Mafia.Czech-Games.net

Přesný program GDS09 – UPDATE

01.11.2009 · Autor: Redakce · Kategorie: GDS/09 · 4 komentáře »

Chystáte se na letošní setkání nezávislých herních vývojářů, neboli GDS? Pokud ano, určitě by vám neměl uniknout  přesný program, který byl konečně zveřejněn. Nutno dodat, že  je až nečekaně nabitý a pestrý. Všechny přednášky budou jistě zajímavé, ale nás a myslím, že i všechny ostatní fanatiky :) navštěvující tento web, zajímá především povídání o Mafii 2, případně o 2K Czech. Pojďte se společně s námi podívat na přednášky, které si žádný pořádný fanda Mafie 2 nesmí nechat ujít:

Update (04.11., 22:35): Upraven sobotní program v Nvidia Club Hall a časy některých dalších přednášek.

  • v pátek 6.11, tedy v den zahájení, nám bude od osmi hodin Jarkem Kolářem a spol. představena Mafia 2.

2K Congress Hall:

  • následující den v 11:15 nás čeká přednáška Martina Zavřela (vývojový manažer 2K Czech) na téma Konzole vs. PC.
  • v půl druhé se můžeme těšit na Miloše Jěrábka & Dana Skláře a jejich přednášku o Napojení grafiky na hratelnost a technologii.
  • v půl čtvrté si jistě nikdo z nás nenechá ujít povídání o Mafia II: Hlavní postava v rukou nefrustrovaného hráče – ovladatelnost, vizuální kvalita a stylizace, přednáší: Michal Mach.
  • pokud se chcete něco dozvědět o firmě 2K Czech, nebo zde případně sehnat zajímavou práci, pak vás jistě potěší přednáška od pěti hodin, kdy Martin Zavřel a spol. budou povídat o  2K Czech: představení firmy, informace pro zájemce o práci.
  • jste začínající herní designér a potřebujete poradit s herními pravidly, či vyprávěním příběhu? V tom případě zavítejte v šest hodin na workshop o Hratelnosti a vyprávění, který má na starosti Jarek Kolář & Matouš Ježek.

Nvidia Club Hall:

  • současně s výše uvedenými se v oddělení věnovanému Nvidii v 15:30 uskuteční přednáška v anglickém jazyce na téma Bringing City to life, kde nám vývojáři Mafie 2 povědí, jak vytvořit iluzi žijícího města při použití omezených zdrojů. Rovněž nakoukneme pod pokličku umělé inteligenci hry. Jelikož na GDS vyjíždí celá redakce, nebojte se, že byste o tuto přednášku přišli!

Že na letošním GDS budete chybět? Nevadí, my rozhodně ne, takže se můžete těšit na podrobný report všeho zajímavého, co během přednášek zaslechneme (ještě upřesníme tento týden v nějaké z aktualit).

Zdroj: GDS09.cz