Warning: Undefined variable $mobile in /DISK2/WWW/czech-games.net/mafia/wp-content/plugins/smooth-page-scroll-to-top/smooth_scroll.php on line 24 Mody – velké – Mafia, Mafia 2 & Mafia 3

Mody – velké

Návod k instalaci naleznete v textovém dokumentu read me, který je téměř vždy přiložen u modu. Pravděpodobně budete muset pomocí programu MafiaDataXTractoru rozbalit adresář Models a Maps (Textures) apod. Většina velkých Modů se navíc jednoduše instaluje stejně jako např. hra.

Snow battle – modifikace se odehrává v novém prostředí a vy máte za úkol prostřílet se přes gangstery, zabít bosse a odpálit jejich sídlo. Vše se odehrává v zimě, takže nechybí ani sníh.
Autor: youtubezdenda55
Velikost: 25 MB
The Motorfield City Mod 1.1 – modifikace nabízí úplně nové město a příběhovou linii, ve které je zahrnuto 6 přestřelek, vyzkoušet můžete i 2 mini-mise, které lze spustit u kina.
Autor: T3mas1
Velikost: 89 MB
Paulie mission – hrajete za Paulieho a dostanete od Salieriho úkol vyčistit Clarkův motel od chuligánů, kteří se zde usídlili. Poté musíte zjistit, kdo je šéfem této povedené partičky a vysvětlit mu, že se Vám jeho aktivity nezamlouvají.
Autor: zdenda55
Velikost: 23 MB
Mafia Redux Mod 1.1 – upravuje ozvučení hry (zbraně, nárazy aut apod.) a především poměrně velké množství textur, jako jsou silnice a chodníky, obloha, stromy, policejní uniformy, okna, barely atd. (celý seznam najdete v readme, který je přiložen přímo u módu).
Autor: GhostCZ
Velikost:
127 MB
Fugitive mission mod – jste gangster, kterého policie vězní ve starém obchodě se zbraněmi a vaší úlohou je utéct a setřást policajty. Útěk na venkov je totiž jedinou možností, jak se může gangster George zachránit.
Autor: Michal Šafárik
Velikost:
56,9 MB
Cosa Nostra Free Mod – přidává volnou jízdu do Cosa Nostra módu, který vyšel před pár lety. Můžete plnit různé úkoly, vydělávat peníze, kupovat zbraně atd.
Autor: Michal Šafárik
Velikost:
55,6 MB
Long night mission – tentokát se můžete těšit na jednu kratší misi, která se odehrává v roce 1935. Do baru Salieriho baru vtrhhnou lupiči, přepadnou Luigiho a akce může začít…
Autor: Michal Šafárik
Velikost:
27,9 MB
Salieri New Mission Mod – jedná sa o zcela novou misi obsahující nové cutscény a texty. Příběh se odehrává v původním městě Lost Heaven v roce 1935. Tom dostává od Salieriho úkol za slušnou finanční odměnu a je jen na něm, jak si s ním poradí.
Autor: Michal Šafárik
Velikost:
41 MB
Made Man demo – demoverze obsahující úvodní misi, která je zbavená všech známých chyb. Více informací o modifikace zde.
Autor: Vapno92
Velikost:
37 MB
Tommys Life – v modifikaci se vžijete – jak jinak než do role Tommyho, který bude pracovat na venkově pro jistého Clarka. Jak autor sám upozorňuje, nečekejte žádný propracovaný příběh, jedná se pouze o několik misí odehrávající se v Lost Heavenu spřestřené o cutscény a původní dabing.
Autor: Michal Šafárik
Velikost:
106 MB
Mafia: Ride To Hell – čeká Vás po všech stránkách velmi propracovaná, poměrně dlouhá mise plná nejen přestřelek, která je rozkouskovaná na několik menších, v nichž se podíváte jak do skladiště tak i třeba na nádraží. Doporučujeme.
Autor: MichalJS
Velikost:
32,6 MB
Water shader mod – modifikace výrazně zlepšuje kvalitu vody a doslova „ždíme“ ze staré DirectX8 maximum.
Autor: Mr F
Zdroj:
http://www.mafiascene.net
Velikost: 53,4 MB
CZ mod – módař Flasch se po roce a čtvrt rozhodl vydat CZ mod, na který však od listopadu 2010 nesáhl. Jedná se tedy zhruba o rok a čtvrt starou verzi, i tak by ovšem neměla uniknout vaší pozornosti, protože toho přináší více než dost (kompletní seznam najdete zde).
Autor: Flasch
Zdroj:
http://www.flasch.kx.cz
Velikost: 230 MB
Theatre mod Theatre mod v1.0modifikace nahrazuje celou misi Smetánka. Hlavním cílem mise je sejmout mafiánského bosse Morella a k tomu samozřejmě potřebujete spoustu zbraní, protože zabít Morella není jen tak. Vaším prvním úkolem je v noci nasednout do malého náklaďáčku a společně s Vincenzem jet do pracovní čtvrti nakoupit bednu zbraní. Další cesta vás zavede do bytu jednoho zaměstnance divadla, který se postará, aby bedna se zbraněmi byla ve správný čas na správném místě… Doporučujeme.
Autor: MichalJS
Velikost: 48 MB
Cosa Nostra mod Cosa Nostranová modifikace od Michala Šafárika (autor Mission Packu), která vám do hry přidá nový příběh a tedy pochopitelně i nové mise odehrávající se ve zcela novém městě. Doporučujeme.
Autor: Michal Šafárik
Velikost: 178 MB
The Snow Mod v1.6nejnovější verze této modifikace, která vše zahalí do bílého kabátu. Oproti předchozím verzím přidává padající sníh a zasněžená auta. Určitě stojí za stáhnutí a vyzkoušení.
Autor: Scream a gang + PG a Tommy1991
Velikost: 59 MB

Extreme Ride Mod 2tento mod Vám upraví Extrémní jízdu ještě více, než Extreme Ride Mod. Začněme u domku s pozemkem. Na parkovišti bude navíc stát taxík, v jednom z průjezdů je opravna ( dveře průjezdu jdou otvírat zvlášť a také zamykat – lze užít k útěku před policajty, či mafiány ). V domku je lekárnička, která Vás uzdraví až na 300 % života, pak jsou tam 3 skříně … v každý je něco … výbušniny, zbraně a převleky. Jak už jsem zmínil, tak v této extrémní jízdě budou jezdit mafiáni a policajti, také jsem zmínil taxík, z toho vyplývá, že lze vozit pasažery a tím si tak vydělávat peníze. Hustota dopravy a auta byla také změněna, přidán déšť. Dále jsem pro začátek přidal jeden úkol, v něm hraje roli parkoviště v Little Italy ( viz Little Italy Park Mod 2 ). Dále v tomto modu je autoprodejna ( v Čínské čtvrti ), kde je Lucas Bertone, který Vám za nějaký peníz prodá netradiční auta. Skoro všechny úkoly z Extrémní jízdy byly změněny a ulehčeny.
Zdroj: http://www.mafian2771989.ic.cz
Autor: Mafian2771989
Velikost: 29,2 MB

Mission Pack jeden z nejočekávanějších modu tohoto roku je konečně tady a my vám ho, díky Misovi, přinášíme jako vůbec první web (spolu s mafiagame.cz) na české, ale i světové scéně! Tvrdíte, že jste o modu ještě neslyšeli? Ale to vám nevěříme. O Mission Packu (dále jen MP) se toho přeci napsalo už spoustu… Ale tak dobře nějaké krátké info by se hodilo, takže: MP přináší především novou kampaň (navazující na tu původní) obsahující deset akcí nabitých misí ve kterých si užijete přestřelky, honičky , krádeže atd. Mod samozřejmě není bezchybný , ale i tak to zní skvěle, no ne? Tak rychle stahujte a běžte hrát, protože tato modifikace vás na pěkných pár hodin přiková pevně k monitoru. Zákaz kopírování bez autorova svolení!
Návod na Mission Pack
FAQ včetně návodu instalace
Všechny uložené pozice
Autor: Michal Š. (Miso)
Velikost: 109 MB

Lakyr Mod – jedná se převážně o přeskinování města a interiérů, zvětšení svítivosti světel u aut, semaforů a pouličního osvětlení. Nadzemka a tramvaj je vyměněná za model metra, které má reálné zvuky. Autor modifikace také upozorňujě, že zapomněl napsat do readme důležitou věc: silnice na screenshotu jsou z Footpath and Road Modu v.2 a dopravní značky také nejsou jeho dílo.
Autor: Mobydick
Velikost: 23,2 MB
Ilegal Mod – s tímto modem bude v misi „Návštěva lepší společnosti“ (saliery bar):
– pár chlápků se zbraněmi
– když se jich něco zeptáte hned vám někteří odpoví, jeden si píská
– nedoporučuju je naštvat, jinak máte hned kulku ve svém bezbranném těle
– mění zvuky zbraní a hudby (částečně)
– mění textury salieriho baru a policejních uniforem
Autor: Ben
Velikost: 23,3 MB
Lost Heaven 1932 v1.2 – dlouho očekávaná verze tohoto skvělého modu s kterým vám opravdu viditelně oživne Mafia a to díky neuvěřitelné hromadě scriptů, postav, které si povídají / vykonávají určitou činnost, ve městě jsou také rozmístěna auta na parkovištích… No je toho opravdu hodně, vše podstatné najdete v souboru readme. Vsadím krk, že vás tento mod zabaví na pěkně dlouho. Mod je určen pro tento web a je zakázáno ho kopírovat bez mého nebo autorova svolení!
Screeny z modu
Autor: Pavel
Velikost: 38,1 MB

New Age Mod demo jedná se o demo modu, který vám přemění město do 21. století. Na Cantrell City to sice nemá, ale i tak stojí za stáhnutí.
Zdroj: http://www.newagemod.wbl.sk
Autor: Popel
Velikost: 21 MB

Cantrell City 1.0 demo – finální demoverze Cantrell City modu. Nebudu zde vypisovat co všechno obsahuje, protože je toho opravdu hodně. Určitě stojí za vyzkoušení.
Zdroj: http://esaul.finewaystudios.com
Autor: Esaul
Velikost: 164 MB
Pilsen Mod alpha demo – zatím taková velmi chudá verze Pilsen modu, ale i přesto vám doporučuji jí zkusit.
Autor: Vikki
Zdroj:
http://pilsenmod.wz.cz
Velikost: 48,4 MB
Mafia Cuban Mod – jak už asi z názvu vyplývá, tento mod vám změní prostředí v Mafii na Cubu. Vypadá to celkem dobře, zkuste a uvidíte.
Autor:
Yosokana
Zdroj:
http://BarMafieuso.new.fr

Velikost: 76 MB
Real Car Facing v1.4 – tento mod vám předělá několik modelů aut na opravdová auta z 30 let. Některé vypadají velmi dobře ;).
Zdroj: http://mafia.gameparadise.cz

Velikost: 24 MB
The Alive Mod 16 – tento mod umí spousta věcí. Mezi ty nejdůležitější jistě patří možnost najmout si bodygarda, určitě také zkuste v autě stlačit klávesu E, auto poté prudce zrychlí, ve městě jsou dále mafiáni, které když zabijete dostanete odměnu.
Autor: MikeMouse
Heslo:
Alive mod v.16
Zdroj:
http://www.webgamer.ru
Velikost: 34 MB