Mafia.Czech-Games.net

Mobilní hra Mafia III: Rivalové brzy na iOS a Android

22.09.2016 · Autor: Alien · Kategorie: Mafia III, Mafia III: Rivalové · 1 komentář »

Mafia III: Rivalové

V posledních několika letech je poměrně častým zvykem, že jsou velké, „tříáčkové“ tituly doprovázeny také menší mobilní hrou a třetí díl Mafie nebude výjimkou. RPG na chytré telefony, které vychází 7. října (tedy ve stejný den jako Mafia 3) na iOS a Android, ponese název Mafia III: Rivalové a na svědomí ji má 2K společně s Cat Daddy. Vaším hlavním cílem bude ovládnout ulice New Bordeaux a probojovat se do čela kriminálního podsvětí.

Tisková zpráva:

Ovládněte ulice New Bordeaux ze svého mobilního zařízení. Nová bojová RPG hra od 2K a Cat Daddy Mafia III: Rivalové přichází 7. října 2016 na iOS a Android. Vychutnejte si rozmanitost i nebezpečí města New Bordeaux ze zcela nové perspektivy – a s postavami, lokacemi i událostmi inspirovanými hrou Mafia III od Hangar 13 se zbrusu novým způsobem probojujte do čela kriminálního podsvětí. Založte si vlastní organizaci, obsazujte cizí majetek, sbírejte kořist (včetně zbraní a vozidel) a pokořte každý nepřátelský gang, který by vám chtěl zkřížit plány.

Pusťte se do zločinného života a v RPG bitvách se postavte nepřátelským gangům. Najměte do svého týmu a vycvičte 40 zločineckých šéfů ze světa Mafia III a zničte každého nepřítele, který vám vstoupí do cesty. Vybavte nejnovější útočný tým v New Bordeaux celou škálou smrtonosných zbraní i dobových aut. Připojte se ke svým přátelům a utkejte se s hráči celého světa o titul nejvražednějšího týmu v celém New Bordeaux.

Předregistrujte se ještě dnes ke hře Mafia III: Rivalové na www.mafiagame.com/rivals a získejte po bezplatném vydání hry 7. října řadu herních bonusů. Sledujte novinky o hře Mafia III: Rivalové na Facebooku a Twitteru.

Zdroj: MafiaGame.com