Chyby hry - strana tři

1 | 2 | 3 | 4

Autor: Martin R.


Hned v první misi ve filmečku k vedle vás nastoupí Paulie, hned jak začne hra tak je najednou vzadu, a Sam je vedle vás.

Autor: Honza N.


No tomu byste nevěřily v jízdě jsem si koupil granaty u zlutyho pyta (4) a pak stalo auto pred 3 tramvajema do prostredni tramvaje hodim 2 granaty a doty za autem hodim 1 granat a BOOOM!!! trosku jsem odletel nastoupim do tramvaje tramvaj odtlaci bouchle auto a v 1 zatacce tramvaj vykoleji a aby toho nebylo malo tak se tramvaj propadne do zemne zasekne se v oblacich a ja vystoupim stojim na mrakach potom nastoupim auto leti nahoru a nabere dalsi tramvaj bouchne treti granat(bouchnul pozde ne ) a pokracovat nebo zpet do menu.

Autor: Michael V.


Kdyš jsem vystoupil z auta a uplně hnedka jsem zas mačkal pravý abych nastoupil, tak Tom ani už ani neotevřel dveře a nastoupil skrz dveře.

Autor: Ha51c


Když si dám v Mafii Jízdu/Denní krajina/odpočívadlo tak když koukám na odpočívadlo čelem dá se jít doprava k plotu, ale k motelu ne!Ale když máte trpělivost vylezete po té skále a můžete 1) Jít k motelu i dovnit 2) Nebo skočíte ze skály na louku a začnete padat do nekonečna!!!

Autor: Markéta V.


Ani tak zajímave není když teče benzín ve vzduchu jako tohle když si u salieriho baru v zadu na parkovišti a ralph me uci krats auto tak se kouka na jinou stranu než ma místo na mě tak nadruhou stranu. a víte proč ralpha mluví koktaví člověk protože chtejí zdržovat hru.tak mafii zdar at se ji povede i ta druha.

Autor: Milena


Mně se třeba stalo v misi Bastard se štěstím jak mě pronásledovalo to auto tak do mě narazilo a já jsem vyletěla do vzduchu a spadla jsem za barák tak jsem vyšla z auta a už jsem se od tamtud nemohla dostatdocela mě to nasralo,jelikož už jsem je málem měla tak jsem mu sela ukončit hru když jsem se tam od tamtud nemohla dostat :o(.

Autor: Petr


Když jedete tankovat tak se někdy stane že se ten pumpař otočí do ulice vezme si hadici a tankuje do vzduchu a nic neteče a mě přibývá benzín.

Autor: Fjdhggdgfsb (?)


Jo, když si dám krajinu, odpočívadlo, jedu na zkratce vpravo, projedu průsmykem, na křižovatce vlevo, před svodidly vjedu na louku, jedu do keřů a začnu padat do nebe až se seknu v oblacích.

Autor: Esoul


Normálně jsem hrál misi kde mám vyzvednou láhve z Wisky.jel jsem s autem po parkovyšti a najednou jsem se ocitl venku před parkovištěm někdo po mě a Paulovi šel,tak jsem nastoupil do auta a jel jsem.Najednou jsem se propadl do silnice a padal jsem dolů.

Autor: Duroman


Som slovak takze po slovensky.V kole Bastard se stestim pristav v tej ukazke pride nakladak a postavy sa vedla toho druheho blizko vas, ale ked hrajete uz tam nieje...hm zvlastne asi sa zlakli tej krvi co ho zabyl:)

Autor: Martin R.


V první misi jak je to video, tak jak Paulie nastoupí vedle Toma a Sam za Toma. Tak pak skončilo video a Sam byl vedle mě a Paulie za mnou.

Autor: Marek Z.


Nahrajte si misi (treba SMETANKA),kdyz vyjdete z baru tak nad vamy je takova mala drevena veranda a je TROJROZMERNA (3D).Kdyz se po splneni ukolu vratite zpet tak tam ta veranda je ale uz ma jenom VYSKU A DELKU (2D) tzn.ze je uplne placata mezi tim co pred tim byste se na ni teoreticky mohli postavit.

Autor: Pavsuk


V extrémní jízdě jsem dělal tu misi jak máte dělat dřepy,oběhnou jeden blok ulice a pak jit za tim chlapkem s bednou v rukou.Auto jsem dostal, ale jak jsem do neho vlezl ukazalo mi to konec hry.

Autor: Vašek


Mno to já jednou kdyz jsem hral jizdu a vezl jsem zenskou a vystoupil jsem a vyhodil tu babu z meho taxiku tak ona zacla kricet \'\' co to delate to je moje auto :)

Autor: Michal N.


V misi Melouch,když už máte prachy a utíkáte a po cestě někde ztratíte Pauliho, třeba když utíkáte na nadzemku a Paulie vás nestihne a vy jedete sami na do Klubu Palermo,tak když tam dojedete Paulie řekne něco jako:,,Jo!dokázali jsme to!\"Přitom v autě vůbec neni:)

Autor: T.S


V misi Skvělí obchod když vyjedete z dodávkou s tím chlastem,a ujíždíte před těme gangsterama tak jed\'te do China Town k autobazaru a tam je chyba v textuře a jde tam propadnout!!! T.S

Autor: Tomáš K.


Někdy se mi stalo, že spadnu z vysokého baráku, mám 100 životů, o mnoho životů příjdu,ale přece jenom ještě ňáké mám, ale mise se ukončí! Já vím, že se mám řídit úkoly mise, ale přece jenom je to zvláštní, nemyslíte?

Autor: Petr B.


Hned v první misi jak jsem měl uprchnout těm mafiánům tak jsem vystoupil vyhodil jejich řidiče, ale když jsem odjížděl tak to jejich auto jelo za mnou s otevřenýma dveřma a bez řidiče tak sem se vrátil na místo kde sem vykopl řidiče zajel jsem ho a bylo to v pohode.

Autor: David J.


V omertě jak honite Franka v tom dlouhym voze to napalil do lampi a měl ji uprostřet kapoty a nemoch vyjet, já sem všechny zastřelil dokonce i frenka !!!! Pak sem se do toho jeho auta musel nikolikrát svým autem vrazit aby se uvolnilo a nakonec sem ho odvez sam na letiště!

Autor: Lítostivý muž (?)


V misi You Lucky Bastard jsem pronásledoval po té vlakové nehodě mladýho Morella. Na Central Island, jekmile sjede z mostu, vjede Morello do první pravotočivé zatáčky. Tam však neboural do stojícího automobylu, a nedokázal se pohnout z místa. Já jsem do něj autem napálil, načež jeho auto prorazilo zátarasy, které se tam nacházejí. Tam se Morello kousnul a pohyboval se sem a tam. Já pak sejmul řidiče a vlezl do jeho auta! V této misi je opravdu možné tohoto Lassitera otevřít, i když byste k tomu ještě neměli mít pravomoc! Pak jsem ještě sejmul Morella, a napsalo se mi, že uprchl. Nezbývalo mi, než misi opakovat...

Autor: Noemon


V misi omerta kde mám zabít Frenka jak ho převáží v opancéřovaným autě a já je pronásleduji se cestou zastavili o dům, zastřelil jsem řidiče, spolujezdec nešel. Nasedl jsem tedy do auta a Frenka jsem zavezl na letiště aby hra mohla pokračovat..:-))

Autor: M.korienok


V EJ keď sa dostanete do hlavy tej obludy tak tam počuť lietadlo a keď som vyskočil poriadne vysoko tak tam nebolo nič len to lietadlo.Takže keď prijmete tú úlohu to lietadlo vyletí z tade lebo keď som sa tam nesôr vrátil tak tam nebolo.

Autor: Babycko (?)


Mě se stalo že v misi skvělí obchod jsem dojel nahoru v aute a zaparkoval jsem za Bylem a přece jsme šli směrem od schodů.

Autor: Vilém


Kdyš jsem si uloži hru u Salieriho baru tak jsem nato ulozeny neklikal pak jsem na to klik a stal jsem pred Salierovym barem šel jsem k autu a napsalomito Konec hry.

Autor: Vilém


Když jsem měl přivést kámoše od Lukase Bertoneho, tak jsem pro něj zajel s náklaďákem, ale když jsme si pokecali a on měl nasednout, tak to prostě neuměl a nenased a celou cestu do servisu musel běžet po svých. :-)

Autor: Marvis


V misi Skvělý obchod parkoviště tak když dojdete až na horu k tomu Bylovi jako první a jste přímo u něj a pak v animaci teprve přichází.

Autor: Lucie R.


Ja jsem v jízde vystoupil s auta a pak jsem mu utřelil dve kola a kdyz jsem do něj nastoupil tak jsem nastartoval a ty kola tam byly znova a to je fak pecka.

Autor: O.pes


Jednou jsem v jízdě viděl 2 auta která byla zaparkovaná na chodníku a přitom normálně lidi parkujou na kraji cesty a ja sem do nich nenarazil.

Autor: Štěpán V.


Našel jsem chybu u mise Volební kampan\' když skočíte na n\'akej barák jinde tak je opakovat stejné je to i s misí coura a kněz.

Autor: Ma.atoskol (?)


Kdyz jsem v jizdě jednou zabyl dva policisté tak ten jeden ridic nechal otevřený dveře a ja to auto stejně musel stipnout i s otevrenyma dverma no proste sranda.

Autor: Erwinz


V misi, kde máte zastřelit pana radního na lodi, tak jsem šel ihned nahoru k jeho kajutě a jak tak koukám na ty jeho dveře, tak tam vidím boty. tak střelím do míst, kde by asi měla být hlava a ono: nasedni do člunu s Pauliem .Mise Úspěšná...

Autor: Silk3


Ked narazite autom (napr. crazy horse) tak ze sa prevratite a chcete vystupit,tak tommy v podstate podlezie auto... neviem ci to tu uz je,abo ci to je vobec chyba hry,ale paci sa mi to,lebo to je take netradicne..

Autor: Jiří S.


Me se stalo ze jsem zabyl řidiče auta lasier v16 fr.... ale auto jelo stale dal zastavilo a řidič vylezl živí.

Autor: Ace


Po chvilce v jízdě se mi stane že se všechny tramvaje naštosujou za sebe.

Autor: Čertík


V misii bastard ze stestim na konci v tom skladisku kde som ho mal zabyt nikde nebol...vsetkych som zabyl len on nikde nebol...asi nejaka chyba.

Autor: Jenjaz


Kdyz jsem v jizde prekrocil rychlost, vyjeli po mne poldove jako normalne. Zastavil jsem, abych zaplatil a oni zaparkovali primo vedle me, takze jsem musel vystupovat vedlejsimi dvermi a i policajt-spolujezdec, ne ridic, musel vystoupit dvermi sofera. Pokutu mi daval ridic, a kdyz to dokoncil, tak ten spolujezdec ho predesel a sedl si na jeho misto, ponevadz se nemel, jak dostat na svoje sedadlo. Potom chvili cekal, kdyz policajt ridic jej normalne vyhodil, (tak jako, kdyz kradete auto s ridicem uvnitr), sedl za volant a odjel. Ten spolujezdec policista za nim bezel... Ale uz jej nedohonil. Nezapomenu. Sranda.

Autor: Kolo


Mně se stalo že jsem zabyla kluka a ten seděl v autě a pak mě v klidu přejel.

Autor: Mazzy


Jednou se mi v Jízdě stalo, že jsem na křižovatce jen tak zastřelil v autě řidiče Boltu, byl mrtvý, ale auto normálně jelo dál a zatáčelo na křižovatkách, zastavovalo u semaforů.... to řídil jeho duch?? :-D

Autor: Mazzy


V tutorialu, když vylezete z toho domu s pálkou a prásknete ty dva chlápky co tam stojí před vámi pálkou, tak je oba zabyjete, ale stále budou mluvit. To si povídají jejich duchové nebo co?? :-)))

Autor: Mikuláš


Jo, když si dám krajinu, odpočívadlo, jedu na zkratce vpravo, projedu průsmykem, na křižovatce vlevo, před svodidly vjedu na louku, jedu do keřů a začnu padat do nebe až se seknu v oblacích.

Autor: Goody


Toto sa tyka intra. Vsimnite si, ze v uvodnom videu na konci (ked kamera preleti nad clnom za nadzemku) sa pod nadz. drahou nahadzuju auta par metrov pred kamerou. Jedno z nich je aj zeleny Buick z Beta verzie, ktory nahradil upraveny Wright coupe. Tak isto aj ked kamera preleti zo strechy kostolu dole (proti holubom) tak tam prejde Ulver s viacerymi svetlami. Potom som intre napocital 16 policajtov, co je trochu prehnane. Dalej na zastavke nadzemky caka civil, ktoreho stale trha do inych animacii. Posledna chybycka je o velkej pozonosti. Najlepsie ked si pustite intro cez Quick time player a budete si to pomalicky miskou posuvat asi v 3/4, ked letite okolo Morella a LOST HEAVEN QUEEN. Uprostred hustej premavky ludi tam bezdovodne stoja oproti sebe vzpriameni chlap a zena...

Autor: Salieri


1. Jo, když si vezmu auto, přistavím ho šikmo k zábradlí schodů, vylezu na něj a vyskočím na střechu a potom skočím na vlak, tak natvrdle stojím na něm a on si v klidu pode mnou jede a zachvíli spadnu.

2. Když se takto dostanu na střechu stanice třeba Little Italy, tak uvidím baráky bez střechy.

Autor: Martin L.


V misi kněz pronáší ten farář větu není tolik lidí jako byl Bylly. A jak vas ten farar objevi ten chlap zarve to je ten parchant co zabyl Jonnyho.Takže nevim koho jsem zabyl.

Autor: Gangster


No jednou se mi stalo že jak je misse Radši si zvykej tak všichni rázem zkameněli ale úplně se nehly a mohla jsme přes ně chodit...

Autor: A. Paulie


Když jsem hrál Jen tak pro radost tak jsem mlátil do Paula v chodbyčce která vede na dvůr.Najednou jsem se objevil u Vincenza ale Vincenzo stál venku na schodech,Paul ho požádal o zbraně a tak nám je tam položil(na stůl) zkrz  zeď. JENŽE Paul ani Sam si Thompsona nevzali a já jsem si vzal Kolta a chtěl jsem i toho THOMPSONA ale to nešlo.Tak jsem zabyl Paula a Sama Koltem 1911.

Autor: Venom


V misi jak mám zabít Franka (myslím ze to je Smetánka) se mně stalo že po mně jeli poliši a jak sem dojel k domu kde Franka dakládali do auta tak mě při té ukázce poldové vyhodili z auta a zatýkali mě. Ale problém byl v tom že já sem stál a ten polda zatýkal nějakýho ducha pre sem na tý zemi nebyl a jak skoncila ta ukázka tak sem oběhl auto nasedl z druhé strany a Mise neúspěšná Byl jsi zatčen!

Autor: Salieri


Jednou jsem v krajině jsem udělal s náklaďákem hodiny a převrátil se na bok. Přijel ke mně Thor Phaeton. Nevím proč, ale vyletěl jsem do vzduchu, udělal pár salt (Valenta by mi mohl závidět :-D) a pak jsem dopadl na zem na bok.8-)

Autor: Fr33spirit


No stalo sa mi par takych srandiciek:1.v misii Navsteva lepsi spolecnosti hned na zaciatku som len tak zo srandy vylepil Ralphovi.ten do mna zacal mlatit a zrazu po mne islo cele osadenstvo Salieriho baru lenze som hned skocil do auta a vysiel von a ono sa mi normalne spustil load akoby nic.2.ked slohnete polisom auto tak ide pomaly ako kazde ine lenze raz sa mi stalo ze aj po ukradnuti to slo poriadne rychlo...ale len raz a nedalo sa ulozit.inak v takej velkej hre ako je mafia sa objavia chyby tak tu na tu hru nenadavajte.lepsia nie je!a hold ceskym programatorom! nadherna hra.

Autor: Salieri


V misi Vše nejlepší! jsem najel na schody k Vincenzovi, najednou jsem se ocitl za zdí baráku, byl tam jen trojúhelníček podlahy, jinak všude nebe, tak jsem tam najel, padal jsem, najednou začala stoupat rychlost na 250kph (i přes omezovač), zachvíli se auto seklo a ani jsem nemohl vystoupit.

Autor: Salieri


Jednou se mi stalo, že mě začli honit kryšoťáci, tak jsem čekal, až vystoupí, toho co řídil, jsem převálcoval, tak ten druhej řídil místo něj, tak sem ho chtěl taky převálcovat, ale začal se chovat jako pěšák, furt to jejich auto houkalo, přejel jsem ho, pak mě honilo to policejní auto bez řidiče. SRANDA, ŽE!!!!

Autor: Filip B.


Jednou se mi stalo, že jsem s autem stál na zvedacím mostě, ten most se začal zvedat a já se propadl dolů, ale nespadl jsem do vody, prostě jsem levitoval nad vodou!

Autor: Adam J.


Když jsem honil Serdža Morela ta se sekl o lampu mel půlku motoru v lampě a byl vní seklej jako by někdo zvedl tu lampu a pak muji hodil přímo do motoru tak jsem ho zabyl ijeho řídíče a nic se nedělo tak jsem řidiče vyhodil s auta a pokusil jsem se snim vyjet nešloto.

Autor: Rhapsomanijak


Když jem ve volné jízdě nabral mafiána a pak ho dorazyl brokovnicí tak mi odletel na mí auto (Silverfletcher myslim) tak tam zůstal a když jsem popojel tak mafiá zůstal ve vzduchu

Autor: Ondřej J.


V misi Molotov party řekne Tomovi,že Ralph je úplnej magor, ale s autama to opravdu umí. Jenže třeba v misi, Všechno Nejlepší když ublížím Ralphovi tak po mně střílet zbraní SW model magnum 27, nebo v misi bastard se štěstím,když mu ublížím tak po mně začne střílet zbraní Colt detective special. Jak tedy může ralph umět střílet když je idiot a umí jen s auty a koktat. Není to divný?

Autor: Car


Nevim jakto ze kdyz stoupnu do melke vody (treba jen po kotniky) hned se ukaze konec hry:)

Autor: A. Radda


Hrál jsme tu misi jak už konečně jde zabít Sergia Morella, ale nezabyl jsem ho ani na letišti, ani jsem ho neshodil z mostu ale když neodbočili na letiště a mastili si to na most, tak se vesele v těch serpentinách na kopci převrátili. Ani jeden nevylez z auta i když po nás stříleli, pak přišel tušim Paulí a Morella vytáh a odstřelil-Mise splněna a já jen čuměl!!!

Autor: Ondřej J.


Jednou se mi stalo v misi dobrou chuť v pepého restauraci, že Salieri mluvil s Pepem,ale Pepé tam nebyl jen Salieri a Tom. Takže Salieri mluvil s úplně neviditelným Pepém.

Autor: Salieri


Když si prohlídnete dvorek Salieriho baru v nějaké misi, uvidíte nějakej oranžovej barák, kterej je v bloku, kde je Vincenzo. Jednou na něm jsou jen okna, podruhé jsou na rohu nějaké balkony. To se střídá jednou jo, podruhé ne.:-))

Autor: Juroman


Táto chyba je o dobrej pozornosti. Naloadujte si \"Smrt umnění-Sam\" a normálne to prejdite. Keď sa vám spustí sled videí, počkajte si s prstom na ESC. V úplne poslednej ukážke sa Sam začne od dverí šuchtať ku krurhovému zábradliu. Keď sa kamera z diaľky priblíži na neho z boku, stlačte Escape. V pozadí si môžete všimnúť Sama za schodiskom. Po ukončení animácie pri schodoch s lekárničkou tam zostal zaseknutý a ďalej bol naskryptovaný až za dvere pri kruhovom zábradlí. To som si všimol len nedávno.

Autor: Ondřej


Na stanici nadzemky Giuliano Street byla zácpa nadzemek. Stály tam 3 za sebou a já byl v té poslední (stála v místech nad řekou.) Pak nadzemka popojela nad silnici a já střelil do auta gangsterů. Začali po mně střílet ale nemohli mě zasáhnout. Pak nadzemka znovu popojela (mezitím gangsterům došly náboje), ale i když nebyla ve stanici otevřela dveře a já mohl vystoupit \"do prázdna.\" Nakonec jeden gangster řekl: ,,Policie, vzdejte se!\".

Autor: Lukas B.


No mě vadí 2 věci: 1, Policajti honi jenom nás i kdyz predemnou jede nekdo 150 s brokovnici venku a oni proste jedou zamnou :D 2,Jak se honim s policii nebo s gangstery tak maji př.stejne auto jak ja a jak tomu pridaji předbyhají i letadlo :D.

Autor: David G.


Ahoj zdravím všechny koho baví mafie a našel sem a nev´ím jestli to je normální když hraju jízdu a jedu si to uložit a zaparkuju před salieriho barem tak se mi už párkrát stalo že se mi tam to auto zaseklo a já nemohl odjet, ale jestli to je norální tak mám fintu buť parkujte dál ale pak musíte chodit!!a nebo možnost zaparkovat dál a ukrást jiný auto a zaparkovat u baru a když se tam sekne tak to není taková škoda!!!!

Autor: Mikuláš


V misi Smrt umění, úplně poslední intro, Sam odhodí zbraň a uteče do dveří, které vedou do pravého křídla budovy ze strany ochozu. Když se ovšem podíváte na druhou stranu, kde jsou schody a nějaký sál s židlemi, zjistíte, že tam jsou dveře jen od levého křídla. Tak jak se Sam dostal na to schodiště. Je snad duch????

Autor: Ja (?)


Kdyz nastoupite do nejakyho auta, kde uz sedi jeho majitel (sednete si dozadu, nesmite ho vyhodit) a pak zase vysednete, tak uz tam nesedi, proste nekam zmizel. Jednodusse a bez varovani jste se zbavili dalsiho obzana mesta.

Autor: Mikuláš


V Jízdě, když mě honí mafoši v autě a jeden z nich má brokovnici, vystřelí třeba čtyři náboje za sebou. To je automatická brokovnice?

Autor: Kondrik


Když jsem pronásledoval Frankovo auto (už si nevzpomínám na jméno mise, ale je to ta, jak vám Salieri řekne, že máte zabt Franka), tak jsem dojel až tam jak jsou tam ty skokanky do Hobokenu.Nevím proč, ale Frankovo auto neodbočilo, ale jelo z těch skokánků.Zaseklo se na jednom z nich a zůstalo stát.Vystoupil jsem a všechny zabyl a objevila se hláška, že je mise neůspěšná, protže jsem zabyl Franka!

Autor: Mu (?)


Jak je mise kde mam zabyt Morela, im ze mu dam bombu na auto, tak je tam dum pred kterym stoji lide. Zajdte si k tomu to domu v extremni jizde a vlezte do dveri (jsou pruchozi) nahle se propadnete a budete se propadat, dokud se asi neutopite. Jinak kdyz se vam s nejakym autem podari preletet nejakej plot kam se normalne neda dostat (pri bouracce) tak se stane totez.

Autor: Thelion


Když jsem do hotelu Corleone vešel s cílem odprásknout ředitele a vyhodit jeho kancelář do luftu, tak mě u dveří hned odpráskli strážci.

Autor: MilesPrower


Když sem v bordelu dal ten dynamit a měl sem cca 10 vteřin na útěk, tak sem zdrhal směrem k oknu a u něj stála ženská! Lekl sem se že se Tommy zasekne a umře, ale když sem k ní doběhl, zaplo se video jak Tommy proskočí oknem a dopadne na střechu! Když sem pak stál na střeše a podíval se na to hořící okno, tak v něm stála ta ženská a nešla zastřelit :-D

Autor: Centruione


Honili mě policajti a já vezl v taxíku pasažéra. Dovezl jsem ho na místo určení a on vystoupil. Já včas taky, a tak policajti byli zmatení, bo nevěděli kam jsem jim zmizel. Dojeli však až ke mě, vystoupili, obhlídli místo a zase chtěli nastoupit do auta a odjet. Jenže ten pasažér se furt motal kolem a blokoval policajtům vstup do auta a v tom momentě se z obou policajtů stali pochůzkáři. Nechali auto uprostřed silnice a šli si svou cestou. :-)

Autor: Filip


Ve 3 misi zničím auta, vrátím se do Salieriho baru vejdu do něj zadními dveřmi, ale v intru vejde Tom se Samem předními dveřmi.

Autor: Stingercx


Mafia je proste chyba na chybe, napr. keď auto nabura do mafianov a ja prejdem ma okolo idu po mne, tankovaniena čerpačke hadicu niekedy drži aj meter od ruky.

Autor: Davis R.


Když jsem v mafii honil toho morela do přístavu, tak vjel na chodník, propadl se do země s celým autem a pak mi to řeklo, že se mise nepovedla precizní..... :-D

Autor: Kn0Xville


V misi smrt umeni se mi jednou sekli vsichni gangsteri, jako kdyby byli pri rozcvicce a zbran drzeli v ruce ve vodorovny poloze a ani nesli zabyt.

Autor: Kn0Xville


Kdyz sem hral jizdu tak sem mel auto crazy horse a otocil sem ho na strechu a tak sem si ho chtel dalsim autem vratit na strechu a kdyz sem do nej narazil tak sem ho kompletne zarazil do vedlejsiho domu a uz sem ho ani nenasel ani nevyndal.

Autor: Walker Johnny


Nevim jesli se to nekomu stalo nebo je to jenom u mne , ale zkuste nekdy prijit k hydrantu nebo popelnici nebo odpadkovymu kosi (u odpadaku a popelnice to je nejcasteji) a naprahnout baseballku na maximum a prastit do vrsku kose(popelnice,hydrantu) - me to vzdycky zabyje.

Autor: Ondřej J.


V misi Nabídka,která se neodmítá:v intru nastupuje Paulie zprava dopředu a Sam nastupuje zleva dozadu,ale když ujíždíte mafiánům - Paulie a Sam se přehodí - Paulie dozadu a Sam dopředu. Až ujedete mafiánům a odvezete Paulieho a Sama tak při intru sedí zase Paulie ve předu a Sam v zadu. Divný že?

Autor: MafiaToma


Mě vadí že když někoho střelíte do hlavy tak se chytí za hlavu a řekne auuu!a to je všechno podle mě měl hned chcípnout.

Autor: XX.xx


No, já jsem udeřil Paulieho v jedné misi (ale bylo to v baru kde jsou brifinky). No a on mě začal honit aby mě zmlátil a ja utekl k Vincenzovi a pak se spustil zacatek videa, kde dycky vincenzo mluvi atd. Ale video se nespustilo celé ,jen začátek,a potom mě začali všichni mlátita ja nemohl zemřit protože to bylo jako to video, takže to vypadalo jako součást hry, HAHAHAH.

Autor: Jindra


V misi \"Bastard se štěstín\", jak jedete s Pauliem na parkoviště zabít po několikáte Morella juniora a Paulie si zapomene náboje, poté se máte zbavit pronásledovatelů. Já ovšem z auta vystoupil rostřílel je i s Morellem a Přístav jsem musel dělat stejně :-)

Autor: Petr W.


Při ukázce jak v bance nabíráte prachy tak máte potom pytel s penězma na zádech a když si v tom okamžiku nahrajete jinou hru tak ten pytel máte na zádech furt.... zvláštní ne?

Autor: Petr W.


Když máte jakokoliv formuli (daj se vyhrát v extrémní jízdě) tak si vemte colt 1911 a zmáčkněte tlačítko prot aby jste mohli střílet. Tom vistrčí bouchačku na levou stranu ale vystřelí na pravou stranu.

Autor: Marek Z.


Jednou si takhle jezdim po meste a pred policajty udelam prestupek,samosebou mi chteli dat pokutu a jak jim tak ujizdim tak po mne za chvili vyhlasili patrani,ale symbol toho papirku mezmizel,takze mi veskera policejni sila ve meste chtela dat pokutu.

Autor: 00Králík00


Já si myslím že hlavní chyba je to že když do mě začne střílet mafie nic se neděje policiie čumí dál .Minule jsem zabyl chodce na chodníku prišel polda kouknulse na něj obešel ho a šel dál ...! ! !

Autor: Mr. Alfons


Tak tedy nevim jestli uz to tu nekde bylo, nemam chut cist ty chyby vsechny, tak to dyztak omluvte. Jde o to, ze kdyz napriklad v kolone stoji auto s ridicem a vy mu ustrilite kola, treba vsechny. Tak kdyz do nej pak vy sami nastoupite, auto vyskoci a hulahop kola sou zase vsechny a jako novy. Ale pak uz to nefunguje znovu. Jde to jen jednou kdyz v aute sedi jeste pudvodni majitel. A taky se potom opravi treba rozstrilene sklo nebo pomlacena karoserie, diry po kulkach a tak. Je to vcelku sranda... by

Autor: Mikualst


V 19. misi Melouch když zabyjete po prohlídce Pauliho, hra sice neskončí, ale když si přijedu pro něj do bytu, je tam.

Autor: Manik


Jednou jsem hral jizdu a zacinal jsem na prehrade bavil jsem se tak ze jsem vyjel na prehradu ne uplne a zkutalel jsem se s autem dolu byla to docela sranda ale jednou se mi stalo ze jsem se kutale a najednou jak jsem byl na kapote tak jsem zacal padat nekam do nebe a odesel jsem na chvilu ajak jsem prisel tak mi furt leteli penize a mel jsem asi 450000 :-D

Autor: Dominik


V salieriho Baru jsem zablokoval cestu Pauliemu a ten šel pořád do zdi (Byla to mise Jen Tak Pro Radost) Pak jsem šel k Vincenzovi a v animaci jak dal Pauliemu Thompson, Paulie se usmál a udělal pohyp, jako kdybych mud dal pěstí a k tomu ještě řekl: Aaau! No Tome začínáš mě docela srát. Jak skončilo video Sam mě oddělal.

Autor: Hell. skater


V misi Kněz, po tom co farář pronese řeč jde do zákristie a tam narazí na vás. Když ho rychle zabyjete a potom vystřílíte zbytek kostela, v další řeči co bude farář mít si bude šlapat po vlastní mrtvole!

Autor: Juroman


Ve videu v 12. kdyz paulie dava penize Williamovi, tak v prestrelce to prvni dostane William, ale po videu si utika pres halu az na konec. Zvlastni ne?

Autor: Dominik


Pokousel sem se v Misi Vsechno nejlepsi sem zabyl strazce tam kde ma pokoj radni(furt tam stojej)ja mel jen colt detective special takze sem nemel sanci takze me zabyli a umrel sem ALE voni pak staly ale ne na zemi u dveri a ale bricho meli v podlaze.

Autor: Jan K.


Když hraju Volnou jízdu ,seberu někomu basebolovou pálku a pak postupně vytahuju lidi z auta a zabíjím je tak někdy se lidi taky propadaj zkrs jejich vůz (když umíraj ) . a to mi na tom vadí docela dost jak se může hlava člověka propadnout zkrs vůz .

Autor: Lord Sion


V misi Kněz (přesneji ve videu uvnitř kostela), pronáší kněz řeč nad mrtvým synem pana Radního. Je tam věta, kde říká, že není tolik lidí jako byl Bylly, ale jeho živý kamarád, po tom co vás uvidí, zařve, že jste parchant, kterej zabyl Johnnyho. Tak by mě zajímalo koho ste to vlastně zabyli.

Autor: Fanda H.


Když sem měl v misi dobrou chuť zabyt Carlose a šel jsem na dvorek najednou sem moh procházet zdma a pak jsem přišel do ňáký boudy a tam stály 4 chlapy s bejsbolkama a nic neďály a já je moh v pohodě rozstřílet,ale bylo mi to na prt

Autor: David


Když mně jednou začali honit policajti tak jsem najednou naboural do zdi a už jsem neměl čas ujet.Tak mně obklíčily a jeden znich mně vytáhl z auta a ostatní také vistoupili.Když jsem se konečně zvedl a utíkal prič tak tam chvíli stáli a po té chvilce posobě začali střílet.

Autor: Lukáš M.


Když jsem jel v jedné misi Bastard se štestím, tak u toho parkoviště u Garden, tak když jedu normálně v jízdě tak se mi tam neukazujou ty červeno černý tyčky ale když jedu v misi tak je tyčkama chráněnej a nemužu ho přejet. To je vše.

Autor: Seniov


Když mate posledni misi jak musite zabyt sama tak jak se on vždycky otočí tak jsem za nim bežel a začal jsem po nem střílet a pak jsem se schoval za zed a po te jsem vystřelil znova ale z pumpovací brokovnice a on najednou umřel jako když zabyjete normálního člověka a nic se nestalo.žádny filmeček. Nic

Autor: Rkjr


V misi bastart se štěstím k dyž ho konečně zabyjete ( Morela ml. ) tak jak koliv ho killnete tak on vždy hebne tím že má kulku mezi očima skoušel sem ho zabít všelbak : auto, střela do nohy, kulka do zad, granat, atd ..............

Autor: Kuba


Mafia je jedna z nejlepších her a rád se k ní pořád vracím, co ale považuju za největší blbost je, že ať máte bouraka jak chcete rychlýho, tak vás policajti vždycky dojedou a klidně předjedou i když jedete 100mph s trautnberkem po guliano bridge do kopce. a přitom v momentě kdy šlohnete policejního shuberta, tak se kodrcáte jak po polnacce a po dlouhe dobe se rychlost zastavi na 80mph. Kuba

Autor: DS80


Vemo Colt delective special nebo colt 1911 střelim do okna auťáku a hovno musim vystřílet celej zásobník obych ho prostřelil!!!

Autor: ???


Když jedu autem a najedu na schody které vedou k Vincenzovi tak mě to zabyje.

Autor: Honynza


Když s autem zacouváte do autoopravny, tak tam s tejně bude kapotou dovnitř!!!

Autor: Olahmost


To jak psal tu chybu DStoklas tak to se mi taky stalo zastrelil jsem ridice, a auto normalne zatacelo a nidko u volantu nebyl :-)

Autor: Lagman


Zkoušeli jste zničit ,třeba thompsonem to je jedno, nějaké libovolné úzké auto? Když auto exploduje najednou změní svůj tvar a rozměr. Třeba místo vybuchlého Boltu je náhle kamion :-)

Autor: Lagman


Já mám takovou zajímavou ale příjemnou chybu. Upilovaná nebo Pumpovací brokovnice se mi od začátku hry až do konce nikdy nenabíjela,to znamená že sem střílel nonstom velkou kadencí jako třeba ze strikera nebo jackhamera než mi došly náboje. Později sem si tyto dvě zbraně oblíbyl natolik. že když si mám vybrat mezi thompsonem nebo brokovnicí,vyberu si brokovnici. Dají se z ní dělat zajímavé kousky,to mi věřte. :-D

Autor: Honza P.


Já jsem jezdíl po little italy auto mi něják vyletělo do vzduchu žádne baráky tam nebyli všude nebe a moje auto a přitom se mi počitály peníze
měl jsem asi 152 222 $.

Autor: Lazar Jakub


Jednou jsem jel nadzemkou, a rozebehnu se proti zdi, tim myslim asi dvere nebo co to tam bylo,kdyz v tu ranu nevidim vubec nic, mel jsem asi dva dny kompa v novim taktu a procesor to nevydejchal.

Autor: Dan Vybyral


Když sem po prve hral Mafii a jizdu tak sem si sel ulozit hru k Salierimu a ty 2000 sem neplatil!!! kdyz sem pak odjel s Bolt Ace Coupe a omylem zmacl S vyletel sem do vzduchu potom sem zmackl W a letel sem dolu jak s letadlem sem moh litat s autem(i kdyz v Mafii se letadla slonout nedaj)a kdyz sem hral misi Vše nejlepsi! mel ten oslavenec misto hlavy mikrofon a misto mikrofonu drzel svou hlavu

Autor: Divine1


V posledni misi kdiz sem zabyla jedneho co byl na schodech zustal viset mrtvy vo vzuchu a nespadnul ani kdyz sem do nej strilela.ps super hra.

Autor: Wyholenápleška


Kdyz prejedu nekolik popelnic nebo neco takoviho a tlacim je pred sebou tak zniceho nic zmizej, a jedno kdyz po me bylo vihlaseny patrani a zabyli me tak sem potem jen tak delal kraviny a tam kde predtim byli zaterasi tak tam byli duchove policajtu a je sem nima moch prochazet.

Autor: Marian K.


Při misi bastard se štěstím když už sem zabyl Sergia Morela ml. tak sem odcházel z tý boudy a jen tak sem vystřelil pumpovací brokárnou do země a hele padám do bílího protoru asi 3 minuty a pak už jen konec hry zajímaví ne:-)

Autor: Nightfirex


V tý misi,jak máte dohonit Sergia Morella, jsem mu pod Jullianiho mostem zblokoval cestu, vystřílel do něj, i do řidiče několik zásobníků... A ejhle, za chvíli jel zase normálně dál do přístavu!!!!!

Autor: DStoklas


Jednou v misi fairplay pri zavode v ty tribune sou placaty lidi ktary mavaji rukama.Lucas Berrtone rikal ze tam byl ale nikde sem ho tam nevidel vedle tech ,,placek,,!!

Autor: Adio.flip


Ahoj jednou jsem asi po 20 hrál mafii a pěkně, poctivě od začátku... a při levelu kde vybírám výpalné šel Paulie do toho žlutého domu tag jsem vyšel z auta a jdu kněmu a on vyšel já do něj strčil a Paulie ležel doslova v zemi tedy v chodníku a řval ,,CO TO DĚLÁŠ SES POSRAL NE ??\" nebo něco podobnýho :-)

Autor: I.Benedikty


Mne sa nestala ziadna chyba,ale raz ked ma nahanali policajti hore na obrazovke sa mi zobrazili putá a preto som radsej vystúpil z auta.Hore sa mi zobrazilo ze ma policajne auto nespoznava ale policajti pre istotu vystúpili.potom si jeden policajt sadol za volant ale ten druhý ho vyhodil a tak sa navzájom vyhadzovali asi 1 minútu a vtom jeden policajt zabyl druhého.

Autor: Later


V misi coura jsem zabyl recepcniho nozem a vzal klic. Kdyz jsem bral ten klic tak Tomy neco kecal, ze takhle dopadne kazdej.....atd jako bych mluvil s reditelem a pak slysim jak rve, ze tu je vrah a pak po me zacnou strilet! Divna chyba ne:-) lol.

Autor: Česmílek120


Jednou jsem jezdil jako taxikář a chtěl jsem zastavit mávajícímu člověku, jenže jsem ho při frajerským smyku sejmul bokem auta. Tak jsem kousek poodjel, a uviděl jsem ho ležet na zemi na břiše a pořád mával - takže se tou rukou hrabal v chodníku, když jsem s ním chtěl promluvit, říkal že nemá čas :-)

Autor: Česmílek120


Když jezdím jako taxikář, naberu pasažéra a někde vystoupím a rozstřílím auto, tak aby nevystoupil pasažér, tak je tam místo něho mrtvola dělníka v montérkách.

Autor: RickC


Mnohokrat se mi stalo, ze sem sel po meste a nejake auto zabocilo za zatackou ale nenabouralo do budovy, ale zmizelo.

Autor: Zdeno92


Jednou, když sem jel po silnici tak nachosníku stála ženská ale neměla hlavu psa ale žádnou.

Autor: Petr007


Začal sem hrát mafu a najednou se my stalo že z nastavení my zmizela krvavost a nemužu zabít člověka kterej nemá zbraň nebo se nechce bít prostě nevynej člověk my nejde zabít na př v malý itálijy sem do jednoho tupce(člověka) nastřílel neco okolo 2000 nabojů prostě vše co sem mněl skovaní v uliče kde jste na začátku neš ás vemou do mafije tak sem do nej nastřílel všechno co sem mnel a on se vzdával a nic

Autor: Ryder2


Zatroubyl sem na chodce pred salieriho barem (ve volne jizde) a on prosel zkrz zed do baru.

Autor: Michal2702


Zabyl som chodca (to je jedno ktoreho) a ked je uz mrtvy na zemi a chcem cez neho autom prejst, tak ma to bud odhodi aj s autom niekde nabok, alebo (a to sa mi stava castejsie) sa len jednoducho zodvihne, uhne a potom uz len zrazu znova lezi mrtvy na zemi vedla mna.....:D

Autor: RSnake


Teď nedávno se mi stalo že jsem přejel policajta někde u zdi. Byl pod mojim autem mrtvý (zmizelo mi \"hledaný\"). Když jsem couval tak najednou vstal, udělal pohyb jako když uhýbá autu a zase si lehl a byl mrtvý. :-)

Autor: Ostra.vak


Pri misi Sára sem si vzal od Vinzenza palku a colt. Triskl sem palkou do obrazu a propadl sem se znicehonic pod zem.Vubec sem nevedel co mam delat tak sem zacal strilet po okoli a zachvilu me odpraskl Luigi luparou.

Autor: Ostra.vak


Při misi omerta se mi na začátku stalo že jsem je mohl všechny pozabyjet a ono me to nevyplo tak sem je vsechny pozabyjel a ono porad nic fakt haluz :D

Autor: Flippy


Jednou jsem postavil auto napul na cestu a napul na chodnik zacolo se divne hybat a najednou vystrelilo do vzduchu dopadlo na zem a jak hopík skakalo a zabyjelo lidi a pak bouchlo.

Autor: Simpson


A taky se mi stalo v misi fairplay jsem chtel jet k lucasovi a byl jsem rozjety s carozellou tak tam ctel prechazet jakysi chlap ja sem ho nechtel prejet ale ho to prejelo ale vubec ho to neprejelo protoze on se nehybal a projel jsem nim a byl taky ve vzduchu az jsem ho projel tak spadl a sel dal.

Autor: Simpson


V misi jen tak pro radost slo prochazet bednami to nevim jestli by jste to mohli delat doopravdy.

Autor: Trex.111


Když jedu natankovat a mám nainstalované jiné auto (např: Citröen c8) dám akční tlačítko --> nataankovat a ono mi to posune auto do benzínky a ta vybuchne ( a další 2000 v pr..li )

Autor: Daniel H.


Když hraju mise a jedu od dona salieriho tak většinou jedu takovou uličkou když jsem tama jel to prvé tak v té uličce nic nebylo a kdyz jsem tama jel podruhe tak tam bylo něco jako stánek a tak se to pokážé střídá jednou to tam je a podruhé ne.

Autor: Labuda


Ked ma ralf ucil kradnút auto tak po scénke porád neslo otevrít.

Autor: RickC


Ktyz autu Thor ustrelite predni svetla a budete nadale stat pred autem, tak ridic bude troubyt a svetla budou svitit nadal.

Autor: T3SS


Po misi Sára, když jsem byl v jejím bytě. Tak se Tommy válel po Sáře, ale ona pod ním nebyla. Takže si to Tom rozdával s peřinama :)

Autor: Playroy


Při hraní z jedny z misi jsem vyjizdel ze Salieriho baru a najednou se mi zdalo ze vidim chlapa se psi hlavou. Tak jsem se vratil a ono doopravdy, sel tak chlap se psi hlavou a jeste na me řval \"šílenče!\" :D

Autor: Jakubysko


Když sem ničil jedno auto ( Black dragon) minul sem naň ho všichny 250 nábojú a ono stále nic.

Autor: Simpson


Když chci natankovat na benzínce tak se hadice pohibuje k autu a tankuje sama zatím co chlap tankuje do benzínky.

Autor: Jakub N.


Je divný že v přístavu je na jedný z hal nápis ,,SPEDIČNÍ HALA\" ale Lost Heaven je Americký město a všechny jiný nápisy jsou anglicky třeba Sallieri\'s bar nebo Bertone\'s autoservice.

Autor: Simpson


Když jsem vyjel ze salieriho baru tak jsem propadl pod mapu.

Autor: Simpson


Stalo se mi v misi volební kampaň že sem jednoho odstřeli mosinem nagantem tak si sedl do vzduchu a vstal a spadl :-D

Autor: Petr W.


Když si v misi \"návštěva lepší společnosti\" vezmete u Vincenza baseballku, výjdete do chodby a praštíte do obrazu, tak vám ubyde život.

Autor: Pavel K.


Když jedu po mostě (jakémkoli), tak mi tam skáčou auta, kromě mojeho.

Autor: Simpson


V misi fairplay sem viděl při jízdě placaté lidi kteří mávali :-O

Autor: Simpson


Když sem v misi nabídka která se neodmítá sam mi chtěl dat odměnu a přitom prostrčil ruku kabátem :-O

Autor: Rito 1


Ked odbyjete na aute Manta Prototype zadny naraznik tak svetla budu svietit nadalej.

Autor: WaYet


Jednou když jsem jel na Prohlídku banky v misi MELOUCH, tak s mi stalo že Paulie nevystoupil z nadzemky a pořád jsme kroužili dokola. Pak mě to přestalo bavit ta jsem to vypnul a podruhý už to šlo normálně.

Autor: Simpson


Kdyz nastoupím do nějakého cizího auta na sedadlo spolujezdce tak řidič zmizí a sem tam jen ja :-(

Autor: Juro


Vsimnite si, ze ked v 9. misii cakate so Samom hore v stodole, tak cez dieru sa pozrite, odkial pridu policajti. Idu od toho nakladaku vzadu, kde bola ta mrtvola. Ale tam je predsa areal uzavrety! Ako sa tam dostali? A potom od vchodu z druhej strany pride Paul na nakladaku...

Autor: Hans500


Když sem jednomu policajtovi zaplatil pokutu tak pak procházel autem a když sem nastartoval začal po mě střílet.

Autor: Marek Z.


V misi na parniku kdy mate zabyt radniho se mi stalo ze posadka mela misto hlav ty plechovky do kterejch strilite v tutorialu.

Autor: O.pes


Ve všech misích když na začátku v salieriho baru střelíte nebo praštíte Sama nebo Paulieho tak po vás jdou alev misi jen tak pro radost nebudou dělat nic!!Jednou jsem do nich pořád střílel a oni byli nesmrtelní!!!

Autor: Jajaja21


Když jsem dělal misi s sárou tak sem je všechny zbyl a ona potom odešla s jiným chlapem a mysi jsem dokončil a ve videu jsem byl já :)

Autor: Marek Z.


Jednou jsem to z brokady napalil do zensky co sla po chodniku a ona vstala a chtela me zatknout.

Autor: Rider1.2


V přípravě na misi Melouch se mi stalo, že Paulie nevystoupil z nadzemky a tak jsme jezdili furt dokola. A když po dalšim načtení vyskoupil, tak po mě v bance začali střílet i přesto, že sem měl zbraň schovanou. Ale když sem tam pak vtrhnul s Thomsnem, to jim nevadilo:-)

Autor: Paty69


Kdyz sem hral misi vše nejnepší, tak když mnel mejt radní proslov tak mlčel nehejbal se tak sem ho zabyl.Všichni se začali bavi jako by se nic nestalo a ja utekl na prid tam cekal pauli ale stal na vode a člun tam nebyl.....???

Autor: Qaas


Stavalo se mi ze kdyz sem rozbyl auto a ono vybouchlo tak sem nastoupil a jel dal.

Autor: Martiano69


Nechápu, když jdou po tobě policajti v aute (kdyz te chtej zabyt),tak nechaj otevreny dvere, a kdyz je potom zabyju a chci nasednout do toho auta,tak on ty dvere otevira,pritom jsou otevreny :)