Mafia.Czech-Games.net

Boom Boom Boom Trailer + Detailní rozbor (Update)

05.03.2010 · Autor: Alien · Kategorie: Mafia II · 31 komentářů »

Trailer v HD kvalitě (velikost 60 MB) můžete stahovat také znašeho webu zde.

Update (06.03.10, 21:39): Připravili jsme pro vás detailní rozbor nového traileru, kde jsme se snažili rozpitvat každý snímek, který byl něčím zajímavý. Na rozbor se můžete podívat zde.

Update 2 (08.03.10, 20:24): Přidali jsme ještě několik zajímavých záběrů, na které jste nás upozornili (děkujeme) a které by ani podle nás v rozboru neměly chybět.

Zdroj: GameTrailers.com

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on RedditPrint this page
 • MKX

  K tomu detailnému texovému rozboru.
  Po detailoch ste šli dokonale krkolomne, ale to že na obr. 12 tá Francesca škúli tak silne že to snáď ani nie je normálne ste si nevšimli?
  /Ak neškúli, tak v tom pravom oku /z jej pohľadu/ snáď ani nemá „rohovku“/ : )

 • Alien

  to Dubik: myslíš, že se jedná o skrytou nápovědu? :)

 • Dubik

  Podle mě ty kalendaře duben a červen nejsou náhoda, třeba se dočkáme nových videí nebo tak něco..

 • Tlumic

  soudím jen na tom co jsem četl a viděl, ale tady jsem chtěl hlavně zdůraznit, že to zo zvýryznil ten co rozebíral to video je podle mě dneska už samozřejmost než li něco zvláštního…

 • kovi

  Tlumic: nemyslím si, že fyzika bude zlá, když má být ve hře implementováno PhyzX :)

 • Tlumic

  omlouvám se, rohy vypadají dobře, ale nic nemění na tom, že se budou opakovat =D nicméně na konci textury zdi v bytě no ehm nekomentovat, ale už delší dobu se mi teda fakt, ale jako hodně líbí obklady… ;)

 • Tlumic

  „Detailní fyzika, nemyslíte?“ už nevím kde jsem četl že se na fyziku moc těšit nemám a zrovna chválený příklady jsou spíš samozřejmostí než výjimečností… Uražený rohy na screenech nejsou řádně vidět, nevím jak ve videu, ale moc nevěřím tomu že budou pořádně uražené a už vůbec že by souvisely s fyzikou… Už se těším až se budou opakovat 3 druhy uražených rohů celou hru =D Holt už delší dobu říkám, že grafika pokulhává a i v rozboru dotýčný pár chyb pěkně vystihl…