Skokánky v extrémní jízdě

Na prvním obrázku je skokánek a na dalším je skok. Jsou tu jen skokánky, které nejsou v Jízdě. Návod je určen pouze pro tento web. Je tedy přísný zákaz ho kopírovat!

1) Down Town

Tento skokánek je asi ze všech nejlepší, protože přeletíte řeku. Aby jste se dostali na druhý břeh řeky, musíte jet rychlostí aspoň 130 Km/h ( asi 85 mil/h ). Na tento skok je nejlepší auto Luciferion, protože se při nárazu nerozbije a vy můžete jet dál.

2) New Ark

Tenhle skokánek je dobrý hlavně v tom, že když dopadnete na nějaké auto, tak se mu nejen promáčkne střecha, ale chvíli vás na ní veze. Opět je na skok dobrý Luciferion. Optimální rychlost je asi 100 km/h (asi 70 mil/h).

3) Little Italy

Tento skokánek je dobrý v tom, že když přistanete na stříšce, tak můžete i vystoupit a podívat se po okolí. K tomuto skoku se hodí jakékoli auto, protože se stejně nikam nedostanete. Dobrá rychlost je 80 km/h (asi 65 mil/h).

4) Hoboken

Na tomhle skokánku je dobré to, že je dvojitý. Když jste na druhé části, tak můžete udělat skok i v protisměru. Ke skoku je nejlepší Crazy Horse, protože má strašně rychlý rozjezd. Rozjede se na rychlost asi 100 km/h (asi 70 mil/h).

5) New Ark 2

Tenhle skokánek je výjimečný v tom, že v něm můžete přeskočit trať. K tomuto skoku je dobré jet co největší rychlostí. Naopak když pojedete rychlostí 63 km/h (asi 41 mil/h), zůstanete na trati nadzemky a můžete jezdit od stanice ke stanici. Bohužel to jde jen mezi dvěma stanicemi a to New Arkem a Guliano street.Těchto pět skokánků je jen v Extrémní jízdě. V normální Jízdě jich je mnohem víc. Mám na mysli zvedající se mosty a výjezdy od pobřeží, nebo skok směrem u „Příšery z hlubin“ (doporučená rychlost je co nejvyšší).

Autor sekce: Filip Volný