Warning: Undefined variable $mobile in /DISK2/WWW/czech-games.net/mafia/wp-content/plugins/smooth-page-scroll-to-top/smooth_scroll.php on line 24 Mafia II – Domovy – Mafia, Mafia 2 & Mafia 3

Mafia II – Domovy

Během kampaně vystřídáte v roli Vita celkem pět domovů. V domovech lze ukládat hra a také zde začíná / končí převážná část misí. Kromě prvního bytu u sebe mají vždy garáž, kde naleznete svá auta.

  • Byt rodiny Scalleta

Byt rodiny Scalleta

Byt se nachází v zapadlé uličce v Little Italy a jde o první místo, kde Vito složí hlavu po návratu z války. Byt je velice malý a skromně zařízený (v koupelně chybí např. vana i sprchový kout). Žije v něm Vitova setra Francesca společně se svou matkou Marií. Vito v bytě rodiny Scalleta stráví pouze jednu noc.

  • Byt Joa

Byt Joa

Jakmile se Vito rozhodne, že nechce žít se svou rodinou, přespává až do páté mise v kuchyni na gauči u kamaráda Joa. Tento byt je velice prostorný a během kampaně projde třikrát změnou interiéru a vybavení.

  • Byt v UpTownu

Byt v UpTownu

První byt, který patří Vitovi. Ten se do něho nastěhuje po návratu z vězení, ale nezdrží se zde moc dlouho.

  • Vitův dům

Vitův dům

Vito zbohatne a koupí si svůj vysněný dům u řeky ve čtvrti Greenfield. Zcela určitě jde o nejluxusnější a nejhezčí Vitovo bydlení ve hře. Od sousedních vilek se odlišuje vyvěšenou americkou vlajkou nad vchodovými dveřmi.

  • Martyho byt

Martyho

Poslední místo, ve kterém bude Vito přespávat a to poté, co o svůj dům nešťastně přijde. Jedná se o velice malý a dosti nehezký byt. Nachází se v Oyster Bay.