Mody – malé

Návod k instalaci naleznete v textovém dokumentu read me, který je téměř vždy přiložen u modu. Pravděpodobně budete muset pomocí programu MafiaDataXTractoru rozbalit adresář Models a Maps (Textures) apod. Většina velkých Modů se navíc jednoduše instaluje stejně jako např. hra.

Atentát

Atentát – ve zcela novém prostředí na vás čeká nelehký úkol. Musíte spáchat atentát na prezidenta a poté zasebou zahladit veškeré stopy.
Autor: zdenda55

Velikost: 7,0 MB

New Sidewalks and barels

New Sidewalks and barels – malý mód, který mění chodníky a vyměňuje žluté barely za „ohořelé“.
Autor: GhostCZ

Velikost: 0,5 MB

Mafia new text mod

Mafia new text v1.0 – malá modifikace, která mění pouze texty ve hře (názvy misí, menu), víc toho bohužel neumí.
Autor: GhostCZ

Velikost: 5 MB

Mafia The True End

Police Story mod v1.1 – modifikace přidává kompletně novou misi, ve které se vžijete do role policisty. Ten prochází město jako každý jinný den, když tu náhle uvidí přepadení banky a vy máte rázem dvě možnosti, jak se k dané situaci postavit. Buďto si zahrajete na hrdinu a celou situaci vyřešíte sám, nebo přivoláte pomocí telefonní budky posily, které vám výrazně usnadní práci. Jedná se o novou verzi opravující spousta chyb a nedodělků.
Autor: Samo149

Velikost: 2 MB

Mafia The True End

Mafia The True End – mód upravuje konec Mafie, aneb dorazíte dřív než Sam zabije Paulieho a pomůžete mu.
Autor: Henry
Velikost: 0,4 MB

Dark Village

Dark Village – nová mise, v níž Vás čeká likvidace bosse a hledání ztracených dokumentů pro určitého obchodníka. Vše se přitom odehrává v novém prostředí a nechybí ani nová akční hudba dokreslující atmosféru. Modifikace je exkluzivně určena pro tento web!
Autor: Miso
Velikost: 4,4 MB

Welcome to Lost Heaven

Welcome to Lost Heaven – malá modifikace, která do hry přidá ceduly Welcome to Lost Heaven.
Autor: Flasch a Hagen
Velikost: 4 MB

Police Mod

Police Mod – velmi malá modifikace, která pouze změní textury Salieriho rodiny (tedy i vás) na policisty.
Autor: Henry
Velikost: 1,8 MB

Mafia - Mafia II Mod

Mafia – Mafia II Mod – další malý mod, který vám změní postavy, např. Tommy je Vito (Eddie), Paulie je Joe. Po misi „Smrt umění“ tam Vito (Tommy) a Joe (Paulie) zabijí Vita (Eddieho) místo Tommyho.
Autor: Daniel P.
Velikost: 3,1 MB

Mafia Hen Mod

Mafia Hen Mod – malý mod, který vám změní postavy Tommyho, Paulieho, Sama atd. na slepice + Morella na příšeru. Chyba: Nemůžete střílet, Mafie se tedy nedá dohrát :)).
Autor: Daniel P.
Velikost: 0,9 MB

LHH mod v1.0

Lost Heaven Hospital v1.0 – tento malý mod vám do hry přidá jednu kratší, ale o to složitější misi, která se odehrává v nemocnici.
Autor: MichalJS
Velikost: 0,6 MB

Soukon road mod v1.1

Soukon Road Mod v1.1 – druhá verze modifikace, která vám změní chodníky a silnice ve městě.
Autor: Soukon
Velikost: 1,9 MB

Soukon road mod v1.0

Soukon Road Mod v1.0 – modifikace, která vám změní chodníky a silnice.
Autor: Soukon
Velikost: 1,6 MB

Police mission Mod v2.0 znovu se vžijete do role policisty. Tentokrát se budete muset prostřílet sklepením a nakonec vyhodit vlak do povětří. Zládnete to?
Autor: Miso
Velikost: 2,1 MB

Faster Cars Mod – také vás štvala pomalá jízda v Mafii? Pak zkuste tento mod, vytáhnout např. z taxíku 150 km/h.
Autor: thompson93
Velikost: 0,0312 MB

Traffic Mod 1.0 – malá modifikace, která vám změní dopravu a přidá čtyři auta do města.
Autor: Flasch
Velikost: 1,2 MB

Tramstations – malý mod, který vám přidá do mapy v Mafii zastávky tramvají.
Autor: XPrem
Velikost: 1,1 MB

Extreme Ride Modtento mod Vám upraví Extrémní jízdu na doslova extrémní. Začněme u domku s pozemkem. Na parkovišti bude navíc stát taxík, v jednom z průjezdů je opravna (dveře průjezdu jdou otvírat zvlášť a také zamykat – lze užít k útěku před policajty, či mafiány). V domku je lekárnička, která Vás uzdraví až na 300 % života, pak jsou tam 3 skříně… v každý je něco… výbušniny, zbraně a převleky. V extrémní jízdě budou jezdit mafiáni, policajti a taxík z toho vyplývá, že lze vozit pasažery a tím si tak vydělávat peníze. Hustota dopravy a auta byla také změněna. Dále jsem pro začátek přidal jeden úkol, v něm hraje roli parkoviště v Little Italy (viz Little Italy Park Mod 2), ale více neprozradím. Dále v tomto modu je autoprodejna (v Čínské čtvrti), kde je Lucas Bertone, který Vám za nemalý peníz prodá netradiční auta. Některé úkoly z původní Extrémní jízdy byly změněny a ulehčeny.Zákaz kopírování bez autorova svolení!
Autor: Mafian2771989
Velikost:
1,6 MB

KRajina Mod_! – tato modifikace vám trochu oživí krajinu za městěm. Zákaz kopírování bez mého nebo autorova svolení!
Autor:
Benjamin

Velikost:
4,3 MB

Police mission Mod – máme tu další zábavnou misi od Michala Š., ve které se tentokrát vžijete do role policisty. Vaším úkolem bude projít uličku plnou gangsterů a na konci zabít bosse. Mise je bohužel opět celkem krátká. To vám možná vynahradí vcelku vysoko nastavená laťka obtížnosti, díky níž vám projít uličkou zabere trochu více času. Ostřílení hráči Mafie, ale nebudou mít větší problémy.
Autor:
Michal Šafárik

Velikost:
0,2 MB

Salieris club – malý mod, který vám změní Salieriho club na diskotéku.
Autor:
Márty

Velikost:
1,4 MB

Party Modtato modifikace přídá do hry jednu misi pro zpestření hry, která fanoušky určitě potěší.
Autor:
Michal Šafárik

Velikost:
1 MB

Plácek za městem – díky této malé modifikaci budete mít novou auto encyklopedii.
Autor:
ESAUL

Velikost:
0,4 MB

Footpath and Road Mod v2.4 Modern Look – Don Mafioso připravil další verzi tohoto povedeného modu, která se dělí na dvě verze. Jedna je moderní a jedna je “třicátá léta”.
Autor:
Don Mafioso

Velikost:
0,64 MB

Footpath and Road Mod v2.3 – další verze této velmi povedené modifikace. Tentokrát mění textury silnic ;).
Autor:
Don Mafioso

Velikost:
0,35 MB

New Hotel Corleone Modtento mod předělá velmi pěkně Hotel Corleone do 21. století.
Autor:
Mark
Velikost:
3,6 MB

Footpath and Road Mod v2.2 – máme tady další verzi tohoto skvělého modu. Tentokrát mění textury parkoviště a zlepšuje viditelnost textur.
Autor:
Don Mafioso

Velikost:
0,4 MB

Footpath and Road Mod v2.1 – další verze tohoto modu, která přidává textury na parkoviště, upravuje některé textury na realističtější apod. Poděkovat bych chtěl také autorovi, který nás zařadil do seznamu webů, které mohou Mod umístit na web.
Autor:
Don Mafioso

Velikost:
0,4 MB

Zombie Mod – tento mod vám změní Salieriho rodinu na zombie a Salieriho bar na krvavé lázně :).
Autor:
Harry

Velikost:
1,9 MB

The MAFIA TreeS Project 1.0 – tento mod vám mění všechny stromy ve hře a musím říct, že to vypadá opravdu realisticky a hlavně skvěle. Autor upozorňuje na vysoké HW nároky, takže pozor! Mod je určen pro tento web, zákaz kopírování!
Autor:
JBrewer

Velikost:
0,8 MB

Footpath and Road Mod 2 – pár dní po první verzi tohoto modu je tu verze druhá… Osobně se mi líbila více verze první, ale rozhodně to neznamená, že byste neměli druhou verzi vyzkoušet.
Zdroj:
http://mafia.scorpions.cz

Autor: Don Mafioso
Velikost:
0,3 MB

Little Italy Park Mod 2 – tento mod Vám upraví parkoviště v denním a nočním městě ve čtvrti Little Italy. Přidá oplocení, Monstertruck, který je pancéřovaný, Blackdragon, který je nezničitelný (kromě karoserie) a pokud Vám někde uvízne, tak se vrátíte na parkoviště a u Lucase si můžete auto resetovat na původní pozici. Dále přidá ostrahu na parkovišti, Vaše přátele (Salieri, Sam, Paulie, Sarah, Lucas…), můžete jim pomocí lékárničky měnit zbraně, na parkovišti si zadarmo můžete opravit auto u Lucase, taky můžete sebe a Vaše přátele vyléčit a vzít si některé zbraně a náboje, vedle vašich přátel jsou věšáky, kde si můžete vzít maskování, či jiné oblečení. Vjezdní brána se na detekci sama otevírá a zavírá… proto když chcete vyjet z pozemku, nemusíte pracně vystoupit otevřít vrata a zase nastoupit. Stačí jen vjet před ně a sami se otevřou a zase zavřou. Taky po městě na parkovištích, nebo mezi uličkami jsou zaparkovaný prototypy, tak si je najděte ;-). Ještě byla trochu pozměněna doprava… hustota, jiný auta. Občas sprchne. Turbo – z 0 na 100 Km/h – sekundární klávesa střelba (F). Z 0 na 200 Km/h – sekundární klávesa klakson (musíte si nastavit). Hru si můžete zadarmo, kdykoliv a za jakékoliv situace uložit klávesou “F1″. Při nahrání uložené pozice budete mít 100 % života, tak nezapomeňte použít lékárničku.
Autor:
Mafian2771989
Velikost:
3,2 MB

Footpath and Road Mod – tato malá modifikace vám, jak už asi podle názvu hádáte, změní chodníky a silnice v celém Lost Heavenu na mnohem graficky propracovanější. Opravdu pěkná podívaná.
Autor: Don Mafioso
Velikost:
0,3 MB

Change of day Mod – tuto super modifikaci, která je sice na internetu už nějaký ten pátek, možná znáte. Možná ale patří mezi ty, který jí naopak neznají (jako já) a to je velká škoda. S tímto modem je totiž jeden den v Mafii, 36 minut v reálu. Nyní se vám tedy bude ve hře stmívat až bude nakonec naprostá noc a zase naopak… Doporučuji si přečíst read me!
Zdroj:
http://mafiascene.com

Autor:
Pinkshit
Velikost: 0,2 MB

Unlimited Draw Distance – skvělý mod, který zvýší dohlednost ve městě. Nyní tedy můžete vidět celé město z jediného pohledu. Dávejte si však pozor na HW nároky, které se samozřejmě zvýší. Tento mod původně vyšel, jako patch a zbytek věcí (editace v editorech atd. si musíte udělat sami). Jedná se o úpravu souboru scene2.bin, který musíte různě editovat pro každou část hry, abyste dohlednost zvýšili. Balík s patchem a danými programy stahujte zde. Odkaz nahoře je archiv s upravenými soubory pro Denní město (autorem je Filip Richter), takže se vyhnete veškeré práci s editory.
Zdroj:
http://mafia.scorpions.cz

Autor:
GOLOD55

Velikost: 1,5 MB

Houmelesové by Scary – mini mod, který upravuje 17 misi (přidá do ní Thompsony a brokovnice). Mise se stane velmi optížnou.
Autor:
Scary
Velikost:
2,4 MB

Prostitute Mod – mávající ženy (slečny) se změní na prostitutky. Chce to u sebe mít 3000, pokud máte zastavte u prostitutky, která vás sice obere o peníze, ale zvýší vám hodnotu zdraví.
Zdroj:
http://mafia.scorpions.cz

Autor:
SecurityManKillJoy


Velikost: 1,5 kB

Sell Taxi Mod – váš taxík nyní můžete prodat (potom znovu koupit). Stačí jen zastavit u mávajícího chodce, který vám nabídne určitou částku, poté vystoupíte promluvíte si s chodcem a peníze jsou vaše a taxík jeho…
Zdroj:
http://mafia-forever.wz.cz
Autor:
Hnikarr
Velikost:
1kB

Igi Script Mod v1.0 – tento mod vám oživí Mafii pomocí velmi dobře udělaných scriptů.
Autor:
A_E_M
Velikost:
1,5 MB

Flocons en LC – velmi povedený mod s kterým vám bude v Mafii padat sníh. Krásná podívaná.
Zdroj:
http://BarMafieuso.new.fr

Autor:
Condor
Velikost:
2,2 MB

Resident Evil Mod – tento mod vám předělá misi v hotelu Corleone. Místo ochranky po vás půjdou totiž zombíci a vy je navíc budete killovat mečem! Jde o dobře provedený mod a o dobrou zábavu.
Zdroj:
http://mafia-forever.wz.cz

Autor:
LOQUE
Velikost:
2,7 MB

Salieri zdivo Mod – toto je opravdu jen takový mini mod, který vám změní zdivo v Salieriho baru.
Autor:
Mark
Zdroj:
http://mafia.svether.net
Velikost: 2,0 MB

MS 2005 Mod – tento mod je to pravé pro všechny fanoušky hokeje. Mění více než 70 textur na hokejové.
Autor:
STK
Velikost:
2,4 M
B

Multiplayer Racing Mod – s tímto modem si můžete zahrát závody po internetu (bohužel se mi mod nepodařilo rozchodit, snad budete mít větší štěstí).
Zdroj:
http://mafia.gameparadise.cz
Velikost:
2,6 MB


New Little Italy Mod 0.5 – mod který vám přidá několik scriptů, autobazar, plastického chirurga atd.
Autor:
Tom
Zdroj:
http://mafia.tvorbawebu.com
Velikost:
1,2 MB

Valuha Mod – v tomto modu můžete například jezdit s osobním řidičem, najmout si Sarah, jako bodyguarda atd.
Zdroj:
http://mafia.tvorbawebu.com
Velikost:
1,4 MB

Hawai Mod – tento mod vám udělá z Lost Heavenu slunný ostrov. Pěkná podívaná…
Autor:
Sascha Schmidt
Velikost:
3
,3 MB

Death Match Gallery – mod, který vám v poslední misi přidá hodně spřízněných mafiánů a vy se postavíte proti hordě nepřátel. Docela sranda ;-).
Autor:
Hnikarr
Velikost:
2,9
MB

Lost Heaven Script Mod 1.0tento mod mění kamery v menu, ceny v jízdě a několik dalších věcí.
Autor:
Zbyněk

Zdroj:
http://mafia-2.wz.cz/
Velikost:
1,4 MB

NoRmAl Mod 2 beta – nový mod od CasinoMana, který dokáže spoustu věcí, jako auta na parkovišti, odvoz vlastním řidičem atd.
Autor:
CasinoMan
Zdroj:
http://normal-mod.wz.cz
Velikost:
1,2 MB

Old School Mod – tento mod vám ukáže, jak měla vypadat Mafie.
Autor:
Showfeck
Zdroj:
http://www.showfmmm.wz.cz
Velikost:
1,8 MB

Rap Mod – tento mod vám změní postavy na rapery.
Autor:
Showfeck
Zdroj:
http://www.showfmmm.wz.cz

Velikost:
2,4 MB

Hippies Mod – první mod od P.H, který vám změní textury v celém městě. Je to docela crazy a po chvilce z toho bolí oči ;-).
Autor:
P.H
Zdroj:
http://www.mafiacze.wz.cz
Velikost:
2,7 MB

1. Bonus pack pro Trabi Mod – změní reklamy na závodním okruhu.
Autor:
Slander a Vašek
Velikost:
0,15 MB

Trabi Mod – nový mod,který vám umožní jezdit na zavodním okruhu z trabanty.
Autor:
Slander a Vašek
Velikost:
1,6 MB

Racing Mod – s tímto modem můžete jezdit po závodním okruhu s normálními auty.
Autor:
?
Velikost:
84
kB

FRaK Mod – autor, který si říká RaK, nám vylepšil Taxi Mod.
Autor:
RaK
Velikost:
8 kB

Switzerland Mod – nový mod, který vám změní Lost Heaven ve Švýcarsko (celkem přes 70 textur).
Autor:
?
Velikost:
2,15 MB

Taxi Mod v0.5 – nová verze Taxi modu a česká! Konečně byly předělány hlasy lidí, aby mluvily srozumitelněji, ale bohužel to stále není ono.
Autor:
RaK
Velikost:
11
kB

Taxi Mod – a je tu první mod, který upraví volnou jízdu. Můžete plnit různé mise, za které dostanete peníze, najímat si ochranku, kupovat si různé předměty atd. I když mod není zdaleka dokonalý, stojí zato ho vyzkoušet.
Autor:
C06alt
Velikost:
11kB