Hotel bez střílení

Taky vás štve, že vás vždycky v hotelu poraní a vy potom máte problémy s poldama na střechách? Já jsem udělal hotel bez střílení.
Až se objevíte v hotelu, jděte do druhého patra a v pokoji naproti požárnímu schodišti si vemte nůž (nemusíte ho ani schovávat). Nyní jděte zase dolů a nožem zabijte gangstera, který čumí na na ředitele. Potom sundejte ředitele. Běžte k recepčnímu a zezadu ho zabijte. Musíte si dávat pozor. Pokud chcete jeho upilovku, vemte si ji, ale mačkejte stále H, aby si vás ti týpci u dveří nevšimly. Teď si vemte klíč a běžte nahoru. Pokud chcete všechnu munici, zabijte všechny gangstery a plavčíka, kromě těch dvou u vstupních dveřích. Ty musíte nechat žít. Vlezte do kanceláře ředitele a nebojte se, ochranka uvnitř po vás střílet nebude. Klidně jí zneškodněte. No a je to hotovo.

Možná, že se divíte, jak můžete zabít typa s pistolí nožem, aniž by po vás střílel. Pokud to nevíte, nůž je asi stokrát lepší než baseballka. Je totiž menší a když podržíte na maximum levé myšítko, stane se to samé co s baseballkou (musíte samozřejmě zezadu), a ještě k tomu můžete zabíjet i lidi za pochodu! Já vím, ono to jde i baseballkou, ale musíte jít hodně k tělu své oběti a praštit ho na šikmo.

Autor: Giorgo mafiózo