Mafia.Czech-Games.net

Raketka.cz

29.08.2011 · Autor: Alien · Kategorie: Nezařazené · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Raketka.cz

Raketka.czPokud hledáte místo, kde byste strávili dlouhé chvíle plné nudy, spolehněte se, že jej najdete na raketka.cz. Na této internetové stránce najdete online hry zdarma. Díky nim se zabavíte na dlouhé chvíle. Hry jsou rozděleny do hlavních a vedlejších kategorií, které umožňují přehledné vyhledávání. Najdete zde hry akční, bojové, sportovní, závodní a mnoho dalších. Svoje oblíbené hry si zde najdou jak chlapci, tak dívky. Nejlepší hry najdete v kategoriích nejhranější a nejoblíbenější.

Hry pro kluky jsou tvořeny spíše bojovkami a akčními dobrodružstvími. Mladí zvědavci si mohou otestovat své schopnosti také i logických hrách. Děvčata se jistě budou těšit na hry s Hannah Montana a kočičkou Kitty. Velmi oblíbenou a užitečnou funkcí raketky, je panel s posledně hranými hrami. Díky tomu se budete moci rychle vracet ke svým oblíbeným hrám. Toto Vám ušetří spoustu času, který byste strávili vyhledáváním hry. O web se stará tým zkušených pracovníků a vybírá pouze ty nejlepší hry, které Vám následně naservíruje. Nové hry jsou přidávány v pravidelných intervalech a najdete je vždy na úvodní stránce. Jedná se o flashové hry, jejichž načtení je velmi pohotové. Následně Vám nebude již nic bránit ve zdolávání jednotlivých úrovní.

Na raketce, probíhají také soutěže, o jejich průběhu budete vždy včas informováni. Své poznatky a dojmy můžete napsat do nově vytvořeného fóra. Podívat se můžete i na náš slovenský partnerský web. Najdete na něm opět online hry zadarmo, které Vás zabaví na dlouhé chvíle.

PR článek