Warning: Undefined variable $mobile in /DISK2/WWW/czech-games.net/mafia/wp-content/plugins/smooth-page-scroll-to-top/smooth_scroll.php on line 24 Multiplayer z betaverze Mafie – Mafia, Mafia 2 & Mafia 3

Multiplayer z betaverze Mafie

Nejvíce chybí v Mafii multiplayer. Co se s ním stalo nikdo, tedy kromě autorů, neví. Plánovalo se, že vyjde v podobě patche, ten však nikdy nespatřil „světlo světa“. Multiplayer by určitě hodně oddělil Mafii od konkurenční série GTA. Hra by se pravděpodobně stala ještě zábavnější a oblíbenější, než je teď. Po síti by jsme si hru zahráli v pár zajímavých modech.

Tím prvním měl být ten, že v nějaké části, třeba v Hotelu Corleone, jedni hráči hrají za policisty a druzí za mafiány. Policisté mají za úkol zachránit rukojmí a mafiáni je zajmout a znemožnit policistům jejich záchranu. Další variantou měly být závody ve třicátých létech. Závodili byste s formulemi a jezdily byste na tratích: Hoboken, Central Island, Downtown a Oakwood. Tyto tratě byly původně určeny pro misi Fairplay. Ale té autoři vybudovaly závodní okruh. Podle některých zdrojů měl multiplayer obsahovat i menší části hry třeba Oakwood. Také se prý mělo hrát na vlajky, jeden tým ukradne vlajku druhému týmu, nasedne do auta, odjede ke své vlajce a vyhrává bod, jak je tomu u mnohých multiplayerovýh her. Jsou to jen fakta a spekulace, takže se neví jestli by multiplayer obsahoval tuto variantu.

Autor článku: Paulie
Úprava článku: Alien