Warning: Undefined variable $mobile in /DISK2/WWW/czech-games.net/mafia/wp-content/plugins/smooth-page-scroll-to-top/smooth_scroll.php on line 24 Mafia II – Co víme z Traileru? – Mafia, Mafia 2 & Mafia 3

Mafia II – Co víme z Traileru?

Na prvním obrázku můžete za Donem vidět vlajku Sicílie s logem „Trincaria“. To skoro s jistotou potvrzuje, že rodina (mafie) ve které je i hlavní hrdina bude italská.

Na druhém obrázku můžete vidět, ceduli Snooker. Stejnou, jako na oficiálním screenshotu zde. Zřejmě se tedy bude jednat o síť barů rozmístěných po městě (stejně, jako je tomu např. v GTA SA). Dále na obrázku vidíme prodavače párků, což by mohlo znamenat, že se bude moci hlavní hrdina (Vito) v Mafii 2 najíst. Na pravo je zajímavý kouř, který se zřejmě vypařuje z kanálu. Poslední věc je restaurace s neonovým nápisem CAFE. Právě v té si totiž pochutnává Don na steaku.

Na třetím obrázku toho moc k vidění není. Snad jen to, že v nadzemce je vidět postava, která je na 99% řidič. Znamená to tedy, že nadzemka v Mafii 2 bude mít konečně řidiče. Také by vám neměly uniknout stíny od jiných budov na boku a na čelní straně mrakodrapu.

Na čtvrtém obrázku můžete vidět, jak po střelbě do sloupu odlétávají malé kousky. Vypadá to velmi dobře a navíc to skvěle dokresluje atmosféru. Na bedně můžete vidět javorový list, je tedy jasné, že se jedná o bedny s kanadskou whiskou. Přestřelka, kterou můžete vidět i zde, se tedy bude zřejmě odehrávat  ve skladu s alkoholem.

Na posledním obrázku jsou vidět dvě postavy (žena a muž), kteří si spolu povídají. Vypadá to tedy, že Mafie 2 bude ještě blíže realitě. Dále si můžete všimnout skvěle provedeného odrazu budov v kaluži. Opravdu to vypadá skvěle.