Mafia.Czech-Games.net

Mafia III – Postavy

Lincoln Clay
Lincoln ClayHlavní postava v Mafii 3 je Lincoln Clay. Zhruba třicetiletý muž smíšené pleti, veterán stále probíhající války ve Vietnamu, jehož osud je velice pohnutý. Jako sirotek vyrůstal v Sirotčinci svatého Michaela a stále se snaží najít rodinu, do které by patřil. Útěchu nejdříve najde v Bohu a katolické víře, později v armádních bratrech ve válce, a poté v černošském gangu Cleavers sídlícím v baru Sammy’s. Nedlouho po návratu však přijde nejen o svou novou rodinu, ale téměř i o život, když gang rozpráší italská mafie vedená Donem Salem Marcanem…
Vito Scaletta
Vito ScalettaVito Scaletta, hlavní protagonista minulého dílu, který si znovu prošel vězením, rozhodl se nadobro opustit Empire Bay a nyní, již jako zkušený a lehce prošedivělý čtyřicátník, působí v rámci organizovaného zločinu v Louisianě.
Cassandra
CassandraPůvabná černoška, která ovšem není žádná jemná květinka. Tato žena tvrdě vede gangstery z Haiti a nemá ráda Italy.
Burke
BurkeBurke je typický rváč s irskými kořeny, který vede skupinu Irů, podobně jako Brian O’Neil v předchozím díle, tudíž o vřelých vztazích s Italy se též nelze příliš bavit.
Sal Marcano
Sal MarcanoDon Sal Marcano je hlavním záporákem v Mafii 3. Vede italskou mafii a je zodpovědný za vyvraždění černoškého gangu Black Mob. Není tedy žádným překvapením, že právě Sal Marcano bude úhlavním nepřítelem hlavního hrdiny – Lincolna Claye.
John Donovan
John DonovanJohn Donovan je agent CIA, který pochází z bohaté rodiny na východním pobřeží. Lincoln poznal Johna ještě jako vojáka, kdy společně válčili ve Vietnamu. John je velký patriot, který se řídí heslem: „zabijeme je všechny a Bůh už si je nějak přetřídí“.
Father James
Father JamesFarář Otec James Ballard provozoval sirotčinec, ve kterém vyrůstal Lincoln Clay. Je také první zastávkou pro vojáky, kteří se vrátili z Vietnamu. S hlavním hrdinou třetího dílu sdílí názor, že se musí město Sal Marcana zbavit, zároveň se ovšem obává, aby při Lincolnovo cestě za pomstou nevzniklo více škod, než užitku.

Komentáře jsou uzavřeny