Warning: Undefined variable $mobile in /DISK2/WWW/czech-games.net/mafia/wp-content/plugins/smooth-page-scroll-to-top/smooth_scroll.php on line 24 Chyby hry – Mafia, Mafia 2 & Mafia 3

Chyby hry

Prosím všechny návštěvníky, aby už neposílali své chyby. Důvod je jednoduchý,  velmi často se opakují… Děkuji

1 | 2 | 3 | 4

Autor: Patras525


Objevil jsem zajímavou chybu jednou jsem šel v jízdě normálně po chodníku a nechta jsem narazil do stěny a pak se stalo že sem viděl do toho baráku (vypadalo to jako hospoda) ale šel jsem dál a pro zajímavost sem narazil do další stěny a taky jsem tam viděl a tak to bylo furt dokola (musím říct že lostheavenskébudovy jsou zevnitř zajímavé).

Autor: Martin S.


V mafii je nesmierne vela chyb, ktore sa nemusia prejavit zakazdym. Ja som mafiu presiel cca 9krat a v kazdej som nasiel nove a nove chyby. Medzi najzavaznejsie patrili asi tie, ked som sa pri jazde autom len tak prepadol pod zem alebo moji protivnici len stali a ja som ich bil pacidlom, alebo som spadol z mosta, stal na vode a zrazil ma parnik.

Autor: Anny K.


Byla jsem v misi Smetánka (jak mám jet k tomu divadlu a pak přede m,nou má morelo zdrhat) ,když jsem dojela k Morelovu autu(silver fletcher) tak tam jenom stál a Pauli po něm střílel, všichni ječeli ale ani bodyguardi ani Morelo nereagoval…až když jsem vystřelila já tak po nás začali střílet…no tak sem je zabila a oběvilo se intro jak je Tom shazuje z mostu…divný

Autor: uuuiio


Když jsem jel s Pauliem na prohlídku postřelil jsem ho. Popošel do předu,a já jsem šel za něj. A najednou Paulie otočil na mě hlavu,ale tělo ne.

Autor: Rob


Tohle se stalo když sem naposled hrál misi Melouch. Jedu s Pauliem nadzemkou k bance a blíží se zastávka, kde se má vystoupit. Má se vystoupit, ale Paulie se odmítl hnout. Tak se počkal až se vlak otočí a projede znovu . . . a znovu nic. Po znovu spuštění už bylo vše v pořádku.

Autor: Radím U.


Mafia je velmi dobra hra ale má chyby, a tych chyb je tam hodně třeba i stovky chyb v mafii, a taky tam jsou zvaně megachyby toje chyba ktera už není normalní chyba ale velka chyba, a jednu z nich sem si všimnul že když tam je ten chlap ktery měl byt vaš pomocník jako pauli nebo sam, kde se uvadělo že tak měl vypadat tomy a další že měl vypadat jako paulie, tak na některych obracich bylo znamo že seděl v baru pří poradě, a tak semi to povedlo ho najít, v misi navštěva lepší spolešností, tak sem nan ho promluvil a on nic, potom sem do něho praštíl a všeci po mě začaly ze sallieriho baru střílet tak přece jenom jeto vaš nějaky společník ktery měl byt jako pauli a sam, tak sem to zkusil znovu a zabyl sem ho a tam semi napsalo že Pauli zemřel.

Autor: FnX_Tiger


Když v jakékoliv misi nebo jízdě vlezete do telefonní budky a máchnete pálkou maximální silou, je efekt stejný jako by vás někdo vší silou praštil zezadu -> chípnete

Autor: Johny


Ked som sa vracal s misie DOBRU CHUT tak som isiel cez 130km-h a išli za mnou policajti, tak Salieri vystupil pri hydrante policajne auto skočilo a prešlo salieriho ale jemu sa nič nestalo.

Autor: Lukáš T.


Zahada z obrazy- stačí když v jakekolí misí kde jsou obrazy si vezměte bejzbolovu palku, viz sallieri bar tam je obrazu hodně, prasknete vší silou do nějakeho obrazu bejzbolkou tak vám ubyde žívot.

Autor: Daneček


Víte že vmisi smetanka můžete zabít ralfa a lujgiho?

Autor: Anny K.


V misi kněz, když zabijete toho kněze dřív než vleze do té mídtnosti, tak potom v intru šlape po vlastní mrtvole!

Autor: Filip H.


V misi Všechno nejlepší jsem zabil policisty v autě,sebral jsem zbraň a jel jsem do přístaviště,převlékl jsem si námořnický oblek.Pak jsem šel k tomu bodyguardovi na molu,prohledal mě a řekl\\\“A co ta zbraň?Rychle odsud zmiz nebo na tebe zavolám policii. Prošel jsem kolem něj a nic se nestalo.Na parník jakoby mě s tou zbraní pustil.

Autor: AmMaNs


Když jsem hrál polední misi, jak mám zabít Sama, tak jsem mu vzdy ubrl trochu zivota pak jsem mu to toho výklenku hodil Granát a on spat a něž se zvedl doběhl jsem k němu a rozstřílel!Ale mise nezkoncila,prostě jsem to musel hrát znova

Autor: Průjem


Ja sem hrál Smrt umění. Normálně jsem vystřílel to první patro a to u těch schodů. A jakmile otevíráte ty dveře a zanima jsou ti dva chlapci s brokama, jeden sedi na sedačce, tak odtamtud se něco stalo, ale prostě všichni stáli na místě s rozpřaženýma rukama. Nešli zabí ani po mmně nestříleli.

Autor: Dejv


No jednou se mi po naloadování hry stala zajímavá věc. Dojel jsem do Hobokenu a pak tuším že jsem zmáčkl alt+tab či se mi PC přepnulo do režimu spánku teď nevím, ale opětovném naběhnutí hry se mi objevily auta, byla sice klasická, ale měla spoustu barev, ala duha na jednom autě jich byla spousta a celkově ta jejich textura divná,což by nebylo až tak divné, ale po zajetí za roh jsem najednou uviděl spíše místo lidí mutanty, jelikož najednou měly psí hlavy. hru jsem ukončil, a nastartoval a vše bylo vpořádku.

Autor: Johny


Keď som hral jízdu-venkov mal som to OBRNENE AUTO a zrazil som sa s nejakým autom. Vyletel som do vzduchu a keď som sa pozrel dole bol som ako keby v nebi a potom som náhle skapal.

Autor: Kiulpekidis


Mně se jednou povedlo v jízdě že sem vzal thora, ted newim jakýho a naboural sem do auta, odlítl sem proletěl sem zdí domu a objevil sem se někde v nebi a auto stálo na místě a na tacháči bylo naplno a prachy se jen přičítaly chtěl, sem zastavit vystoupit, ale nic nešlo. Musel sem vypnout hru :-D

Autor: Patras


Dnes jsem narazil na zajímavou chybu, jen jsem si tak jezdil v jízdě po městě a honily mě plicajti, tak jsem je skusil na veést do řeky oni tam spadli a jeli po vodě dál zvláštní.

Autor: Patras


Někdy v jízdě jsou policajti tak blbý že když do nich budete střílet nic nudělají, ani se neobjeví pouta nic prostě se nechají zabít.

Autor: Aneta V.


Když pojedete do China town na náměstí,tak zajedete s autem do jednoho rohu a tam je krámek z nápisem Pharmacy.Vy pojedete těsně vedle Pharmacy a najednou vám auto zmizí (opravdu funguje, pozn. redakce).

Autor: Kámoš 15


Raz, keď som v Mafii hral Jazdu, tak som chcel ukradnúť auto. Keď som toho muža vyhodil z auta, tak som ho zastrelil. Nasadol som. Naštartujem, a ten muž vstal, dal ruky za hlavu, a zase ľahol. Čudné!

Autor: Pípa30


V misi melouch, jak okrádáte banku, tak nechte vypršet čas (5 minut) at přijede policie. Až přijede tak jeden policajt říká odhoďte všechny zbraně a vyjděte s rukama nad hlavou, tak odhodte všechny zbraně a vyjděte ven a ti policajti vás stejně zastřelí…

Autor: Lee D.


Ja jsem si jednou dala jízdu a dívám se – Tom i ostatní lidi po celém městě chodí (nebo spíš lítají) jako prkna – mají rozpřažené ruce a jsou uplně ztuhlí, ani nepohybujou nohama! :-D

Autor: Pavel Š.


Když sem jel z taxíkem tak na mě mával jeden člověk a já sem vystoupil a von pořád mával!

Autor: Jakub K.


V denním městě jsem s Black metalem na chodníku přejel člověka a zrovna v protisměru jela policie, začala houkat ,ale jela po silnici pořád dál jako normálně :D stalo se mi to i v tunelu kde jsem naboural a policie v protismeru houkala ale jela dal :D.

Autor: Petr S.


Když jsem hrál misiu na lodi, tak jeden dedko, išiel na mostík a začal tam kružit rukami a stat vo vzduchu.

Autor: Novacka


Když hraju jízdu denní město, tak v Hobokenu na staveništi je taková budova ne bo garáž neebo tak a v do ní se dá jet autem nebo ji normálně projít prosté projdeš jako duch. ZVLÁŠTNÍ, ŽE?

Autor: Cittronek


Dejte si volnou jizdu nejaky auto ze znacky: bolt, falconer… atd. Někam ho zaparkujte a ustrelte mu vsechny kola, a pak do toho auta nasednete a kola se tam zase odeví… divný.

Autor: Johny


Asi ste si to uz vsimli ale najlepšie je to vidieť na GULIANO BRIDGE..vystúpte s auta a pozrite sa na iné autá-na ich pneumatiky..vobec autá v MAFII nejazdia po ceste ale idú vo vzduchu.

Autor: Markchett


No tak jsem hrala clarkuv motel,zalezla jsem tam do jednoho pokoje, ale ješte předtím jsem zastřelila toho typka na zachode..takže všichni slyšeli vystrel a v pokoji si me našli. No ja je postřílela a jeden zustal na stropě v pozici ležící…jako by ho nekdo přilepil :).

Autor: Michal L.


Když jsem po závodě měl zajet za Lucasem a ukazoval v ukazce to auto tak ty dveře se otevirály směrem dozadu a ve volne jizdě se ty devre od lassisteru oteviraji směrem dopředu.

Autor: Mesik


Když sem v misi omerta už našel a zajal franka, a ted jsem musel jit najít jeho rodínu tak sem ji našel a ještě sem musel jit pro listky tak sem pro listky šel a ted sem ted sem byl u frankové rodiny a na tu jeho ženu sem promluvil a ona řekla \\\“jsem rada že ses zbavil tych policajtu, že se chovali ještě huř než barbuchy\\\“.

Autor: Jirka Š.


V intermezzu po misi Běžná Rutina – Sejmi ho! jsem narazil na takovou nevýraznou chybu.Když Tommy Normanovi vyprávěl,tak říkal: …..a doktor se Paulieho neptal,kde přišel k tý díře v noze. Ale přitom v té misi Běžná rutina ten Morrelův gangster STŘELIL PAULIEHO DO BŘICHA. Že by se Tommy přeřekl?? :-)

Autor: Tercovnik


V misi uprhclík zi chlapi co vás vy hodej po vas strilej modelem saw 10 mp a pak kdyz dobehnete k salierimu baru tak jeden má colt 1911 to nechápu proc nestrilej snim.

Autor: Hackerko666


Mne sa stalo to,že nechtiac som buchol v bare do Salieriho a všetci po mne začali strielať.A v tom Paulie zakričal : \\\“Tome,pojď mi pomoct\\\“ aj keď po mne strielal.

Autor: Dan B.


Ahoj, big mistake je v misi smrt umění. Už jsem to jednou psal, ale nebylo to sem dáno. Sam lze zabít i jiným způsobem. Takovým, se kterým vývojáři nepočítali a po jeho zabití se ani nespustí animace. Zkuste ho oběhnout, vytáhněte thompson a jděte. Pak se schovte v uličce. Potom opět to samé. Jste těsně u něj a potom když se otočí, vytáhněte pumpovačku a doražte ho. Hodně štěstí.

Autor: Martin Š.


V misi Návštěva lepší společnosti když sem se vydal od branky nalevo tak tam šel Gangster a po něm šel začal sem ho mlátit on střílel a nic se mi nestalo pak přišel další střelil do mě já odlít asi 50 m do vzduchu…

Autor: Jirka Š.


V misi Smrt umění – Velké finále jsem si všiml další chyby.Ti dva chlapi úplně na začátku,jak se objeví za vámi,tak v tom videu oba dva mají v ruce Colt Detective Special, ALE po skončení tohoto videa má jeden S&W Model 10 MP a druhý Colt 1911.Že by si ty zbraně rychle po videu vyměnili?? :-D

Autor: Patrik


Me mafia nebavi ,ale jednou se mi stalo, ze jsem se vratil z ukolu a salieriho bar tam nebyl, jen rovna zeme.

Autor: Vojta K.


Při jízdě jsem jel moc rychle a vyděl mě fízl. Tak sem zastavil a šel sem zanim. Jenže on mě obešel a šel k mímu autu. Pak odešel.

Autor: Tomáš J.


Jednou sem si jen tak jel,neubrzdil sem to a projel sem na červenou. Viděl mě policajt běžel ke mě,vystoupil sem že zaplatím a policajt se naráz propadl do země, blok byl zobrazen slabě jako že mě nevidí a pak to hned zmizelo.

Pak za se když jsem v misi melouch šel ke žlutýmu Pítovi pro zbraně,nademnou jela nadzemka a zastavila mimo zastávku a lidi skákali z vlaku až dolů na silnici.

V misi JEN TAK PRO RADOST ten chlápek co hlídá ty bedny zaleze do zdi a začne pomně střílet.

Ještě jednou v misi JEN TAK PRO RADOST když sem blokoval ten náklaďák slopl mě policajt a stáli sme před tím náklaďákem a ten nás projel a začal ujíždět

Autor: Kuhi


Takato mala chybicka v hre :D Nenápišem tu toho moc ale raz keď som išiel cez mesto… v new arku ak pomôže :D tak som chcel JEN TAK PRO RADOST :D nabúrať do lampy, ja idem… idem… naraz preletím cez lampu akoby tam nebola, čudné :D

Autor: Jarda T.


V misi Volební kampaň jsem střelil toho politika do hlavy on žil furt všichni se rozběhli ale ten politik ne, tak jsem ho cca 10x střelil do hlavy a nic! Najednou se rozběhl a byl KONEC HRY.

Jel jsem v autě asi tak 60 km/h, naskočil mi blok, tak jsem zastavil, zaplatil a najednou jsem mi ten polda propad rovnou do mýho auta když jsem nastartoval najednou mi naskočila pistole a měl jsem tam napsáno: Policejní poplach!-Útok na veřejného činitele! Ti poldové jsou fakt …víte co :-)

Autor: Filiopil


Jak, když jedu třeba s paulím a on střílí po gangsterech, tak po nem policie nejde ale když začnu střílet já tak po mne jde policie.

Autor: Jirka Š.


V jízdě sem narazl na další chybu. Měl sem skoro prázdnou nádrž, tak jsem zajel k benzínce. Ale jakmile jsem klikl na Natankovat ,tak ten chlápek se otočil na druhou stranu od mojeho auta a jenom hýbal rukama a otáčel se, KDEŽTO HADICE SE SAMA ODHÁKLA ZE STOJANU A DOPLNILA MĚ NÁDRŽ. Ten chlap to tankování dělal zrcadlově otočen na druhou stranu.

Autor: Mára


Jednou sem mel honicku s poldama a tak jak je ten tunel litle itali na central island, tak sem jel a propadl se a poldove taky. Tak po zabiti jdu do menu a vidim tam dva policajty ve vzduchu jako by chteli utikat a drzi zbrane divne.

V misi smetanka s morelem na letisti, jak je v letadle, tak sem to letadlo dodelal vrtule hořely. Jak vite je to naznak toho, ze spadne, tak sem cekal kdy se spusti intro no tak sem sem si jeste jednou strelil do vrtule a prestala horet no a musel sem to delat znova.

Autor: Filass


Když máte misi \\\“melouch\\\“ a jdete na nadzemku tak stačí ukradnout auto a přejet policajta vzít si od něj zbraň a potom příjdete k Paulimu vezmete si tu zbraň co už jste měli a začnete střílet do Paula tak se mu nic nestane ale když vezmete tu od policajta tak ho zraní nebo zabije. To asi policie používá dum-dum =).

Autor: Dodo


Raz v misii LEN TAK PRE RADOSŤ , keď som vyšiel zo salieriho dvoru na lassiteri s pauliem a samom, tak sa auto zničoho nič prevratilo na strechu ale auto šlo danej.ČUDNÉ NIE??

Raz vo volnej jazde som mal taxík a mával na mňa pasažier.Keď som k nemu prišiel, tak do taxíku nastúpila len jeho vrchná časť tela a dolá zamnou začala bežať.

Autor: Cyberon


V jazde som jazdil ako taxikar, mal som zapnuty omedzovač, omylom vrazil do mafosov nahanali ma vrazali do mna nakonec vrazili este raz ked pobliz boli policajti zase vrazil (stale som mal omedzovač) a zobrazilo sa mo \\\“prekročenie rychlosti. Po celu tu dobu som mal zapnuty omedzovač.

Autor: Honza V.


No v jizde sem si cmajzl nakladak a chtel sem na nej dat zbrane abych si je moch vozit sebou tak sem jel k gulianiho mostu na opacnej konec kde je lucas bertone a tam sou takovi krabice zastavil sem u nich a skocil sem do nakladaku nedopadl sem ale na dno ale vysel sem ve vzduchu ale moch sem chodit a tak sem odhodil zbrane a ty se zastavili zesne nad nakladakem a tak sem jel ale ty zbrane tam porad vyseli a zusstali zamnou tak sem je chtel vzit ale byli moc vysoko takze sem byl v…

Autor: Angelo


Ked vo volnej jazde zoberete civilistu do taxiku sadne si dozadu vistupte a vihodte ho .. a von zarve \\\“Pomoc kradov mi auto!\\\“

Autor: Pavel


Ja kdyz sem delal misi bezna rutina tak sem byl vybrat vyplne,samozrejme sem musel cekat na pauliho tak sem vystoupil s auta a mezitim behal po silnici. v tom vylezl pauli a lezel na chodniku a rekl snad si nemyslis ze pujdem pesky. nasedl sem pauli vstal a jeli sme,ale jak sme odpousteli mesto tak byli vsechny znacky co sme potkali ve vzduchu.

Autor: Lukáš T.


V misi 18 Jen tak pro radost, toje poslední mise kdy jsi u Sallieriho, tak jsem šel na dvůr ale hned cestou v baru jsem praštíl Luigiho tak jsem šel i praštit Sama praštil jsem ho, ale Sam do mně začal kropit s levorveru a stratil jsem hodně života, tak jsem šel do garaže a spadl jsem do te diry kde Ralf vždicky oravuje jedno auto mno ale v tom semi zamotal do cesty Pauli a už jsem nemohl ste diry vylezt ten mě zabyl, ale hned přitom zabití řekl \\\“ježiš marja vždyt ho skoro mame\\\“ a to same taky řekl když jsme honily Morella na tom letišti.

Autor: Scorpi


V misii Bastard se stestim som nahanal Sergia a dobehol som jeho auto este pred pristavom.Vyhodil som ho z auta,zabil som ho,zabil som aj vodica a auto sa zrazu vybralo prec (uplne samo,bez vodica) a napisalo mi, ze Morello uprchl.

Autor: Jirka Š.


V misi Molotov party sem narazil na takovou chybu/divnou věc.Hlídače sem plesknul pálkou po hlavě rozmlátil sem auta hodil na ně koktejly.Pak sem vlezl do té malé garáže a zůstal sem sedět ve Falconerovi.Morellovi chlapi ale běhali před barem a nic.Pak sem teda vyjel autem ven,Paule jel směrem k baru tým základním autem,já s Falconerem směr Hoboken.Ti chlapi před Guillianovým mostem zastavili a nevěděli za kým mají utíkat/jet.Dva běželi za Paulem,zbytek za mnou.Stejně jsem je pak ale všechny přejel.

Autor: Luky


Když kradete auto a je otevřené tak ho stejně odemyká.

Autor: Dan Conan


V poslední misi Smrt umění lze Sama zabít i jiným způsobem. Vždycky když se otočí vyběhněte a kropte ho thompsonem. Potom se ukryjte za roh. Situaci opakujte. Potom si vemte brokadu a když se otoci, vybehnete a ze vzdalenosti tak 2/3 metrů to do nej nakropte. On odlitne a vstane, tak ho doražte. Leži na zemi a nic. Sam je mrtvej a vy ste uvezneni v muzeu. Tuto cast hry pak musite opakovat.

Autor: Filip H.


V misi Fairplay s tou formulí mi všichni říkají, ať si dávám pozor na policii. Přitom ve městě žádná policie není.

Autor: Stacho


Ked som raz len tak chodil pri mori za restauraciou rainbow garden tak som zistil ze sa da vyliezt na tie utesy. Tak som tam chodil a Tom sa zrazu prepadol a hra skoncila.

Autor: Kotik


1) Ve volné jízdě jsem jednou jel s nákladákem a narazil do bolt ace a on odlítl, ale protože já mám rád když vybouchne, tak jsem ho odtáhl ke zdi a on narazil do sloupu a byli jsme zaseklí mezi zdí a sloupem (já byl u zdi)… A najednou moje auto začalo poskakovat a postupně jsem sepropadal do zdi. Až jsem propadl tak jsem se točil čimdál víc a najednou se to zaseklo a viděl jsem na celé město ze spodu. A protožeza rychlost dostáváte peníze tak jsem si vydělal 40 000 dolarů. Bohužel to nešlo uložit.

2) Když jedete třeba ve volné jízdě a uvidíte jak někdo vystupuje z auta tak do toho auta naražte a uvidíte co se stane. Když do něj totiž narazíte je to jako kdyby jste narazili do zdi a když chcete srazit řidiče který vystupuje tak jím normálně a jednoduše projedete a jako kdyby se vám nic nestalo. Takových chybiček je hrozně moc ale nemůžu vám vykládat všechny.

Autor: Tomáš K.


Mise Jen tak pro radost (past): když jsem přijel na domluvené místo za Paulim a Samem,pronásledovali mě 3 auta, zůstal jsem v nákladáku a Pauli si přised ke mně a střílel z okénka A CO DĚLAL SAM??? ZŮSTAL STÁT PŘED NÁKLADÁKEM A ONI HO OSTŘELOVALI MYSLEL JSEM ŽE TAKY BUDE STŘÍLET ALE JENOM BEZ HNUTÍ STÁL A ONI HO LEHCE ZABILI.

Hrál jsem Jízdu, šli po mě policajti a já jsem si s nimi chvíli honil (běhal jsem kolem jejich auta a oni běhali jak chuji za mnou) v jednu nestřeženou chvíli jsem si sedl do policejního auta a policajt vůbec nevěděl kde jsem, přitom jsem seděl za volantem a on se na mně díval.

Autor: Marco


Este som si spomenul na cast hry, ked trebalo s pauliem ist nadzemkou, tak cakame, cakame a nadzemka nechodi, presiel som celu trat a nadzemka nikde. Priesiel som az na konecku blizko workers quarter ale nic, na kolajniciach bolo pocut ako piska v zakrute ale nechodila.

Autor: Stacho


Když sem plnil misi Běžná Rutina, při baru jak tam má Paulie vybrat peníze tak já jsem ho nečekal v autě ale jsem vystoupil a on si lehnul na zem a něco zamlel a jakoby běhal při ležení.

Autor: Kačírek


Někdy se mi stane že u auta kderé není moje a kde jsou otevřený dveře tak ho stejně odemykám jako normálně zamknutý auto.OPRAVDU DIVNÝ NE???

Autor: Vojtěch


V misi \\\“Bastard se štěstím\\\“ ve videu kde chtějí morela zabít vlakemje chyba: odkud ten vlak vyjel, jel totiž ze strany tunelu zablokovaného cedulí \\\“under Construction\\\“ a na konci tunelu je přece stěna (ti kdo byly v jeskyni na konci Hobokenu, vědí jak to vím) a otočit se nemoh, protože tu není smyčka, jel mašinou dopředu…mohl sice couvat když už jel k tunelu ale proč by o dělal…

Autor: Vašek


V misi bastard se štěstím, když Morellův šofér odbočoval na most (sklápěcí), tak se jeho Lassiter v jednom okamžiku ponořil do vozovky.

Autor: Fox


Mise Melouch – když vylezete poprvý z banky, tak vám Paulie vysvětluje, kudy se dostanete k Žlutýmu Peteovi. Potom, když už jdete banku přepadnout, tak vám před ní Paul říká, že teď to musí klapnout. Když jsem zde dal na Paulieho akční talčítko, tak mi zase začal vysvětlovat, kudy se dostanu k Žlutýmu Peteovi.

V jízdě jsem si koupil Mosing Nagant a střílim s ní do mafiána, mafián padne a je mrtvej, střelim do něj, on se zas zvedne a střílí do mě. Tak zase do něj střelim, on zas padne a je mrtvej, střelim znova a on zas obživl… Takhle to šlo několikrát. Pak sem se naštval a zrubal sem ho Thompsonem a bylo to :)

Autor: Filip H.


1. Když jsem u domu Sáry,tak když jsem u schodiště do jejího bytu,tak se těma schodama snažím projít,ale projdu tím skrz.

2. Když jsem na nějakém zvedacím mostě a zrovna pod mostem když pluje nějaký transfer,tak tam jdu pěšky a snažím se jít na vrchol zvedlého mostu,ale Tom se tam dostane!Jak je to možné?Že by byl Tom nějakej šplhoun????

Autor: Karel N.


Nahoře na lávce v misi v kostele zkuste vlevo opatrně skočit (spadnout) na sloup podpírající lávku, pak vlezte jakoby pod lávku a pak propadněte do kostela, kde krásně všichni stojí, nejdou zabít a dá se dostat do komory kde se normálně ukrývá kněz, tam ale propadnete do neznáma…. ale jináč je to zajímavej bug a myslim že ho tady ještě nikdo neříkal… :-) ;-)

Autor: Fox


Když couvam s autem, tak se měřič najetejch kiláků otáčí pozpátku – kilometrů ubývá, místo aby přibejvali :)

Autor: FIATX


Když sem se proháněl s Lasiterem V8 Roadsterem a skoočil z toho kopečka od saliariho baru nalevo sem skočil prosti zdi a přistál vedle ní.Vylezl sem a v mezere když to auto bylo skoro uplně natlačený sem chtěl nastopit tak sem se divným způsobem snažil prolíst škvírou mezi zdí a autem a najednou koukám že stojím na autě že můžu šlapat po interiéru po zadku a předku na jiný auta sem vyskočit nemohl:):)

Další chyba. Jsou to blbosti ale neměli by bejt,takový minichyby a je jich hodně: Prolezu kolem,na vlakovým nádraží čeká ženská prochází se ale do zdi,chodci mi procházej autem,při pátrání po mě sem se schoval za roch,fízl přiběhl pátrání hezký ubíhalo,polda nic neviděl:)

Další mini chyba když někoho v tramvaji nebo vlaku střelím třeba do nohy chytnou se za hrud jakobych je do nohy vůbec nestřelil,Pasážéři mluví pořád to samí,chodci lezou na lavičky a ihned zpět,mlátím do Paulieho ten nic,pokuty se dávají jen mě,když udělám pokutu poldové přijedou rychle ke mě že sbourají značku přejede dva chodce a zaparkují na chodníku že všichni vřeští………………..Poldové sou asi hloupý když stojím u nich voni si mě nevšimnou a nedaj pokutu ne a to bych tady zabral místo webu btak radši končím:):):)A mafii zdar je to bomba hra!

Je to trošku tip i bug…: Takže sem si je tak jel ve volný jízdě s lasiterrem V8 Roadsterem sem se převrátil na bok tak sem vylezl a chtěl ukrást prdíka(Bolt Ace)to malý auto no voni byli poblíž poldové a řidič měl basebalovku tak mě chtěli zatknout ale místo aby řidič pálkoval mě začal pálkovat fízly co mě chtěli zatknout..