Návod na Mission Pack

Mise 21: Štvanec

Hra začíná tam, kde zabijete v původní kampani Sama. Teď po vás jde policie a Salieri a jeho gangsteři. Musíte se dostat z galerie (máte na to cca 3 minuty) a pak nasedněte do Lassiteru před galerií a uhánějte směrem na sever a okolo LH letiště až ke Clarkovu motelu. Možná je dobré se cestou někde schovat a vyčkat, až vás policie nechá napokoji, ale to je na vás, jak si s tím poradíte. V Clarkově motelu zajděte za majitelem (když vejdete, tak doprava, do kacneláře) a pak nahoru po schodech a hned doleva uličkou. Jste ve vašem pokoji. Jděte si lehnout (stačí přijít k posteli a zmáčknout akční tlačítko ''AB''). V koupelně je kdyžtak lékárnička ;-)

Druhý den ráno se probudíte, a zjistíte, že jste přepadeni Salieriho mafiánama, kteří vás snadno vypátrali (pomocí majitele motelu). Otevřete dveře a za nimy je jeden gangster, tak ho oddělejte. Když dojdete na konec uličky, tak se nejdříve podívejte doleva (je tam gangster s Thompsonem) a pak až doprava (gangster s Coltem 1911). Pak je jeden na balkóně (s pumpovačkou), tak ho zabijte a běžte na balkón. Až z balkónu zabijete dva gangstery, tak slezte dolů a hned za rohem nalevo je dalších cca 5 gangsterů, tak bacha na ně (mají většinou Thompsony). Potom za dalším rohem u auta jsou dva a pak je jich pár před vchodem. Až vyčístíte celý motel a jeho okolí, tak nasedněte do nějakého auta jeďte směrem zpátky do města. Těsně před městem (je to tam rozkopané) je majitel motelu, kterého máte zabít, protože vás napráskal, tak ho oddělejte.

Potom se dozvíte, že Lucas je v nebezbečí, tak jeďte k věznici v Central Islandu a oddělejte pár chuligánů, kteří nemají bouchačky a vejděte do věznice. Máte 2 minuty na to, abyste našli Lucase, tak na nic nečekejte a běžte rovnou otevřenýma plechovýma dveřma (tam, jak byli v misi ''Volební Kampaň'' psi) a běžte průchodem nahoru do prvního patra a pak se dejte doleva okolo kovové cely. Vlastně obejdete půlku vězení dokola a přepadnete je zezadu (jsou čtyři). Zabijte je a dejte pozor, ať netrefíte Lucase. Potom si s ním promulvte a je konec mise.

Mise 22: Pomsta

Lucas vám dal auto a bodyguarda a vy se stavte u překupníka se zbraněmi a vyberte si zbraně (doporučuji Thompson a Colt 1911). Pak jeďte k Italian Garden a zabijte Salieriho a jeho kumpány. Pak se vraťte domů, do Oakwoodu.

Mise 23: Past

Jeďte za Biffem a následně do skladu k překupníkovi. Byla to past (překupník vás napráskal Salieriho kumpánům a také policii a ti všichni vás tam přijeli uvítat společně s ním). Musíte vystílet sklad (cca 3 lidi) a pak ještě všechny venku (hned za dveřma je jeden s pumpovačkou, tak bacha) a pak se vraťte domů.

Mise 24: Zrádce

Jeďte s Biffem před kino Twister a zmlaťte kumpány toho překupníka. Potom vejděte dovnitř a zmlaťte dalších cca 6 chuligánů a pak samotného překupníka. Potom se zajeďte vyspat do hotelu Corleone.

Mise 25: A) Probuzení (Hotel Corleone)

Ve skříni máte oblečení, tak se oblečte a vyjděte ven z hotelu Corleone. Načte se další část mise a vy jeďte za Lucasem, který vám řekne, že vás scháněli nějací chlapíci, kteří si říkali Joe a Eddie, tak jeďte za nima do Salieriho baru.

Mise 25: B) Střetnutí

Běžte dozadu k billiardovému stolu a dojděte k Joeovi a Eddiemu. Zmáčkněte ''AB'' a mise pokračuje. Joe a Eddie jsou Salieriho zábijáci a jdou po vás. Musíte je setřást a pak jet domů.

''Věřím tomu, že s honičkama už máte zkušenosti, tak sem snad nemusím psát, jak se jich zbavit''

Mise 26: A) Zabiják Joe

Joe a Eddie vám minule nadělali problémy, tak si to s nima musíte vyřídit jendou provždy. Jeďte tedy k Salieriho baru a zabijte tam 2 gangstery. Potom vejděte do baru. Po ukázce jste v garáži, kterou velmi dobře znáte. Seberte tam hlavně klíč, Colt 1911 a určitě Pumpovací brokovnici. Vyjděte z garáže dveřma nalevo a jděte zadním vchodem do Salieriho baru. Jsou tam 4 gangsteři, tak je oddělejte (nejlépe pumpovačkou). Potom vyjděte ven.

Mise 26: B) Návrat domů

Přepadnou vás 2 chuligáni. Zbavte se jich a vraťte se autem domů do Oakwoodu.

Mise 27: Únos

Volala vám Sára, že ji unesli a že máte hned přijet a zachránit ji. Jeďte do Little Italy do baráku, v němž kdysi bydlela Sára. Běžte do jejího bytu a zabijte Joeovi komplice. Pak dojděte k Sáře a zmáčkněte ''AB''

Mise 28: Odjezd z města

Musíte oddělat Joeova komplice. Jeďte se zeptat Malého Tonyho pod most v Central Island, jestli o něm něco neví. Řekne vám, že kšeftuje s alkoholem v Palermo kluvu v Hobokenu. Potřebujete zbraně, tak jeďte do skladu, kousek od Palermo klubu. Až si vezmete Thompson a zbraně, které chcete, tak se vydejte do Palermo klubu. Otevřete modrá vrata a zabijte 2 gangstery u auta. V garáži jsou další 3 a pak samotný Joeův komplic, tak je všechny zabijte a jeďte do New Arku k loďce. Dojděte k ní a zmáčkněte ''AB''

Mise 29: Finále

Jste v chalupě na venkově. Vemte hlavně Thompsona a vyjděte ven. Za rohem se skrývá Joe a není jednoduché ho zabít. Až ho zabijete, tak otevřete dřevěná vrátka a těšte se na Eddieho.

Mise 30: Krajina

Eddie se snaží uprchnout, a tak nasedněte do auta a uhánějte za ním, co to jde. Zastaví až u mostu, kde je možné zabít Morella v misi Smetánka, tak ho oddělejte.

Pak vám to napíše: ''Vyhrál si je po všem!'' a to je konec ;-)

Doufám, že vám můj návod alespoň trochu pomohl. Jestliže ani po přečtení tohoto návodu nemůžete nějakou misi v Mission Packu vyřešit, tak mě kontaktujte na

E-mail: martinpecho@seznam.cz nebo na ICQ: 492-747-335

Autor návodu: Martin Pecho (''$pRch#ň'')