Warning: Undefined variable $mobile in /DISK2/WWW/czech-games.net/mafia/wp-content/plugins/smooth-page-scroll-to-top/smooth_scroll.php on line 24 Kdy se dočkáme příběhových DLC pro Mafii III? – Mafia, Mafia 2 & Mafia 3

Kdy se dočkáme příběhových DLC pro Mafii III?

Pokud patříte k těm, které Mafia 3 bavila, jistě vás potěší oznámení vývojářů ze studia Hangar 13, ve kterém odhalují, kdy se dočkáme tří příběhových DLC.

Mafia 3 - plán DLC

  • „Přidej, kotě!“ (Faster, Baby!) – konec března 2017

Lincoln se spojí s Roxy Laveauovou a společně půjdou po zkorumpovaném šerifovi, který na předměstí New Bordeaux terorizuje aktivisty bojující za lidská práva. Vývojáři slibují rychlá auta, honičky a kaskadérské kousky.

  • „Na kameni kámen“ (Stones Unturned) – květen 2017

V New Bordeaux se po letech objeví „starý známý“, Lincoln tak bude muset spojit síly s agentem CIA Johnem Donovanem, aby vyřešil staré spory, které se táhnou již z války ve Vietnamu.

  • „Znamení časů“ (Sign of the Times) – červenec 2017

Na žádost kněze Jamese se vydáte po stopách kultu zodpovědného za rituální vraždy, které přivedly New Bordeaux téměř na pokraj vzpoury. Podíváte se do samotného srdce staré zátoky, drogových doupat, ale také drogami prolezlého centra města.

Všechny tři placené přídavky získáte v rámci Season Pass. Vývojáři upozorňují, že plánovaný rozvrh vydání je pouze orientační a může se během vývoje lehce měnit.

Zdroj: Mafiagame.com