Tajná auta

Na prvním obrázku je místo, kde auto spočívá, a na druhém je samotné auto.

1) Lassiter V16 Apyllyon

Toto auto, jak vám řekne Lucas v jedné misi, je umělecké dílo, ale má dvě špatné vlastnosti. První špatná vlastnost je to, že je strašně dlouhé, a druhá je to, že nemá střechu. Jinak je to opravdu dobré auto. Velmi dobré je to, že Apyllyon je velmi  bytelný vůz a při nárazu vám neubude moc životů.

2) Lassiter V16 Roadster

Tímhle autem vezete v misi “ Dobrou chuť “ dona Salieriho k Pepemu do restaurace. Opět velké nevýhody jsou to, že je to vůz dlouhý a bez střechy. Výhody tohoto auta jsou ty, že je bytelné a celkem rychle zrychluje :-). Do kopce nezpomaluje, což je moc výhodné při tom, když vás někdo pronásleduje.

3) Bruno Speedster 851

Toto auto má jen jednu nevýhodu, a to je to, že nemá střechu. Má skvělý výkon, a proto jede velkou rychlostí. Není sice tak bytelné, ale přesto vám při nárazu neubude moc životů. Bruno je taky dobrý v tom, že do kopce nezpomalý – je.

4) Silver Fletcher

Tohle auto, které můžete získat v misích „Návštěva lepší společnosti“ a „Smetánka“, je po všech stránkách dobré. Má střechu, je bytelné, částečně neprůstřelné a hlavně dobře jede (i do kopce).

5) Neviditelné auto

Toto auto se jmenuje Crusader Chromium Fordor. Je to obyčejné auto, které postupně mizí. Nejdříve zmizí blatníky, pak střecha, potom postupně dveře, pak sedadla, kola, světla, volant a nakonec i samotný Tom. Když potom vystoupíte, tak Tom i auto jsou stále neviditelní. Bohužel je to auto pouze v Extrémní jízdě :-( . Ale do stavby můžete vejít i v normální Jízdě :-).

6) Bolt truck-Atlantic import

Toto je náklaďák, který není ničím zvláštní. Jediné, co není na ostatních náklaďácích, je to, že je na něm nápis Atlantic Import. Je to náklaďák z mise Jen tak pro radost. Bohužel tam nejsou diamanty :-(. Tip na auto je od Rickyho.

7) Lassiter V16 Phaeton

Toto auto je jen v Nočním městě. Je to starý dobrý Lassiter. Má skvělé vlastnosti až na to, že nemá střechu. Tip na auto je od Rickyho.

8) Bolt Hearse

Toto auto je pohřební vůz. Nemá žádně vyjímečné vlastnosti, snad jen to, že je strašně bytelné. Opět ho nemusíte krást, stačí jen nastoupit a jet. Tento pohřebák je jen v Extrémní jízdě.