Chyby hry - strana dvě

1 | 2 | 3 | 4

Autor: Filip S.


Když jsem v misi Smetánka u Vincenza šel pro zbraně, vše bylo ještě v pohodě, pak jsem dole sednul do auta a všimnu si, že je se mnou jen Sam. A tak jdu hledat Paulieho. Našel jsem ho na chodbě ve Vincenzově domě ale ze stropu dolu mu koukaly jen pohybující se nohy :-D

Autor: Honza


No kdyz se vjizdi na dvorek kde mate auta a jedete rovne presne tam kde pod tim altankem nekdy stoji auto a Ralph vas ho nauci krast tak na levo kde mate zaparkopvany auta se mi obcas stane ze vidim jedno ze svich aut zarazeny spickou do zheme a prdel(kufr)je rovne nahoru a kdyz do nej nasednu nejde jet a kdyz vystoupim tak se ocitnu nahore na kufru ale auto je porad zapichle do zeme.

Autor: Filip H.


Mám dvě chyby v misi Melouch:

1.Když se dostanu do toho trezoru a získám peníze,vrátím se do haly no a Paulie křičí \\\"Ani se nehni a neřvi,okamžitě stůj!Nikdo se tady ani nehne!\\\"to sice není chyba,ale když to bude říkat,tak bude mít divný hlas.A jednou se mi stalo že Paulie když tohle řekl tak tu ženu nepráskl.Tak jsem jí práskl já,ale zemřela mužským hlasem.

2.V trezoru jsem našel ještě jedny peníze,tak jsem je sebral a když jsem s Pauliem vyšel z banky,byly jsme někde jinde!!

Autor: Petr R.


Při misi sara sem po bitce promluvil se sárou abi šla dál jenže ona ne a ne se hnout.

Autor: Paulie


Stalo se mi to v misi knez kdyz mate za ukol ujed tem policajtum tak na central islandu vam delaji policajtim zatarasu a jednou jsem jel na ten central island tak tam sice byla zatarasa ale nabyly tam policejni auta ale byly tam nahabni pjezditelny polaciajti.

Autor: Ondřej J.


Já jsem přišel na jednu věc: thor 810 sedan je 4dveřový,ale mutagen(z extrémní jízdy) je sice také 4dveřový,ale můžu do něj nastoupit jen do předních dvěří. Přitom Mutagen 4dveřový. To je divné.

Autor: Filip


To je něco!Možná že jste někdy stříleli do aut na dvorku Salieriho baru a Ralph vám nadával \\\"Nenič to!Ted´jsem to dal dohromady.\\\"nebo \\\"Tome neblázni,proč to ničíš?!\\\"a nebo ještě \\\"Tome nech toho,víš co to dalo práce!?\\\".Tak zrovna dneska se mi stalo,že jsem vytáhl pistoli a začal jsem střílet všude možně,ale ne na auta a Ralph říkal to samý!!!Zřejmě tím nemyslí jenom auta?

Autor: Kuba


Je to asi častá chyba,ale stává se mi,že když někdy spadnu s autem např.z mostu,propadnu se silnicí a musim to dát znova.

Autor: Johny Rockwood


Chyba1:
Když budete mít nějakou misi kde vás bude následovat Paulie (jedno v jaké misi), tak když budete do Paulieho neustále tlačit tak se po chvíli propadne do chodníku

Chyba2:
V jedný mezi misi u Lucassa jak jste dostali auto z jedný honičky, který musíte shodit z útesu mně honila FBI i normální policie. Zjistil sem že ať se snažím sebe víc vždycky budou rychlejší tak sem to vždycky na rovince rozpálil co nejvíc a když už sem uznal za vhodné že policie je dostatečně blízko tak sem prudce zabrzdil.
Tohle sem udělal ještě 3x a po 3. policajtům uletěli přední kola :-D.
Nevím jak se mi to povedlo protože když sem to hrál po druhý tak už se mi to nikdy nepovedlo :-D

Autor: Jakub O.


V tý misi kde hledáte Franka a ptátese toho típka pod mostem kde Frank je stojí vedle típka černoch , ale jak víme tak ve 30.letech 20.stol. v Americe nesměli chodit černoši po stejných ulicích jako běloši.

Autor: Matuš


Skuste strielat z nejakeho kabrioletu. A vsimnite si jak Tom sedi :D

Autor: Armagedon


Ledva som presiel misiu a poto mi napisalo ze hra ulozena a ked ma zatkli tak som musel ist od zaciatku lebo mi neulozilo misiu.

Autor: Carllen


Jednou v misi lepší obchod jsem šel nahoru z mojima a paulie se zasekl v chodníku.

Autor: Bidlib


Lidi na ulici jenom chodí a jsou skoro všichnistejný vadí my že se třeba nebaci nebo že policie pokutuje jen tebe.

Autor: Lukáš T.


Když si vezměte bazebalovou palku a v cele hře když podkate jakykoliv obraz, a praštite do něho bejzbolkou tak vam ubide život a někdy se zen obraz aji z menší.

Autor: Martin


Mam jednu chybicku...v poslednej misii ma ten Sam naozaj dobru vydrz!! Najskor som dohno nakalil spoza toho zabradlia...schytal asi tak 10 nabojov, potom som ho strelil ked vysiel spoza rohu a potom este v tom videu do chrbta.....a stale zil...!!

Autor: LITTLEKEKS


Pokud se vám podaří nabrat solidní rychlost (80-100kmh) a vrazíte do plotu domu se zahrádkou (mám dojem že v Oak Woodu u kostela) , vyletíte do vzduchu a nedopadne na zem v zahrádce ale zůstanete trčet na místě a všude kolem vás nebe s mraky. Testováno s Lassiter Apollyon.

Autor: Kukuč


Jak mne pakutoval jeden fizl tak sem tam stal jak poleno.Aporad tam byl blok.

Autor: Martin


Při misi Bastard se Štěstím sem dorazil před divaldo dříve než skončilo což by nebylo tak zvláštní ale potom vyšel Morelo a jeho kumpáni řidič naskočil do auta a nechal Morela před divadlem tak jsem ho tom as 50* přejel a pořád vstal Paulie a Sam tam do něj střílali a pořád vstal jako by se nic nestalo:-)

Autor: Martin


V misi běžná rutina v Hobokenu u baru Pompeje jsem vystoupil z auta zatím co Paulie šel pro prachy když vyšel tak si najednou lehl a ležel do té doby dokud jsem já a Sam nenastopili do auta potom normálně vlezl do káry...

Autor: Kačírek


Vím že to už asi všichni znáte ale já to musim napsat v misi Uprchlík se kouknete na toho chlapa v hnědym obleku má basebalku ale když doběhnete k Salijeriho baru tak má Colt, asi si vyměnil zbraň.

Autor: Markchett


Jednou, když jsem hrála zrovna jízdu, tak jsem to naprala autem do mafiánskýho auta a oba vylezli. Začali po mě střílet. Jednoho jsem zastřelila a když jsem to šila do druhýho tak znehybněl. Byl jako socha a nešlo s tím nic udělat.

Nebo (taky v jízdě) když jsem jen tak začala autem najíždět do sloupu a snažila jsem se auto zdeformovat, tak mi upadlo kolo, začalo se kutálet a dokutálelo se do domu. Normálně tam zajelo jako kdyby tam ten dum nebyl a zustalo tam že nebylo vidět..

A nebo jak jsou ty otvírací mosty, tak jsem vystoupila s auta a chtěla jsem skočit do lodě. A víte co?? Povedlo se mi to!! :) normálne jsem do ní naskočila a jela jsem dá ze říct tak 5 metrů a pak jsem spadla skrz lodě do vody..i když jsem na ní ješte chvíli stála..

Autor: Paulie


V extrémní jízdě jsem jel s Boltem Ace ve Works Quater a napral jsem to do sloupu. Upadlo kolo a vůz se převrátil na pravej bok a když jsem dal akční tlačítko aby do něj Tom nastoupil, tak si Tommy sedne do vzduchu, vteřinu nic a pak je v autě. Fakt zvláštní.

Autor: Paulie


Heh,pobavilo mě v jízdě,když jsem narazil do mafiánského auta,jsem vystoupil z auta,oni také.Prvního jsem zabil tomíkem a druhý měl upipovanou brokovnici....čekám až po mně vystřelí dva náboje a začne přebíjet...a vtom na mně vyběhne a začne upilovanou brokovnicí střílet bez přebíjení rychlostí tomíku....opravdu dobrá sicilska brokovnice.

Autor: Paulie


V misi Radši si zvykej - autoservis, tak na místě, kde začne Paulie křičet Tome! Ti parchanti vytahují bouchačky! Zapomeň na bejsbol, postřílíme ty svině! tak přes plot vzadu přeleze jeden chuligán. Když si vylezete na takový stůl, který je u plotu, tak se podívejte na místě, kde měli mít šéfové gangu auto, vybuchlé auto. Jak za něma přijdete, budou mít normální auto! Potom jak vyjedou, tak jděte zpátky, kde měli auto a to vybuchlé auto tam bude zas!

Autor: Tomáš K.


Mise Smetánka,úkol u Lucase:když jsem přijel k Lucasovi,vystoupil jsem a šel jsem k tomu autu,co mám při úkolu shodit do moře,nastoupil jsem(Sam a Pauli zůstali stát u Lucase) a auto jsem shodil do moře.Když jsem se vracel pro úkol a byl jsem už pár metrů od autoservisu,najednou hra skončila protože Paulí zemřel,přitom jsem si nevšiml,že by mu předtím ubývali životy,vážně divné.

V misi Smetánka jsem honil Morella,v tom Morello odbočil na letiště,mně se však podařilo ho natlačit tak,aby nemohl vjet otevřenými vraty,vtom se stalo něco záhadného:Morello projel skrz plot a suvéreně jel dál,když jsem chtěl projet plotem taky,nešlo to,jednoduše jsem do plotu narazil a ubralo mi to pár bodů života.

Autor: Týpek


Jak sem hral misi Smetanka tak přijedu k divadlu auto s Morellem projelo slupem a ja sem to nemoh projet!

Autor: Kocicka


Když jsem hrála Mafii: Jak tam honíte toho plešatýho chlápka jak zradil Salieriho jak ho máte zabít jak jede v tom opanséřovaném autě tak já jsem ho hodila on dostal smyk zapadl do příkopu a když jsem chtěla otevřít dveře toho auta tak to nešlo a když jsem do toho auta střelila kulka udělala na okně důlek-i na druhém okně jako kdyby tím oknem prolétla ale nikomu se nic nestalo!

Autor: Miraje J.


V misi, kdy jedete s paulim a samem za město pro prachy (myslim že je to mise:běžná rutina), tak když sem to vše vystřílel, tak se otevřeli dveře...tam vyběh nějakej típek a toho sem sejmul...spustila se ukázka, kde tahle mrtvola otevřela dveře a dala mi pěstí. Pak když sem ho zabil a jel za banánem(to žlutý auto)tak v zatáčce nebyly svodidla...to je sice divný, ale co...banána sem vyrazil z vozovky a on spadl z toho srázu(já letěl za nim..) On se asi pětkrát převrátil a já sem těsně nad nim letěl(oba sme byly ve vzduchu), když sme oba ,,přistál\\\'\\\' tak on vylezl..já taky...začala přestřelka(krom toho že AI je blbá, takže se nekril..), tak po mě střílel a já sem se pomalu s Tompsonem přesunul k přední části, od kud jsem začal po náboji střílet(měl sem 3hp takže sem byl opatrnej...za to mohla ta bouračka)do toho maniaka co se mi opovážil zkřížit cestu..po chvíly co mi málem rozstřílel asi 100 zásobníkama auto(asi měl hooodně munice...) tak sem vykoukl..zase začal střílet..stejně se netrefil(poleno tupý) já sem vykoukl ze strany a zašal sem střílet...po 3 nábojech umřel a ačkoli sem na něj střílel pomalu ani jednou do mě nestřelil...přesto že celou dobu měl náboje a když sem pak vykoukl (po druhém náboji) a odkryl se tak najednou začal střílet...to znamená že on mě neviděl(vykukovala mi 3/4 těla) ačkoli sem já jeho viděl i s celym jeho autem :D

Autor: Lukáš I.


Kdysi jsem hrál mafiu a dal sem si denni jizdu, kdyz sem vyjel z tunelu na CI, tak sem tam normalne videl mafiany v cernem celeste marque 500, mozna si koupili novej autak.

Autor: Kokosinok


Když v jízdě stojí zamčené auto a po ustřelení kola a následném ukradení se kolo nebo třeba 4 kola obnoví a může se jet dál.

Autor: Paulie


Jednou se mi stalo, že jsem normálně v jízdě jel asi padesátkou a honili mě policajti. Najednou před sebou vidím ženskou, chcu ju přejet a najednou do ní narazím jako třeba do lampy a ona si jde v klidu dál.

Autor: Konist


V druhé misi, kde vozíte zákazníky a čekáte, než některý nastoupí, tak si dejte manualni řazení, zpatečku a plyn. Potom muzete ujet !!!

Autor: Leopik


V misii BASTARD SE STESTIM ked som mal prenasledovat morela ( vtedy ked tych mojich partakov presiel vlak ) tak som mu zablokoval cestu vyhodil som z auta sofera ktory sa nedal zabit. Ale v mafii sa da kazdy zabit ak ho prasknete palkou zozadu do hlavy. Ale to neni take podstatne. Podstatne je to ze ked som vyhodil morela a zabil som ho tak hra isla dalej a ked som sa od morelovej mrtvoly vzdialil tak mi vypisalo: Morelo uprchl.

Autor: Týpek


Jednou sem se honil s mafikama na Central Island a byl sem u jednoho baraku v tu chvilu sem se kajsyk propad a rychlost se zvyšila na 240km/h s Black Metal 4WD penize přibyvali a hra se sekla.

V jizdě sem zabil řidiče bylo to v autě Bolt V8 Roadster on umřel ale jeho auto jelo dal tak sem vylez ukradl sem auto a te řidič byl živy.Docela sranda.Nezapomenu!!!

Autor: Paulie


Když v extrémní jízdě (na normální jízdě to nemám vyzkoušené) zastřelíte řidiče tramvaje, tak si chvíli počkejte až přijede další tramvaj tak tou první normálně projede, jako kdyby žádná nebyla.

Autor: Maramaca


Jednou sem sel k Vincenzovi pro zbran, otevru dvere a najednou padam nekdy se mi to stava. Rikam tomu temnota, ale nedeje se to jenom u mne zabije mafiana on ve vzduchu a macha rukama.

Autor: Ondra D.


V denní jízdě (pokud jste projeli celou hru) běžně můžete ukrást falconer (taxík) ale když příjdete k falconeru ve kterém jsou gangsteři tom vam poví že toto auto ještě nezvládne. Ale přitom jej normalně ukrást umí.

Autor: Paulie


V extrémní jízdě, když vylezete na ten skokánek v Down townu (ten co přeskočíte řeku), tak na druhé straně jeden barák nemá střechu.

Autor: (?)


Stalo se mi v misi melouch,kdyz si du vyslechnout paulieho plan do banky tak sotva vyjde nastvane z banky ven pan Viktor Kozeny tak do me zacne vsechna ochranka palit, do paulieho ne a ten nehne ani prstem a vysvetluje dal svuj plan. pritom nemam u sebe zadnou zbran ani nic podobnyho.tak sem to vyresil tak ze sem vesel zase vysel a pockal az odejde kozenka. ten vysel, ja vesel. a paulie zacal vykladat. pak uz to slo.

Autor: Paulie


V misi smrt umění má Sam nekonečný Thompson.

Autor: Centurione


12. mise \"Skvělý obchod\": Tom, Paulie a Sam nasedají za Salieriho barem do auta normálně v saku. Ale když dorazí k nadzemnímu parkovišti tak všichni tři mají najednou na sobě klobouky a dlouhé kabáty. Že by se za jízdy v autě přioblékli? :-)

Autor: Ellessar


V misii s dutnikami, postrielajte prenasledovatelov, pridte na dohodnute miesto, porozpravajte sa so Samom, a ked povie, ze ide po Salieriho, nastupte dopredu. Nie vzdy sa to podari, ale niekedy Sam nastupi dozadu. Staci potom len vystupit a Sam soferuje zadne sedadlo :)

Autor: Petr Š.


V jízdě jsem střílel do auta kde byl člověk a vybuchlo a v tom autě ten člověk nezemřel ale jenom vyletěl z toho auta.

Autor: Dušan


V misi radšej si zvikej pauli vikopol branu a pustil sa film ale nikdo tam nebol takže pauli bachal pálkou do vzduchu a uberalo mu života neviem si vysvetlit prečo.

Autor: Filip H.


1. Dal jsem si jízdu-denní město jel jsem k restauraci\"Italian Garden\".Šel jsem ke dveřím,jelikož byli zamčené a snažil jsem se jimi projít.Najednou jsem dveřmi prošel jako duch a místo restaurace tam byla zahrada.Pak jsem se odtamtud nedostal.

2. V misi \"Jen tak pro radost\" na startu jsem nastoupil do novýho Lassitera Paulie dozadu a Sam dopředu.Ve městě byli prohození.

3. V jízdě nebo v extrémní na pláži za restaurací \"Rainbow Garden\" jsem šel do moře,ale nespadnul jsem.Tom chodil po moři jako kdyby měl křídla!

4. V misi Melouch-na nákupech hned na začátku kdy Paulie čekal na vlak,tak jsem ho zabil a nic!!To samý v poslední misi,když sem Lucasovi oznámil že jsem jeho úkol nezvládl tak jesm ho pak zabil a taky nic! To je snad vše!

Autor: Marika


Taky se mi stalo, že jsem zabila mafiána a on v té podobě zkameněl, ale byl průhlednej, nešel ani bouchnout ani přejet.

Autor: Ondra D.


Když v misi radši si zvykej honite to auto, tak potom naboura vy přijedete a spusti se intro, jedte kus za něma a uvidíte, že auto stoji a kouři se mu z motoru. Potom do auta vyprázdněte všechny vaše zásobníky auto bouchne ale spusti se intro kde je audo zas normalni.

Autor: Patrik P.


V misi uprchlík ke mě jeden zákazník nenastuopil ale řekl kam chce jet ale jak jsem tam dojel tak vystoupil.

Autor: Technologi


V misi Bastart se štěstím se mi stalo že se Sergo Morrelo vyboural a já jsem vytáhl řidiče z auta aby mi neujel, ale co to auto se přeplo na autopilota a ujelo.

Autor: Marek P.


V misi knez jsem zabil prvniho chlapka. Byl na 100% procent mrtvi. Pak semšel na horu pro lekarničku a když sem se vrátil zase zil a strilel do mne.

Autor: Kuba


Stala se mi chyba,že v misi Jen tak pro radost jsem odnosil ty bedny do spediční haly a ten chlápek řekl,že dobrý,ale najednou do mě začal mlátit a ochrana přístavu do mě začala střílet,ale nic se i nestalo a nic sem nemoh dělat.

Autor: Tom


Jak jste v 8 misi na střechách a když spadnete tak se nezabijete ale hra stejně skončí.

Autor: Marek S.


V misi Bastard se štestím jak honite Sergia Morrela tak se mi stalo že se vyboural a střílel sem do nej a on nic je nesmrtelny v tom to případě.

Autor: Brano


V misi knez ked zabijete knaza este pred tým ako zaleze do tej izby tak ked tú ochranku zabijete a spustí sa intro tak výjde druhý knaz. DIVNE...

Autor: Johny


Stala se mi celkem blbá chyba v misi Skvělý obchod-parkoviště.Šel jsem před tím než půjdu nahoru ještě zničit ty dvě auta, co vám pak blokujou cestu. Začal jsem do nich kut Thompsonem a najednou se Sam něják zbláznil a běžel k autům a furt boxoval do prázdna. Tak sem mu taky vrazil, ale to nereagoval. Tak sem ho postřelil a on tam furt mlátí vzduch.Tak sem si misi načetl znova.

Autor: Johny


Salvator je asi tak dobrej zámečník že projde dveřmi i bez toho aniž by je otevřel! V té misi Návštěva lepší společnosti-vila, tak jak chodí furt za vám tak projděte otevřenými dveřmi, jen kousek za ně, Salvator půjde za váma ale vy mu zavazíte, tak bude stát ve dveřích. Zmáčkněte akční tlačítko a dejte zavřít dveře. Dveře se ale zavřou i přez něho, proleze nima jako duch!

Autor: Jan K.


Podobně jako s tim Sergio Morelem se mi stalo v posledni misi že všichni gangstři stáli na chodbách a vůbec se nehýbali a dalši věc když ste v bance v strezoru a Pauli řve a vy se vrátite tak vam řekne to je dost a pořád ještě jde slyšet původní křičení Pauliho.

Autor: Pepíček


Jednou jsem se tak projížděl, a jel jsem přes Giuliano bridge, jel jsem pořád rovně, až jsem projel zábradlím na konci tý ulice - nezahnul jsem.
Tam někde jsou po levé straně, ještě před tou boudou- na těch schodech - big schodech dvojté dveře do baráku popošel jsem dovnitř, a uviděl jsem divný obraz města zespodu. Ještě jsem kousek popošel, a už jsem letěl, a pak jsem zemřel, a když jsem to udělal s autem, tak se mi rychlost zvýšila až na 250 Km/h, a letěl jsem až někam... a nezemřel jsem, když jsem to udělal v druhé misi s tím pasažérem, který chce do Pompei baru, tak řekl okamžitě toho nechte, nebo něco takovýho.

Autor: Wolf


Když hraju extrémní jízdu a výjdu ze svého baráku jedu autem doleva až k jednomu baráku.Tam mu vrazím do zdi a to auto zeď přeletí, a místo abych přistál na zahradě za plotem tak asi minutu padám s autem a všude kolem je jen černo .Po minutě spadnu na silnici před tím barákem =)

Autor: Pipa30


V misi Smetánka jsem narazil na 2 chyby:

1. Jak vyjedete z letiště, tak vystupte a uvidíte, že Paulle má Thompson 1928 i když vám ho dal.
2. Jak už budete na mapě, tak vystupte z auta, ukradněte si nové a rychle ujeďte, než tam Paulle a Sam nastoupí. Potom jeďte před Lucasovu dílnu a najednou se ozve Paulleho hlas, že je máš hodit před bar.

Autor: Petr V.


Dejte si jízdu, a jako lokaci zvolte Central Island.pak jděte přes silnici do takové uličky, kde se najednou propadnete do neznáma a nakonec chcípnete.

Autor: Petr


V misi Navsteva lepsi spolecnisti, kdyz uz jsem vezl Salvatora domu, me zacli honit policajti a nakonec me zabili. Tak jsem to nacetl znova a v Hobokenu, tesne pred Salvatorovym domem, kde meli policajti zatarasy, staly 4 policajti vyrovnany za sebou a dalo se jimi prochazet!

Autor: Mojmír K.


Když jedete přes zvedací most kousek od salieriho baru tak ho přejeďte a pak je tam takovej bílý dum, který má oranžové dveře.Projděte dveřmi a jste v domě a když půjdete ještě tak se propadnete.

Autor: Martin


V misi Smetánka je chyba... Když člověk hraje hru na manual, tak je to super, ale v této misi se manuál samovolně přepíná na automat... nevím proč ale je tomu tak a dělá to až když se člověk začne s morelem honit... Pak je z vyhody nevyhoda, když mi místo 2 zařadí auto 3, to je fakt smůla...

Autor: Ondrasek


V misi Radši si zvykej se mi stalo že jak je ukázka. Jak Paulie zastřelí toho chlapa tak sem zmáčkl tlačítko pro přeskočení ukázky a ejhle Paulie a Tom běží někam jinam.

Autor: Jakub K.


V misi COURA střechy jak se má jít na ty schody a sou tam ti policajti tak když ten barák obejdete po římsach tak tam ti fízlové nejsou.

Autor: DD-tuning-BA


Dve chyby su aj v misii UPRCHLIK - prestavka, jak utekate pred tymi dvoma chlapmi. Prva chyba je ze ti chlapi su nesmrtelni a druha ze ked pred nimi utekate a je tam chlap co moci na mur a udrete ho tak zacne pred vami utekat a krcit sa ale pritom stale moci.

Autor: Viki393


A este nieco - v misi BASTARD ZO STASTIM uz v pristave som sa nemohol dostat do tej budovy kde je Morello (newedel som ako...) a tak som sa tam vyliapal na nejaky bedne a chcel som ist na strechu ale prepadol som sa do budovy a tam vsetci gangsti aj Morello len tak stali a ani sa nehybali :-)

Autor: Viki393


Keď som v misi FAIR PLAY isiel po zavodoch k Lucasovi,tak ked som siel cez mosty (isiel som iba cez tie dole na mape,neviem ako sa volaju...) tak ked tam auta zastali tak zacali zrazu len tak skakat,skakali aj minutu a ked som k nim podisiel blizsie tak prestali a isli dalej akoby nic.... fakt divne som aj nahral do Frapsu.

Autor: Sydfsy (?)


Když vám chtějí policajti dát pokutu a vy zastavíte,tak se někdy stane,že si vás nevšimnou a nasednou do auta a jedou dál.

Autor: Giorgo mafióso


Jednou mi nadzemka zastavila pár metrů od stanice a dveře se otevřely. Já vystoupil a ocitl jsem se v budově. Viděl jsem okolí, ale nemohl ven. Veprostřed duté budovy byl modrý plácek. Hupsnul jsem do něj a propadal jsem se do neznáme, až jsem zhebnul.

Autor: D. Kapral


V misy Nabídka která se neodmítá, mi nastoupí Paulie a Sam do taxíku tak, že Paulie si sedne dopředu a Sam dozadu.Ve hře ovšem sedí obráceně.

Autor: Tomáš T.


Když jsem v misi COURA - v hotelu, jak tam dávám tu bombu pod stůl, vyskočím ven a když půjdu nahoru po schodech a skočím zpět vevnítř nic nehoří!

Autor: Petr J.


Když jsem se v misi MOLOTOV PARTY vracel do Salieriho baru, nejel jsem tam s Pauliem (nechal jsem ho u Morellova baru). A když jsem dorazil k Salieriho baru, spustila se videosekvence, jak Tom vchází s Paulim do baru atd. Podivné...

Autor: Ramboanimuk


Když sem hrál misu BASTART SE ŠTĚSTÍM tak se Morelo při honičce autem zasekl mezi dva slůpky vyhodil jsem jich z auta a sejmul, ale auto sa naráz vysmeklo a jelo samo s otevrěnýma dveřama a trůbilo valil jsem za ním až jsem dojel k přístavu kde v ukázce zase jeli v autě. Jak je to možné? Když sem ty somry sejmul.

Autor: Michael


Když v jízdě chcete nechat opravit auto u lucase a zacouváte, v následující animaci jste tam jako byste tam vjeli popředu.

Autor: Daniel K.


V misy Dobrou chuť, část u zrádcova domu kdy máte se Salierim vyjít po schodech tak sem se propad pod schody!

Autor: Martin K.


Stalo se mi to před chvílí. Jel jsem po ulici v Litlle Italy a najednou se přede mnou objevila dáma (paní).Měla žluté vlasy a červenou sukni.Nic tak zvláštního,ale že se najednou doslova propadla do země, tak to už podle mně zváštní je.

Autor: Tommcraft


V misi Fair play, když se v noci vracíte z okruhu do baru, tak na nábřeží v New Arku, jakmile vjedete na chodník u toho mostku k ostrůvku, tak se propadnete...

Autor: Lukáš V.


V misi coura, když jsem bouchl jednu ženskou, tak řekla: mám ženu a děti, nedělejte to.

Autor: Dominik B.


Když sem jel k mostu, tak sem šel na jeho obruvník, šel sem tak doprostřet mostu, potom jsem skočil k baráku s 3 životy a mohl sem procházet zdí. Pak sem prošel jednou zdí a propad sem se do takové černé díry a propad sem se doní a umřel sem.

Autor: Veronika K.


Zabila jsem člověka a po chvilce tělo zmizelo ale krev tam zůstala!

Autor: Havran


V řece při hotelu corleone se jednou stalo, že auta jezdili po vodě a byly jim vidět jenom střechy. Opravdu zvláštní.

Autor: Kerim


Když sem hrál misu jak vezu whiskey do skladu tak za mnou jely 2 auta...zastavil sem, oni taky a postřílel sem je... ale Paulie taky vysedl a utíkal kamsi pěšky......to ale není všecko....utíkal uplně jinde než měl eště na mě řval \" Nasedni do toho zkurvenýho auta Tome\" a utekl pryč kde ho srazilo auto a umřel.

Autor: Martin T.


Když sem hrál poslední misi tak sem zabyl ty dva chlápky a jaště toho co viběh z tich dveří chtěl sem zabít toho co byl vedle mně na tich schodech, střílel sem do něj a on najednou udělal pohib jako kdyby padal a už tam byl takhle furt. A já sem do něj vistřílel všechny zbraně co sem si koupil od žlutýho píta a co se stalo ? Nic! Pohoda! On si tam lítá a já do něj jako blbec střílim!

Autor: Skjunkman


1. Ked je ta misia co mas ochranit saru (newiem ako sa to vola,ides ju odkopnut domov a potom sa snou aj vyspi)a tam potom zbyt tych typkov,tak som ich byl ona bezala tam dozadu v ulicke.potom ked som ich zbyl isiel som za nou a tam boli dalsi.Ona stale vykrikovala ze pomozte mi a tak ako dobre to spravili ale ked som tam uz vsetkych zbyl tak ona tam kvoci a stale vykrikuje,pomocte nekdo a tak a pritom uz nikde nikto nebol.

2. To ta misia \"bastard se stestim\" posledna co som ho mal prenasledovat do pristavu sa mi stalo ze ked som ho prenasledoval a isli sme hore kopcom hned na zaciatku misie,tak som do nich strcil alebo ako to bolo,a oni narazili do lampy.Ostaly tam zaseknuty nemohli sa pohnut.Tak som vyhodil sofera zabyl som ho a potom aj morela .A potom sa nic nedialo.

Autor: Ahoj (?)


V misi Omerta jak odvazji Franka na letiste se jejich auti nejak zaseklo a podarilo se mi zabyt ridice, ale misi sem dokoncil tak, ze sem nasedl do auta a Franka odvezl na letiste sam :D.

Autor: Tomík M.


Já sem jednou vistoupil z auta a když jsem z něho vystoupil tak sem šel asi tak deet metrů,změním si zbran a najednou se dím v policejním autě někde na střeše nějakého baráku a je tam cvelá ulice podívám se dolů (z toho baráku a na ulici je na zemi nebe a nad hklavou mám zem, a když sem vystoupil aji z toho policejního auta tak vidím že tam auta,tramvaj atd. chodí a jezdí z baráku na barák ve vzduvchu!

Autor: Miroslav R.


V jízdě když jedete k těm skokánkům v Hobokenu tak zastavte na skokánku kde je budka vystupte a jděte pod skokánek, postavte se hlavou ke skokánku a jděte doprava (směrem k budce). A můžete vidět Hoboken zespoda.

Autor: Jakub S.


Moc rád bourám a tak mám rád to obrněný auto. Nemluvim o těch menších nehodách ale zkoušel jsem zkočit z toho velikýho mostu přez řeku.(když si dáte začátek - PŘEHRADA a jedete pořád rovně) Chvíli jsem opakovaně (z rozjezdem) zkákal zmostu a pak mě napadlo že postavim auta před díru a schodim je dolů ale zvědavost my nedala tak sem (bez rozjezdu protože jak jsem zchazoval ty auta tak mě to zpomalilo) zkočil nevím jestli za to může ta radlice ale letěl jsem po ,,radlici,, dolů ale najednou to udělalo ppiiinnnnkkkkk a přeletěl jsem řeku odpinknuj jsem se od skáli a letěl jsem do nebe. Nic dál jsem neviděl jelikož mě to zabylo. Neznáte vysvětlení???

Autor: Hrdlodus (?)


Když vás Ralph učí odemknout auto a vy se předtím postavíte na druhou stranu než obvykle, Ralph to bude vysvětlovat místu, kde byste měli stát. Otáčí hlavu na stranu, kde nikdo není.

Autor: Letax


tak tahle chyba byla k popukání.je téměř jisté že mi nebudete věřit, ale je to tak. Honil jsem se s mafianama na central islandu v black metal prevratim se u jednoho mostu na strechu.tak řekam mafikum dojdou naboje jednoho odprasknu.tak sem uz chtel vylizt a když se tomy drapal zpod auta mafik už bochoval nad nej do vzduchu.to neni nic zajimavyho ale kamera se nepremistila za tomyho jako obvykle.ale zustala stat na miste odkud sledovala tomyho.moh sem s tomym behat a otacet mysi,neslo mi v tom \"modu:-)\" strilet tak jsem si chvilku behal ten mafik me honil a tak sem ukrad auto (zajimavej pohled treti osoby:-)) a nastoupil jsem a kamera byla zas normal (tak sem toho mafika přejel.)jak to? :-)

Autor: Pavel Š.


V misi \"Kněz\", je to po tom, kdy se pohybujete na střechách... tak jak vás v tom kostele objeví ten kněz a všici se na vás vrhnou, tak hned, po tom video, zkuste zabít upilovanou brokádou kněze. Jakmile v tom kostele zabyjete všechny lidi, objeví se to video s tím knězem(!). Zvláštní, jaksi oživl... No, cesty páně jsou nevyzpytatelný.