ti mafiani co ho maj zabit,on by nelenil a vytáhl kvér…a tak by to mohlo začít.

Autor: Dave

E-mail: SandriD@seznam.cz


Scénář od Dejva (http://mafia.pcgames.cz) je velmi obsáhlý, takže čtěte zde.

Autor: Sentinel

E-mail: sentinel2@post.sk


Mohlo by to začať skôr tým že Tomy by to prežil a v Mafii 2 by bol Don Angelo a išiel by proti Salierimu a niaky mlady ako bol v Mafii 1 Tomy by tu zase bol hlavná úloha a sním by sme museli zničiť ostatných Salieriovcov. Ale ja aj tak verím že to čo vymyslia Ilussion Softworks bude aj tak najlepšie.

Autor: Neznámý

E-mail: Neznamý


Mohlo by to začít tím, že musíš zabít Tommyho Angela, a potom bys dělal práci zase pro Dona.

Autor: Šlaha

E-mail: slaha@seznam.cz


V Mafii 2 by se mohl využít zvyk českých herních vývojářů a jejich datatiskům k nim, tzn. udělat stejně jako OpF: Resistance a Fist Alphu před původní hrou. Už v Mafii se objevila fotka dona Corleona, proč ji nevyužít? Mafia 2 by začínala pohledem na onu fotku, postavy na ni by začaly chytat barvu a hýbat se, Dona Corleona, Morela a Salieriho by jsme zastihly po nějaké misi, která by pak byla na konci hry. To znamená, že bychom se opět, jako v jedničce, vrátili v povídání Salieriho zpět, odehráli několik misí a dostali se opět k fotce. Po ní by následovalo intro bavících se budoucích Donů, že sesadí Corleoneho a rozdělí si město, a to by byla poslední mise, pak by následovalo intro o rozdělení města, atd. Tak by mafia 2 končila.

Autor: Neznámý

E-mail: andmed@centrum.sk


Nebolo by od veci keby sa v pribehu Mafie 2 zamiesala jeho dcera.Myslim ze by to bolo zaujimave hrat to so zenou…Ked dievca dovrsi urcity vek bude zit v chudobe a zivot pre nu nebode mat zmysel tak spolocne so svojim priatelom(najake misie budete hrat so zenou ine s jej priatelom)Spolocne sa budu snazit dostat Salieriho.S pomocou Tomovych priatelov Lucasa Bertoneho… . Salieri bude okupovat ine mesto budu tam novsie zbrane auta a celkovo to bude lepsie.Samozrejme ,ze sa to skonci dobrea tak aby sa mohlo rozmyslat o Mafii 3.

Autor: P.H.

E-mail: petanhnizdil@seznam.cz


Když Tommy Angelo udá všechny mafiány a policie je zatkne začne výslech.Všichni budou muset říct o misích , o kterých Tommy Angelo nic nevěděl.Budete hrát třeba za Salieryho ochranku nebo třeba nějakýho Jacka atd,prostě budete hrát za všechny členy rodiny který to přežily až do konce jedničky.Myslim si že hrát za Paulího nebo sama by byla nuda zvlášť , když nepřežili jedničku.Taky bych nenavazoval na Sáru ani její dítě bylo by to nudný.scénář je smyšlenej a s Mafií 2 nemá nic společnýho.