Všechny typy na Lucasovi úkoly

Žlutý Lassiter
Tak tady vám dá Lucas typ zadarmo. Nic těžkého, jen si dejte bacha na toho hlídače (vypadá jak polda, jenom má bílou košili).

Varování přítele
V misi - Výlet do přírody
Máte varovat Lucasova přítele před policií. Od Lucase to pořádně rozjeďte. Pokud to nebudete stíhat, projeďte cestou nadzemky. Až tam budete, varujte ho a počkejte si na policejního lassitera. Až tam přijedou nebojte se, a když bude řidič vystupovat nasedněte do jeho auta. jakmile však vystoupíte, už do něj nenasednete. Ukrást Ulvera není žádný problém.

Velkej Stan
V misi - Omerta
Velkej Stan je pěknej prďola. jenom po něm nestřílejte! Ani jedna kulka do nohy, jinak je po úkolu. Prostě mu rozbijte hubu a odjeďte. Ukrást Thora neni zas tak jednoduchý, ale bodyguarda zmáknete i holýma rukama.

Postřelený přítel v Chinatown
Mise- Bastard se štěstím
Tohle je nejtěžší úkol, který od Lucase dostanete. Musíte si dávat ohromný pozor na policisty. Těm totiž nevadí, že máte v autě smrtelně zraněného.  K němu jeďte jako blázen ať naženete čas. Až tam dorazíte, promluvte s chlápkem u maroda a DOMLUVTE S NÍM!! Jinak tam totiž bude stát jako solnej sloup. Musíte počkat, až Tommy řekne: \"ok, jdeme.\" Potom jeďte do Oakwoodu Nepřehánějte to s rychlostí. Když nabouráte, postřelencovi ubydou životy a tím pádem čas. Hrůza. Ukrást Bruno je lehoučké. V nejhorším hlídače zastřelte.

Hledané auto
Mise - Smetánka
Četl jsem si tady, že nemáte s Lucasem vůbec mluvit a máte auto, co hledají fízlové, dovést k majáku pak se k Lucasovi vrátit, vzít si úkol a zase jet až k majáku auto shodit. Já to ale udělal normáleně. Fízlů tam totiž zase tak mnoho není a za druhé, když jste tak půl kilometru od majáku, s červených teček se stanou modré a nechají vás být. Myslím, že Celeste za to rozhodně stojí (řidiče zastřelte. Má pistoli, hajzl)

Balíček
V misi - Melouch
máte doručit balíček nějakému Big Dickovi (bez dvojsmyslů). tady nemám žádný typ, prostě ty parchanty co vás přepadnou, rozstřílejte na cimpr campr. Je dávejte pozor na toho Dicka, mně vždycky vlez do cesty, mentos. Ukrást Trautnberka je pěkně otravné. lepší je ho zastřelit. To auto je otevřeně, takže dvě rány od Tomsíka a auto je vaše.

Kurvička, co nese jídlo hajzlovi
V misi - Smrt umění
V týhle misi je největší trik to, že tahle mise vůbec je. Když zmáčknete F1, objeví se vám, že máte jet za Samem a můžete navštívit Peta.  K tý misi. Prostě tu holku sledujte a po prvním varování si dejte majzla. Jestliže se Vám to stane hnedle na začátku, běžte ke dveřím kostela a tam na ni počkejte. Od kostela je to jen kousek. Ukrást Thor 812 neni žádná labada, ale se zbraněmi od Peta určitě zámky a ty otravné psi postřílíte.

Autor: Giorgo mafiózo