Mafia.Czech-Games.net

Mafia II opět odložena… Kdy se jí konečně dočkáme?

03.03.2010 · Autor: MrCrazy · Kategorie: Mafia II · 129 komentářů »

Bohužel je to tak. Jak již z názvu aktuality vyplývá, Mafia 2 se stala obětí dalšího posunutí vydání. Dílny Take-Two měly v dohledné době opustit čtyři významné tituly – L.A. Noire, Max Payne 3, Sid Meier’s Civilization V a samozřejmě také Mafia II. Z dnešního finančního oznámení firmy ovšem vyplývá, že vydání všech jmenovaných trháků bylo přesunuto až na poslední finanční kvartál tohoto roku, tedy 1. srpen až 31. říjen. S dříve oznámeným a všemi očekávaným květnem až červnem v případě Mafie 2 se tedy již nepočítá.

Odklad zaskočil i samotné vývojáře 2K Czech, dokazuje to např. tento příspěvěk Davida Šemíka na osobním Twitteru. Dlouho se nečekalo ani na vyjádření šéfa Take 2, který celou věc vysvětlil takto: „Klademe důraz na kvalitu a hra potřebuje více času na vývoj.“ Že již nemůžou přijít horší zprávy? Pak pokračujte dál.

Smutným zůstává fakt, že posunutí Mafie 2 na poslední měsíce letošního roku bere firma jako hotovou věc, o které není třeba polemizovat. Ba ještě hůře, prognózy naznačují, že by „díky plánům pro fiskální rok 2010“ mohl být jeden z výše jmenovaných titulů posunut až na rok 2011 (s největší pravděpodobností však tento odklad postihne Max Payne 3). Pokud tedy patříte mezi optimisty, svá datová úložiště mějte na herní smršť připravená nejpozději do 31. října. Stejně dobře se ale může stát, že se vydání Mafie 2 posune ještě více do nedohledna.

Některé další informace o možných příčinách odkladu (marketing, či příprava DLC) čtěte na Eurogamer.cz.

Zdroj: Kotaku.com, Eurogamer.cz


Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on RedditPrint this page
 • Tom10

  Chtel jsem si to koupit, ale po tomhle na to seru a schvalne si to stahnu… nebudu podporovat nekoho, kdo nedrzi slovo!

 • god of war

  je to ale pravda ja zacinam pomalinku stracet zajem a moji kamosi uz taky.

 • RFish

  Michal Čapajev: mám naprosto stejný názor….nejde tu o fanoušky, nejde tu o hru, ale jde tu hlavně o peníze a kalkulace ze strany T2….když vyšla M1, bylo mi 16 let, pracuju v managmentu zahraniční společnosti, takže nejsem neobjektivní dítko….každopadně držím M2 palce….

 • Monika

  Paráda… čekám na tu hru už nějakých 7 let a poslední 3 roky je to jenom o odkladech… Nevím jak jsou na tom ostatní, ale myslím, že spousta fanoušků už jim „odrostla“ nebo ztratila zájem

 • kuba-sek

  I když v roce 2012 má být konec světa jaký známe, takže se ta hra ani neohřeje.
  Takže je to úplně k ničemu všechno.

 • kuba-sek

  Ta hra nakonec nikdy nevyjde! Bude se tak dlouho odkládat, že až se jim podaří za 5 let v roce 2015 konečně hru vydat, tak to nebude mít žádný smysl, protože hry v té době budou už na úplně ÚPLNĚ jiné úrovni!
  Jsou to fakt idioti, nevím, čeho chtějí dosáhnout, nakonec sami prodělají a hru si nikdo nekoupí!

  Už i mě to začíná srát a to mám docela velkou trpělivost, ale tohle už překločilo meze!!!

  Určitě jim tam musí chodit spousta stížností, peticí, a zase stížností a vzteklých dopisů, protože tohle už není normální, ještě jsem se nestkal s jedinou hrou, která by byla odkládána několik let!!!
  Za chvíli ta hra ztratí veškerý smysl, protože technika jde rapidně kupředu, rok co rok, a za pět let tu budou hry, o kterých dnes třeba ani nesníme!!!

  Začněte něco dělat nebo špatně skončíte…

 • OLDARUBY

  ja chci uz taky demo !!!!!

 • Chandler

  Takže .. by mě fakt zajímalo, kolik odkladů nás ještě čeká. Hru připravují skoro 10 let nebo kolik a nějakých pár let to je a nedokážou vydat aspoň to blbý demo !! Nějakým trailerem nás nenasytěj, vždyť je to furt na jedno brdo. CHce to demo ! Takhle si jen kazej pověst dobré firmy .. nedokážou dodělat jednu hru, kterou připravují několik let. Třeba EA má herní titul do dvou let a ani to ne a naše česká mafie se vyrábí ještě 3x tak delší dobu, to mě podržte.

  CZ dabing skoro je, herní svět jak by smet (je hotov), mise jsou dle mého názorů určitě hotové a zabugované mě nijak nepřipoadá. By mě zajímalo, co na tom furt jako dělaj ?? Jestli to maj kvůli marketingu a chtěj to vydat před Vánoci, tak to jsou asi velcí snílci ..protože jestli hrozí další odklad, tak si můžou bejt jisti, že si tu hru nikdo už nekoupí, možná fakt jen pár lidí.

  Pokud opravdu nestíhají a podobně, demo by jim neuškodilo !!! Za to jak nám v jednom kuse lžou atd. by si fandové demo zasloužili.

  CHCE TO SEPSAT PETICI !!! CHCEME DEMO ASPOŇ !

 • Alien

  to lukas: odklad je pochopitelně oficiální. Viz finanční zpráva Take-Two.