Warning: Undefined variable $mobile in /DISK2/WWW/czech-games.net/mafia/wp-content/plugins/smooth-page-scroll-to-top/smooth_scroll.php on line 24 Rozhovor s Hitmanem – Mafia, Mafia 2 & Mafia 3

Rozhovor s Hitmanem

23.09.2006Tento rozhovor mi poslal Paulie a je určen pro tento web, je tedy přísný zákaz ho kopírovat!

Ahoj. Není tajemstvím, že už nějaký ten pátek působíš na naší mod scéně. Můžeš mně a samozřejmě našim čtenářům prozradit, co tě k tomu přivedlo, jak ses k tomu vlastně dostal?

No ja som videl ako niektorý scriptéry dokážu skutočne výborne obohatiť hru. Tak som to chcel vyskúšať aj ja, a tak som začal kopírovať scripty z hry a sledoval čo budú robiť. No a neskor som sa naučil písať si vlastné scripty a vylepšoval si svoje skúsenosti.

Co tě vedlo k tomu vytvořit Classic City Mod?

No Jazda v Mafii bola strašne nudná a tak som ju chcel oživiť, pretože mesto bolo prakticky prázdne, žiadny život.

Chystáš do modu zasadit nějaké dosud nepoužité prvky?

No samozrejme že tam budú veci ktoré som v žiadnom móde ešte nevidel. Napríklad nadávanie počas jazdy a podobne, ale bude tam veľa vecí ktoré hráčov určite potešia.

Plánuješ zveřejnit mod i na zahraničních serverech?

No určite chcem svoj mód zverejniť aj na zahraničných serveroch, aby som vedel aký ohlas to bude mať aj v zahraničí.

Pracoval jsi i na Contabile datadisku který se bohužel rozpadl. Pracuješ z bývalými členy datadisku na novém projektu Mafia Mission Pack?

Na tomto projekte som mal pracovať ale vykašľal som sa na to. Tý ktorý ma poznajú vedia že si nedávam servítku pred ústa a tak to poviem rovno: Ten projekt podľa mňa skrachuje a nebude to nič prevratné, proste tomu projektu neverím. Ale ľudia čo na tom pracujú sú výborný a majú tendencie tento projekt zdokonaliť svojimi skúsenosťami.

Zůstává tu ještě jedna důležitá otázka. Kdy zhruba se hodláš mod oficiálně vydat?

Toto je určite najčastejšie pokládaná otázka, ale nechcem hráčov klamať a udať nejaký dátum. Veď ani Rím nebol postavený za deň.

Děkuji ti za rozhovor a pokud chceš něco vzkázat naším čtenářům, máš slovo.

Mne bolo potešením urobiť tento rozhovor. A dúfam že hráči mi budú držať palce pretože ja to nerobím pre seba ale pre nich, a keď chcú bližšie info o móde nech navštívia moju stránku www.ccm.wz.cz a tebe prajem úspech s touto stránkou a aby si mal veľa návštev.

S pozdravom Hitman…

Autor: Paulie