4 triky v jednom

1) Když v misi melouch-na nákupech jdete k petovi tak normálne nakupte, ale hlavne kupte baseballku, pak se schovejte za dveře, ten poskok bude stát ve dveřích, tak bho práskněte přespáteřbaseballkou, a pak mužete hrát jako normal jizdu a u peeta máte nekonečno zbraní a zadara.

2) V misi .. no v motelu když tam dole(přesně tonevim) v tom kamrliku jak na vas vybehne tern mafián tak rozstrilite obraz, tak mneni velikost(jena nem bugatka) a na zacatku mise ustřelte tomu lassiteru kolo, pak neodjde.

3) A hlavne tenhle tip, ten tu asi este nebyl, kdyžsi dáte jízdu, a pak downtown, tak hned vylezte ,. a jdete v ravo, kouknete se na moře, a po levé streně je skála, po ní mužete vylést a pak vyskákat až nahoru, pak mužřete odstřelovat lidi v down townu, a když skočíte dlolu, je tam neco jak zákop, kterym se propadnete, když to přeskčíte, takmužete běhat po trávě, ale pak se proadnete a hebnete.

4) A když v misi nebo v jizde to je jedno kde se skrčíte , tak třeba s 1911 vystřílejte zásobník a při to m jdete dozazdu, no,pak dejte skok, a nabije se vam, třeba když budete střílet z brokovnice(stejná poloha-dřep dozadu) taa budete maškat skok skok.... ta vám bude sdstřílet jako samopal(ale broky\\\"\\\") no a když to člověk umí, ani se nemusí klečet, jde to u všech zbraní:)(tohle ale asi už znalejší hráči umí).

Autor: Gunguy VLDA-Vůdce