Warning: Undefined variable $mobile in /DISK2/WWW/czech-games.net/mafia/wp-content/plugins/smooth-page-scroll-to-top/smooth_scroll.php on line 24 Mafia II – Rodiny – Mafia, Mafia 2 & Mafia 3

Mafia II – Rodiny

Mafia 2 - Rodina Falcone

Zločinecká rodina Falcone je jednou ze tří v Empire Bay. Jako svou centrálu používá restauraci Maltese Falcon. Restaurace získala své jméno díky lásce, kterou chová Carlo Falcone k detektivním románům. Falconeho zástupce Eddie Scarpa z restaurace řídí každodenní operace rodiny a tráví většinu času v baru.

Hlava rodiny:

Zástupce šéfa:

Účetní:

Ostatní členové:

Mafia 2 - Rodina Vinci

Nejstarší ze tří rodin v Empire Bay. Frank Vinci a jeho blízký spolupracovník Leo Galante připluli do Empire Bay ze Sicílie v roce 1908. Společně vytvořili nejúspěšnější zločineckou organizaci v historii města, ve které Frank poskytoval sílu a Leo inteligenci. Dnes již není tato rodina tak silná, jak bývala, pořád ale ovládá velkou část města a to převážně lodní dobravu a dovoz zahraničního zboží.

Bar Mona Lisa v západní části města patří šéfovi mafie Franku Vincimu, který ho používá k praní peněz ze svých méně legálních podniků. Frank pojmenoval bar po své zemřelé ženě.

Hlava rodiny:

Zástupce šéfa:

Consigliere:

Ostatní členové:

Mafia 2 - Rodina Clemente

Rodině Clemente, která je nejmladší ze tří rodin ve městě, šéfuje Alberto Clemente. Clementemu patří Freddieho bar v italské čtvrti, jatka v Riverside a provozuje spoustu malých vyděračských kšeftů po celém městě.

Hlava rodiny:

Zástupce šéfa:

Ostatní členové: