Menu

Real Mafia

Mafia II

Tipy, triky

Galerie

Download

Mafia I

Tipy, triky

Galerie

Download

Ostatní

Inzerce

ios-aplikace.cz

31.07.2010 | Recenze v OXM: „pouhých“ 7/10
Autor: Alien | Kategorie: Mafia II | 254 komentáře/ů »

Official Xbox Magazine jako další zrecenzoval Mafii II a hře udělil nijak oslnivých 7/10, což je o bod méně než plátek PC Zone. Pojďme se společně podívat na klady, na zápory a na konečný verdikt.

Klady:

 • zajímavý a detailní svět
 • dobrý soundtrack
 • pestré mise

Zápory:

 • nudné charaktery
 • akce a honičky působí nezajímavě
 • po splacení dluhů svojí matky už pro Vita neexistuje žádný důvod, proč by měl zůstávat v mafii, což celému příběhu přidává pocit nesmyslnosti

Verdikt:

Herci v Mafii 2 v žádném směru nijak neexcelují. V tom nejlepším jsou to relativně nudní lidé, se kterými můžete tu a tam uvíznout v autě. Jejich popichování se často dostává na tak nízkou úroveň, jako třeba: „A to říká ten, co sotva dokáže vyměnit žárovku.“ V tom nejhorším případě se chovají jako dětinští, misogynní idioti. Po splacení matčiných dluhů Vito nemá žádný obstojný důvod, proč zůstávat v mafii, snad jen vyjma averze k normální práci, což v nás ovšem při jeho cestě k respektu a bohatství nevzbuzuje velké sympatie.

Zdroj: Oficiální fórum


---

---

254 Komentářů k novince: “Recenze v OXM: „pouhých“ 7/10”
 1. Chalda Píše:

  M

 2. Lio Píše:

  Dokud mafii II sám nedohraju, nevěřím žádný recenzi ať už říká cokoliv

 3. Michy Píše:

  Musim sem taky napsat :). Nechápu tuhle recenzi, nejspíš v OXM už jsou zblblý z jejich gta s*aček, nic proti gta ale díl od dílu je to horší ale hodnocení nesmyslně stoupá…. Proč Vito zůstává nadále v Mafii i když už je dluh splacen?…Když už se upsal mafii a vstoupil do rodiny, neni jen tak jednoduchý opustit tuhle komunitu, pokud by nechtěl se porád skrývat…Nejspíš v OXM vůbec nikdo neshlídl žádný film ani povídku, nwm co všechno, co se týče mafie…akce a honičky působí nezajímavě, hm, myslim si že mnohem kvalitnější a přísnější PC zone řekl že honičky a akční pasáže jsou velmi povedené…a také řekl že jsou dialogy velmi povedené…to OXM zase zhodnotil dialogy jako dětinské a nwm co všechno….Vito který pro ně nevzbuzuje sympatie, i když by ve hře,filmu i knížce, hlavní hrdina měl vzbuzovat sympatie, přece jen přilehne k mafii a tam žádní všemi vlastnostmi oplývající hrdinové taky nejsou….nejspíš už to jede tak že pokud si tvůrci hry nepodplatí nějaký časopis, recenzanti sotva dohrají hru a potom hledají nesmyslnosti a zase s prominutím se*ou si do huby…mimochodem ve verdiktu neni zveřejněna ani jediná dobrá vlastnost hry, ale jen jejich zápory..tak co si o tom má potom člověk myslet ?

 4. SLOVAK Píše:

  to nie je pravda pokial vim ked dobrovolne odydete s mafie tak si uz asi dlho nepozijete ?? takze to co o drzi bude asi to ze by vonal fialky zdola

Stránky: [26] 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 … 1 » Show All

Vyhledávání

ShoutBox

Anketa

Momentálně není aktivní žádná anketa. Výsledky starých anket naleznete zde.

Výměna odkazů

Počítadlo

E-shop

Servis

Reklama