Mafia II – Trailery

trailer č.14 Mafia 2 – DLC Joeova dobrodružství HD Launch Trailer – třetí trailer k DLC „Joeova dobrodružství“, který byl zveřejněn u příležitosti vydání. Jedná se o zdařilý kousek.
trailer č.13 Mafia 2 – DLC Joeova dobrodružství HD Trailer #2 – v pořadí již druhý a nutno říci poměrně povedený oficiální trailer k Mafia II DLC „Joeova dobrodružství“.
trailer č.12 Mafia 2 – DLC Joeova dobrodružství HD Trailer – oficiální trailer k Mafia II DLC „Joeova dobrodružství“, ve kterém budete hrát za Joea, zatímco si Vito odpykává svůj trest ve vězení.
trailer č.11 Mafia 2 – DLC Jimmy vendetta HD Trailer – oficiální trailer k prvnímu multiplatformnímu DLC pro Mafii 2, které nese název Jimmyho vendetta.
trailer č.10 Mafia 2 Earning your Keep HD Trailer – o něco málo povedenější kousek než Ties that Bind, který sice také nijak neoslní, přesto stojí za zhlédnutí.
trailer č.9 Mafia 2 Ties that Bind HD Trailer – třetí video z oficiálního webu (flash verze), které nepatří zrovna k těm nejpovedenějším. Uniknout by vám ale přesto trailer neměl.
trailer č.8 Mafia 2 Kick in the Head HD Trailer – video disponuje excelentní kamerou, jedná se v podstatě o prostřih již známých trailerů, přičemž není prozrazeno nic důležitého z příběhu. Jedná se o jeden z nejlepších trailerů. Doporučujeme!
trailer č.7 Mafia 2 E3/10 HD Trailer – po nijak oslnivém „The Tools of the Trade“ přichází mnohem lepší podívaná. Plno nových záběrů a atmosféra, která by se dala krájet. Nutnost vidět.
trailer č.6 Mafia 2 The Tools of the Trade HD Trailer – pěkně sestříhané video doplněné dobovou hudbou. Nejedná se sice o nejlepší kousek v této sekci, ale i tak stojí za vidění.
trailer č.5 Mafia 2 Boom Boom Boom HD Trailer – přestřelky, honičky, bitky, krádeže, úplatky, vše doplněné vynikající skladbou. To a mnohem více vás čeká v novém, akcí překypujícím traileru. Tak na co ještě čekáte?
trailer č.4 Mafia 2 GamesCom/09 HD Trailer – pokud jste fandy Mafie 2, video jistě znáte z oficiálního webu. Bohužel se z něj stal oficiální trailer pro GamesCom 2009, alespoň, že ho konečně máme v HD kvalitě.
trailer č.3 Mafia 2 E3/09 HD Trailer – skvělá akce, emoce a líbivá, ponurá hudba. To vše vás čeká v novém strhujícím traileru. Nutnost vidět.
trailer č.2 (delší verze) Mafia 2 Trailer (č.2) HD delší verze – nová verze druhého traileru, která je prodloužená o třiceti vteřinovou scénu.
trailer č.2 Mafia 2 Trailer (č.2) HD v anglickém znění – po roce vychází konečně druhý oficiální trailer k Mafii 2 (jedná se o evropskou verzi, která má věrohodnější barvy), který vás naprosto pohltí svou vánoční atmosférou.
debut trailer Mafia 2 Trailer HD v anglickém znění – konečně debutový trailer ve skvělé kvalitě (rozlišení 1280×720, velikost 59 MB) s anglickým dabingem. Určitě si ho nenechte ujít!
titulky k debut traileru Titulky k Traileru – Esaul pro vás vytvořil titulky k traileru! Navíc byl tak hodný a umožnil nám dát na web link, přes který si můžete titulky jednoduše stáhnout.
debut trailer (camera verze) Mafia 2 Trailer (Camera verze) – úplně první trailer, jedná se o nahrávku telefonem.Všimněte si hlavně propracované mimiky postav a skvělé atmosféry. Celé video končí scénou, kdy gangsteři otevřou kufr s mrtvolou a prohlásí něco jako „Fůj“ (scéna jako vystřižená z filmu Mafiáni). Za toto video děkujeme Tiscali Games!