Warning: Undefined variable $mobile in /DISK2/WWW/czech-games.net/mafia/wp-content/plugins/smooth-page-scroll-to-top/smooth_scroll.php on line 24 Postavy z betaverze Mafie – Mafia, Mafia 2 & Mafia 3

Postavy z betaverze Mafie

Don Salieri
Don měl mít, podobně jako Tommy, větší oči a kulatější nos. Je také velmi pravděpodobné, že měl nosit jiný oblek.
Frank
Frank měl mít kulatější obličej, méně vlasů a trochu jiné brýle. Na starších fotkách vypadal Frank ještě trochu jinak, než na tomto obrázku.
Paulie
Paulie měl původně nosit hnědý oblek. Na obrázku můžeme vidět, že měl mít jiný obličej a sestřih.
Sam
Sam měl být původně blonďák, ale nakonec mu tvůrci obarvili vlasy na hnědo. Také měl mít trochu jiný tvar obličeje.
Tom Angelo
Tommy, hlavní postava ve hře, se musel pochopitelně měnit nejvíce. Měl mít původně knírek, menší oči a ani podobizně na tomto obrázku se nepodobal. Měl být v bílém obleku, do kterého se nakonec ve finální verzi neoblékl. Poté se Tom upravil, tak jak ho můžeme vidět na obrázku. Je na něm patrné, že má akorát větší oči, jinak je to Tommy, jak ho všichni známe.
Norman
Norman se zas až tak neměnil. Měl mít o něco užší obličej, trochu jiný účes a méně vousů.
Sára
Sára měla být původně blondýna, poté z ní v IS udělali rusovlásku (obrázek), ale nakonec autoři zvolili variantu černovlásky. Tato podoba nakonec vyhrála.
Lucas
O Lucasovo změně toho však moc nevíme. Byl však trochu svalnatější. Podle některých starých obrázků, měl mít také zřejmě důležitější postavení, než mu nakonec autoři udělili. Podle všeho měl figurovat v některých důležitých misích.
???
O tomto muži se toho moc neví. Na některých screenech je vidět, že sedí v Salieriho baru při poradě. Některé zdroje zase uvádějí, že měl takto vypadat Paulie, jiní zase tvrdí, že Tommy. Možná to měl být nějaký muž, který by vám pomáhal při misích, někdo, jako Sam nebo Paulie. Ale určitě měl patřit do scénáře.