Warning: Undefined variable $mobile in /DISK2/WWW/czech-games.net/mafia/wp-content/plugins/smooth-page-scroll-to-top/smooth_scroll.php on line 24 Mafia III – Příběh – Mafia, Mafia 2 & Mafia 3

Mafia III – Příběh

Mafia 3 - příběh

Ústřední postavou Mafie III je Lincoln Clay, zhruba třicetiletý muž smíšené pleti, veterán stále probíhající války ve Vietnamu, jehož osud je velice pohnutý. Jako sirotek vyrůstal v Sirotčinci svatého Michaela a stále se snaží najít rodinu, do které by patřil. Útěchu nejdříve najde v Bohu a katolické víře, později v armádních bratrech ve válce, a poté v černošském gangu Cleavers sídlícím v baru Sammy’s. Nedlouho po návratu však přijde nejen o svou novou rodinu, ale téměř i o život, když gang rozpráší italská mafie vedená Donem Salem Marcanem.

Hlavní dějová linka se tedy bude držet nejen pouhého získávání mocipeněz a vlivu nad městem, jak již to v klasických gangsterských příbězích bývá, ale též pomstyhledání vrahů, odpovědných za smrt jeho přátel. Lidí, jako byl Tommy z prvního traileru, aby je stihl, nejspíše podobně nehezký, osud.